Tobuli metai

Dein perfektes Jahr

Charlotte Lucas

Featured Product: Ne, ISBN kodas: 9786090130971, SKU: 000000000001111030, Originalo kalba: Vokiečių, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Leidimo metai: 2017-12-22, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 344, Formatas: 23,5x14,3x3,1, Knygyne: 14.69, Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 10,29 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 4.4€ (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jojo Moyes „Aš prieš tave“ skaitytojams

Įspūdingas romanas apie svarbiausius gyvenimo klausimus.

Klausykitės savo intuicijos. Jei būsite atidūs, atpažinsite ženklus ir galėsite juos išsiaiškinti. Dauguma žmonių per gyvenimą vaikšto tarsi su akidangčiais ir nepastebi likimo siunčiamų ženklų. Atverkite savo žvilgsnį ir širdį, pasirenkite leistis naujais, neišmėgintais keliais ir sulauksite atsakymų į visus klausimus, kurie degina jūsų sielą.

Kaip elgtumėtės, jei pirmąją Naujųjų metų dieną rastumėte kažkieno darbo kalendorių? Tučtuojau pasinertumėte į kito žmogaus gyvenimą? Ieškotumėte artimiausio radinių biuro? O kas, jei šis radinys gali pakeisti Jūsų gyvenimą?

Į tokią padėtį pateko Džonatanas – ciniškas, priekabus, pasipūtęs, neseniai išsiskyręs leidėjas. Jo kasdienę darbotvarkę sudaro rytinis bėgiojimas, šiokie tokie paveldėtos leidyklos reikalai ir elektroninių laiškų rašymas įvairioms įstaigoms ir redakcijoms.

Nusistovėjusį gyvenimą apverčia rastas kalendorius. Džonatanas kasdien atlieka jame surašytus nurodymus ir pasineria į naujas patirtis, praplečia akiratį. Svarbiausia – jis leidžia veikti likimui. Ar likimas jam parengė susitikimą su nauja meile?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“