Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Interviu su Lorna Byrne

Interviu su Lorna Byrne, knygos „Angelai man glosto plaukus“ autore


Papasakokite apie pirmą savo regėtą angelą.
Neatsimenu savęs be jų buvimo greta. Jie buvo šalia nuo tos akimirkos, kai gimusi atmerkiau akis – tik tada dar nežinojau, kad jie angelai.
Matau juos kūnišku pavidalu, taip, kaip matau priešais mane prie valgomojo stalo sėdinčią dukrą, kalbuosi su jais kaip su žmonėmis, nors galiu bendrauti ir be žodžių.
Regėti angelus man – įprastas dalykas, jie geriausi mano draugai ir palydovai.
Nežinau, kodėl Dievas mane tam išrinko. Nemanau, kad esu ypatinga ar geresnė už kitus, tikrai nesu tobula – aš paprastas žmogus.

Gal galėtumėte šiek tiek papasakoti apie angelus sargus?
Dar neteko regėti žmogaus, neturinčio angelo sargo. Kiekviena žmogiška būtybė, nesvarbu, kokią religiją išpažintų, turi angelą sargą. Angelas sargas nepalieka mūsų nė akimirkai, lydi nuo gimimo ir po mirties. Angelai sargai yra čia, kad mums padėtų. Angelai sargai mus myli, mes jiems brangūs, patys svarbiausi žmonės pasaulyje... Jie viską dėl mūsų padarytų.

Kokią žinią siekiate perduoti savo knygomis?

Noriu, kad žmonės suvoktų turį angelą sargą, Dievo dovaną, galinčią padėti gyvenime.
Dar noriu, kad jie suprastų, jog esame ne tik kūnas. Kad turime sielą, kuri gyvens amžinai.
Angelai man perdavė daugybę žinių. Skaitydami mano knygas ar klausydamiesi manęs žmonės išgirsta, kas jiems svarbu.

Kaip manote, kodėl skaitytojai taip pamėgo jūsų knygas?

Nustebau, kokio atsako sulaukiau iš viso pasaulio. Maniau, jei mano knygos padės bent vienam žmogui, verta rašyti. Neįtikėtina, kiek daug žmonių pasakoja, kad knygos jiems padėjo atgauti viltį.
Jos padėjo suprasti, kad esame ne vieni. Kad Dievas mums padovanojo angelą sargą, visada esantį šalia, kad ir kas atsitiktų. Mes esame ne vieni.
Be to, knygos padeda suprasti, kad turime sielą, kad nesame tik kūnas ir kraujas – kad kūnui mirus siela gyvena.
Daugybė žmonių prisipažino, kad knygos grąžino jiems viltį. Jei žinai, kad tave lydi angelas sargas, gyventi tampa kur kas lengviau.

Lorna, jūs nuo kūdikystės regite angelus, bet viešai apie tai prabilote tik prieš trejus metus, kai buvo išleista pirma jūsų knyga „Angelai man glosto plaukus“. Kodėl dabar?
Dievas išrinko šį laiką, ne aš. Dabar vyksta didelės permainos, regiu daug viltį teikiančių ženklų, daug požymių, kad žmonės dvasiškai tobulėja ir tampa labiau atjaučiantys. Vis dėlto egzistuoja ir kita gyvenimo pusė, ir mes visi turime suvaidinti savo vaidmenį – sąmoningai priimti kiekvieną, net ir menkiausią sprendimą. Turime įsiklausyti į angelų raginimus ir teisingai pasirinkti.


 
Grįžti į pradžią >>