Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
Naujiena klube
-25%

Nepažįstamasis

Mean Streak

Sandra Brown

Iš anglų k. vertė Vytautas Petrukaitis,

408 p., kietas virš.,

23,5x14,3x3,6 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090123836,

Prekės kodas 9786090123836.

Pirkite šią prekę komplekte:
Klubo kaina:
11,84
Knygyne:
15,79
Sutaupote:
3,95  (25% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 20,27 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Jovita
 
Prikaustanti, vienareikšmiškai. Kuomet jau galvojau supratusi, kas yra kas, supratau, kad nė velnio. Veiksmas vystomas nuosekliai ir nenuspėjamai. Rekomenduoju.

Apie knygą

JAV rašytoja, detektyvinių trilerių autorė, yra parašiusi per 60 knygų. Jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų. Lietuvių skaitytojams gerai žinomi jos romanai: „Alibi“, „Pavydas“, „Baltasis karštis“, „Šalčio faktorius“, „Sveika, tamsa“, „Susikeitimas“, „Spąstai“, „Svetimas veidas“, „Mirtinos paslaptys“, „Nešvarus žaidimas“, „Rikošetas“, „Šarada“, „Išskirtinis interviu“, „Dūmų uždanga“, „Aklavietė“, „Be žodžių“, „Liudytoja“, „Lūžio taškas“, „Ypatinga klientė“, „Prancūziškas šilkas“, „Mirtininkas“, „Žemas slėgis“, „Skandalas“, „Riba“, „Dugnas“. Daugelis Sandros Brown romanų yra skaitomiausių knygų sąrašuose, ir visi jos detektyvai, pasak „USA Today“, vilioja skaitytoją karštligiškai versti puslapį po puslapio iki pat kūrinio pabaigos.

 

Labdaringam maratono bėgimui besirengianti vaikų gydytoja Emorė Šarbono vieną žvarbų savaitgalį išsiruošia pabėgioti į Šiaurės Karolinos valstijos kalnus – ir ten pradingsta. Nesulaukęs žadėto skambučio jos vyras Džefas kreipiasi į vietos policiją. Turtingos ir savo labdaringa veikla visuomenėje garsios gydytojos dingimas sulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio, o tyrimą pradėjusių policininkų žvilgsniai vis dažniau krypsta į keistai besielgiantį Džefą. Paaiškėja, kad sutuoktinių santykiai nebuvo idealūs, o Džefo gyvenime yra ir kita moteris.

Tuo metu nuošalioje kalnų trobelėje sąmonę atgavusi Emorė ne tik mėgina įveikti skausmą, bet ir siekia suprasti, kokie tikrieji trobelės savininku prisistačiusio niūrios ir grėsmingos išvaizdos vyro kėslai. Ar jis yra jos gelbėtojas, ar nusikaltėlis? O gal reikia baimintis ne nepažįstamojo, o tikrųjų priešų?
 
Mėnesio pasiūlymas. Sandra Brown NEPAŽĮSTAMASIS. Autorė užduoda šimtmečių senumo klausimą: Ar tikslas pateisina priemones? Ir apverčia jį aukštyn kojom.
Daktarė Emorė Šarbono, pediatrė ir maratonininkė, dingsta Šiaurės Karolinos valstijos kalnų take. Kai jos vyras Džefas, pyktelėjęs dėl ką tik įvykusio jųdviejų barnio, praneša apie tai policijai, jos pėdsakai jau ataušę. Tiesiogine šio žodžio prasme. Rūkas ir ledas gaubia bekraščius kalnus ir paralyžiuoja jos paiešką. Policija įtaria Džefą siekiant „automatinių skyrybų“; Emorė, patyrusi nepaaiškinamą galvos traumą, atgauna sąmonę ir pamato esanti belaisvė vyro, kurio smurtinga praeitis tokia tamsi, kad jis net nesako jai savo vardo. Ji pasiryžusi nuo jo bėgti ir sutinka griebtis bet kokios rizikos, reikalingos, kad liktų gyva. Dar vienas amerikiečių rašytojos Sandros Brown kūrinys privers skaitytoją karštligiškai versti lapus iki pat įspūdingo finalo. Detektyve užduodama daug klausimų, bet atsakymai į juos sumaniai užmaskuoti. Netikėti siužeto vingiai ir tarpusavyje persipynusios žmonių istorijos daro „Nepažįstamąjį“ nepaprastai įdomiu romanu apie meilę, pasiaukojimą, apgaulę ir išeitis, kurias turime pasirinkti, jei norime likti gyvi. JAV rašytoja, detektyvinių trilerių autorė, yra parašiusi per 60 knygų. Jos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų. Daugelis Sandros Brown romanų yra skaitomiausių knygų sąrašuose, ir visi jos detektyvai, pasak „USA Today“, vilioja skaitytoją karštligiškai versti puslapį po puslapio iki pat kūrinio pabaigos.Netikėčiausių vingių kupina istorija, kuri priminė vieną iš mano mėgstamiausių knygų – DINGUSI. Patiks, jei patiko... Romantinis trileris Sandeos Brown ir Mary Higgins Clark gerbėjams.

 
 

 

Apie Sandra Brown

Sandra Brown

Amerikiečių rašytoja Sandra Brown (Sandra Braun) gimė 1948 m. Teksase. Autorė baigė Teksaso ir Oklahomos universitetus, prieš atsidėdama vien rašymui vaidino teatre, turėjo kosmetikos parduotuvę, dirbo modeliu, vedė TV laidą.

Rašytojos karjerą Sandra Brown pradėjo 1981-aisiais. Nuo tada detektyvinių trilerių autorė parašė per 70 romanų, iš jų 60 tapo New York Times bestseleriais. Sandra Brown knygos išverstos į daugiau nei 30 kalbų ir tapo populiariausios ir perkamiausios visame pasaulyje, o  pati rašytoja pelnė daugybę apdovanojimų.

Lietuvių skaitytojams gerai žinomos jos knygos „Pavydas“ (2005), „Iškalbinga tyla“ (2006), „Baltasis karštis“ (2007),  „Alibi“ (2008), „Šalčio faktorius“ (2008), „Susikeitimas“ (2008), „Spąstai“ (2008),  „Sveika, tamsa“ (2009), „Užgavėnės“ (2009), „Nešvarus žaidimas“ (2009),  „Mirtinos paslaptys“ (2009), „Dūmų uždanga“ (2010),  „Svetimas veidas“ (2010), „Rikošetas“ (2010), „Šarada“ (2010), „Išskirtinis interviu“ (2010), „Aklavietė“ (2011), „Be žodžių“ (2011).

Daugelis Sandra Brown romanų yra skaitomiausių knygų sąrašuose ir visi jie, pasak USA Today, verčia skaitytoją nerimastingai versti puslapį po puslapio iki pat pabaigos.

Komentaras