Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Interviu su būrėja Vaiva

 Kviečiame paskaityti interviu su būrėja Vaiva!
 
 

Kas Jus paskatino užsiimti visu tuo, kuo užsiimate dabar? (Vilma)
 
VAIVA: Į šį klausimą išsamiai atsakyta knygoje. O trumpai atsakant: noras pažinti tai, kas žmogui atrodo nepažinu.
 
Kada savo gyvenime supratote, kad turite kažkokią būrėjos gyslelę savyje? (Karolis)
 
VAIVA: Nuo tada, kai save suvokiau. Gal kokių penkerių–septynerių metų. 
 
Jums jūsų darbas yra darbas ar hobis? Ar Jums tinka posakis, kad susirask mėgiamą darbą ir nereiks dirbti, bus poilsis? (Gintarė)
 
VAIVA: Mano buvęs hobis tapo darbu. Taigi, Jūs esate teisi – aš niekada nedirbu :) 
 
Ar stengiatės pati sau ir savo artimiesiems pasukti likimą palankia linkme? (Silvija)
 
VAIVA: Nesistengiu. Bet jei paprašo, paprognozuoju ateitį. 
 
Kaip Jūsų pačios gyvenimą veikia burtai? Prisiminkite įdomiausią įvykį – išsipildžiusį burtą. (Kamilė)
 
VAIVA: Gyvenime būrimą, prognozavimą, užkalbėjimą priimu kaip realybę. Todėl, kaip rašoma ir knygoje, lankausi pas savo koleges išgirsti jų prognozes man. O kai šioje srityje dirbu kiekvieną dieną, nuolat įvyksta ne visuomet paaiškinamų dalykų. Galimus paviešinti išsipildžiusius dalykus (nevadinčiau jų burtais), išsakiau knygoje, pvz., kaip išsisaugojau namą arba nujaučiau artimųjų mirtis, išsibūriau santuoką su savo vaikų tėvu, o vėliau jo darbą užsienyje, nors apie tokius planus tuomet net svajonių nebūta.
 
Kodėl daug kur girdžiu, kad neičiau pas būrėjas, nes jos atima laimę? (Ivona)
 
VAIVA: Nelabai suprantu Jūsų klausimo? Gal Jūs kalbate apie juodąsias raganas būrėjas? Kaip ateities prognozuotoja Jums gali atimti laimę? Priešingai, aš daugiau akcentuoju gerus ateities įvykius, kad juos žmogui būtų lengviau pasiekti. Galima sakyti, padedu juos užsiprogramuoti. Asmeniškas patarimas: jei abejoji, burtis ar ne – jokiu būdu nesiburk, kol neateis vidinis tvirtumas ir nusiteikimas. Kitas patarimas: burkis tik pas tą žmogų, kuris tau malonus ir juo pasitiki.
 
Kaip tikrą būrėją atskirti nuo šarlatano? Kokios savybės būdingos profesionalui būrėjui? (Kamilė)
 
VAIVA: Tai nėra lengva. Gerą būrėją kaip ir gerą daktarą, mokytoją ar kitos specialybės  profesionalą nuo apsišaukėlio atskirsi tuomet, kai pamatysiu jo darbus.Mano viena pirmųjų asmeninių nuostatų: nepakenk. Kuo vadovaujasi kiti būrėjai – nežinau.
 
Ar gali tarologas dovanoti, pvz., kortų trinką klientui (savo naudotą)? Ką tai galėtų reikšti? Jaučiuosi keistai. (Kristina)
 
VAIVA: Pirmiausia, jei jautėtės nepatogiai – reikėjo tai pasakyti ir kortų nepaimti. Bet jei jau paėmėte, tai džiaugitės, kad gavote naudotą trinką iš mokytojo rankų – ji yra „gyva“, turi įdirbį. Manau, kad jam leidote suprasti, jog norite išmokti burti, arba jis matė, kad turite mago savybių. 
 
Kaip rasti meilę, laimę?  Kaip tapti laimingai? Kaip pagaliau sutikti savo antrąją gyvenimo puselę? (Ieva)
 
VAIVA: Ieva, bendrų laimės, meilės receptų nėra. Į šiuos klausimus galiu atsakyti tik asmeniškai, kai pabendrauju su žmogumi, kuris pateikia šiuos ar kitus gyvenime svarbius klausimus. Ir dėl antros pusės galima patarti tik patikrinus, kur ir kokie yra pažeidimai Jūsų asmeniniame horoskope.
 
Ar tiesa, kad žmones traukia nepaaiškinami, antgamtiški dalykai dėl adrenalino potyrio?  Ar tiesa, kad Taro kortos padeda labiau suprasti save bei aplinkybes ir spręsti įvairias problemas? Ar labiau būtų reikalinga psichologų gydytojų pagalba?  (Daiva)
 
VAIVA: Kuriems trūksta adrenalino, jie prisirišę prie gumos šoka nuo televizijos bokštų ar kopia į kalnus. 
 
Dėl taro kortų – tiesa. Jos padeda geriau suvokti save, todėl lengviau sprendžiasi problemos, paprasčiau įgyvendinami siekiai.
Iš klausimo nelabai aišku, kam ir kodėl reikia psichologų pagalbos. Jei norite paklausti, ar reikia dėl kokių nors problemų kreiptis į gydytoją, ar į būrėją, tai atsakyčiau, kad vienas kitam netrukdo. Bet pirmiausia patartina apsilankyti pas gydytoją. 
 
Ką Jūs kaip būrėja manote apie išpranašautų dalykų kitimus?  (Daiva)
 
VAIVA: Jei teisingai supratau klausimą, tai norite pasiteirauti, ką manau apie išburtų pranašysčių paklaidas. Turime suvokti, kad pasaulis nestabilus, viskas kinta. Todėl prognozių kitimas yra logiškai paaiškinamas. Juk ir daktaras gali diagnozę tikslinti, kai sužino daugiau faktų ir informacijos arba ligonio organizmas kitaip reaguoja į pradėtą gydymą. Mums svarbiausia galutinis rezultatas.
 
Ar tebedaromos auros nuotraukos, ar p.Vaiva jas pakomentuoja? Ar gali padėti ištaisyti, tai kas taisytina? Viso sąmoningo gyvenimo svajonė pasidaryti tokią nuotrauką. Jai tai dar įmanoma, tai kur ir kada? (Audronė)
 
VAIVA: Auros nuotraukų su aparatūra jau nedarome senokai. Tačiau patikrinti Jūsų aurą galima ir be kompiuterinių prietaisų. Tiesiog apsilankykite Jums patogiu laiku.
 
Ar tikite praeitu, dabartiniu ir būsimu gyvenimu? Koks yra esminis žmogaus ryšys su jį supančiu pasauliu? (Giedrius)
 
VAIVA: Tikiu. Manau, kad praeitis, dabartis ir ateitis yra Vienis. Kadangi žmogaus siela yra intelektualios energijos srautas, o energija iš niekus neatsiranda ir niekur nedingsta, tai tikiu ir pomirtiniu gyvenimu bei atgimimu. Esminis ryšys su jį supančiu pasauliu yra norai. Noras valgyti, noras mokytis ar pažinti, noras prašviesėti... Koks bebūtų noras: kilnus ar paprastas, vis tiek tai yra noras. Tai kabalistų požiūris, kuriam aš visiškai pritariu.
 
Suprantu, kad žmogus savyje viską turi išsiugdyti – drąsą, išmintį... Taip, kaip meilė tampa viso gyvenimo darbu su mylimuoju. Bet kaip žmogui išsivaduoti iš savigraužos, kad niekaip nebegeba savęs prikelti, pastūmėti ir vėl tapti ta siekiančia, randančia, esančia... Nes nuolatiniai įrodinėjimai gyvenime užpūtė siekio žvakę.  (Giedrė)
 
VAIVA: Pasistenkite atsiskirti nuo namų bent mėnesiui... Badauti ar valgyti kruopas virtas tik vandenyje, kol susivoksite, ko norite, ir kas Jums trukdo pasiekti to noro įgyvendinimą. Kai tik suvoksite, kas Jums trukdo, aštriu kardu „nukapokite“ saitus su tuo, kas trukdo, ir pradėkite kitą gyvenimą. Tada tapsite ir mylima, ir laiminga, ir valinga – gausite visko, ko norite. Pasirišus prie kojų svarmenis sunku pakilti, gal net nerealu...
 
Ar Jūs tikite minties galia? Šiuo metu pilna literatūros apie vizualizaciją, minčių galią, tad norėčiau sužinoti Jūsų mintis, nuomonę apie Tai. (Lijana)
 
VAIVA: Iš tiesų – tam labai pritariu. Pati darau tokias technikas. Labiausia mėgstu knygą „The Secret“, nes joje viskas išdėstyta paprastai ir aiškiai, suprantama kiekvienam žmogui. Dar patinka Deepak Chopra knyga rusų kalba “Исполнение желаний“. Anksčiau apie šias technikas klientams tekdavo aiškinti valandų valandas, o dabar patariu perskaityti knygas ir būti laimingais.
 
Koks yra įsimintiniausias įvykis jūsų gyvenime?  Ar jaučiatės kitokia tarp paprastų žmonių?  (Ligita)
 
VAIVA: Į šį klausimą dažniausiai atsakau: gimimas... nors jo ir neprisimenu :)
 
Neskirstau žmonių į paprastus ir nepaprastus. Su visais bendrauju vienodai, tarp visokių jaučiuosi gerai. O jei klausiate apie draugus, tai mes mąstome panašiai, todėl ir bendraujame, nes turime bendrų interesų. Laisvalaikį leisti su žmonėmis, kurių kiti interesai, kurie mūsų vertybių nesupranta ir negerbia – tam gaila laiko.
 
Ko palinkėtumėte Lietuvos žmonėms, nusiminusiems, nusivylusiems ir nerandantiems gyvenimo prasmės? (Ligita)
 
VAIVA: Turbūt, nelabai mane suprasite, jei pasakysiu: pabadaukite, pasimelskite, nuraminkite protą... Visuotinai žinoma, kad norint pakeisti pasaulį, reikia pradėti nuo savęs. O paprasčiausia technika būtų tokia: vakare savęs paklauskite, ką aš gero šiandien padariau sau, savo artimui, savo šaliai, pasauliui. Pavyzdžiui, sau – padariau mankštą, būsiu sveikesnė; savo artimui –  pervedžiau per kelią pagyvenusį ar neįgalų žmogų, šeimą pradžiuginau naminiu kepiniu; šaliai – išėjau į talką kuopti aplinkos, suorganizavau kaimynus ir nukasėme sniegą ar sutvarkėme kiemą; pasauliui – pradėjau rūšiuoti šiukšles, prekėms iš parduotuvės parsinešti įsigijau daugkartinį maišelį, visą dieną prižiūrėjau, kad nei aš, nei namiškiai be reikalo nedegintų elektros. Pradėdami nuo, atrodo, tokių smulkmenų, mažmožių, jūs pakeisite save ir pasaulį, rasite gyvenimo prasmę.
 
Kokia galimybė užsisakyti asmeninius gyvenimo horoskopus ir kokia kaina? (Valdereza)
 
VAIVA: Pasiskambinkite mano registracijos telefonu Vilniuje (85) 2480910 ir užsiregistruokite Jums patogiu laiku susitikti. Paregsime Jums horoskopą, atsakysime į rūpimus klausimus. Kaina priklauso nuo paslaugų kiekio.
 
 
**********
Beje, ar jau perskaitėte Artūro Mankevičiaus knygą “Būrėja Vaiva. Kažkas ateina ir padeda”?
 
Grįžti į pradžią >>