Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Kakė Makė ir netvarkos nykštukas

Lina Žutautė

36 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

21x21,4x0,8 cm,

Alma littera, 2010,

ISBN 9789955387657,

Prekės kodas 9789955387657.

4.4

Knygyne:

5,59

Klubo kaina:
4,92

Sutaupote: 0,67 (12%)

Kiti formatai:

Apie knygą

„Kakė Makė ir netvarkos nykštukas" yra pirmoji jaunosios kartos dailininkės Linos Žutautės autorinė knyga. Tai yra šios knygos sumanymas, tekstas ir iliustracijos - tos pačios kūrėjos.

Tai tipiška paveikslėlių knyga, kiekviename jos atvarte - trumpas kelių sakinių tekstas ir intensyvūs, stilistiškai išraiškingi piešiniai. Žaismingai, panaudojant vaikų literatūroje įprastą sapno-pasakos principą, ugdomas vaiko įprotis tvarkytis, rūpintis savo daiktais. Paskutiniame puslapyje be teksto - subtili užuomina, jog už netvarką nykštukas gali nubausti ir tėtį...

                     

Pirmoji autorinė Linos knyga - tikra puota vaiko akiai: kiek čia visko pastebėti, įsižiūrėti, atpažinti ir... paklausinėti. Švelnus istorijos didaktizmas - tikras smagumėlis, o ne trūkumėlis. Paliovę šypsotis ir kikenti nepamirškit pasvarstyti, ką ten renka Nykštukas paskutiniajame piešinyje.

 Kęstutis Urba
 
 
2011 m. balandžio 2-ąją Tarptautinę vaikų knygos dieną Linos Žutautės knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ pripažinta geriausia metų knyga mažiausiems skaitytojams! 
 
„Kakė Makė ir netvarkos nykštukas“ – pirmoji Linos Žutautės knyga apie mažąją nenuoramą mergaitę, jau spėjusią tapti visų mažųjų skaitytojų drauge. Spalvingų ir nuotaikingų iliustracijų gausa bei smagus Kakės Makės susidūrimas su Netvarkos nykštuku įtrauks nuo pat pirmųjų puslapių, o užvertus knygą norėsis ją pradėti skaityti iš naujo.
 
Apie autorę Liną Žutautę:

Lina Žutautė
– Lietuvos vaikiškų knygų autorė, iliustratorė. Rašytojai jau yra įteikta vaikų literatūros premija. Geriausiai žinoma iš istorijų apie Kakę Makę, kurių jau pasirodė penkios: „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ (2011 m. balandį ši knyga buvo išrinkta Geriausia knyga mažiausiam skaitytojui), „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“, „Kakė Makė ir didelė tamsa“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, „Kakė Makė ir pavogtas laikas“. Šiuo metu apie Kakės Makės nuotykius jau skaito ne tik Lietuvos, bet ir Rusijos, Danijos, Latvijos bei Pietų Korėjos vaikai.
Lina yra kviečiama dalyvauti tarptautinėse vaikų literatūros iliustracijų parodose. 2009 m. dalyvavo Bolonijos (Italija) knygų mugėje organizuotoje parodoje ir Bratislavos (Slovakija) iliustracijų bienalėje. Knygos meno parodoje „Nuo piešinio iki knygos“ („Arkos“ dailės galerija, Vilnius, 2009 m.) dailininkė pelnė diplomą. Pagal žinomos ir jau pripažintos lietuvių autorės Linos Žutautės populiariąsias knygas apie Kakę Makę buvo pastatytas spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams.

 
 
Taip pat skaitykite:
-    2-oji šios serijos knyga „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“ >>
-    3-oji šios serijos knyga „Kakė Makė ir didelė Tamsa“ >> 
-    4-oji šios serijos knyga „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“ >>
 
 
Išmėginkite Kakės Makės aplikaciją – spauskite čia >> 
 
 
 
 
 

Komentaras