-10% su kodu: RUDUO

1984-ieji

ISBN kodas: 9789955135005, EAN kodas: 9789955135005

1984

George Orwell

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 51)

ISBN kodas: 9789955135005, SKU: 000000000002160693, Knygos formatas: Popierinė knyga, EAN kodas: 9789955135005, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 256, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-01-05, Formatas: 21,3x14,2x2, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Virgilijus Konradas Čepliejus

Ypatinga kaina
5,95 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Pasislėpęs pakrikos Tiesos ministerijos Registrų skyriuje Vinstonas Smitas sumaniai perrašo praeitį, kad ji atitiktų Partijos poreikiams. Tačiau giliai širdyje jis priešinasi totalitariniam pasauliui, kuriame gyvena, pasauliui, kuris reikalauja absoliutaus paklusnumo ir kontroliuoja žmogų viską matančiais monitoriais ir budria Didžiojo Brolio akimi. Trokštantis tiesos ir laisvės Smitas užmezga meilės romaną su savo kolega Džiulija, tačiau netrukus supranta, kad šiame košmariškame pasaulyje meilė yra neapykanta, karas – taika, o tikroji laisvės kaina – išdavystė.

Atsiliepimai:

Dvidešimtojo amžiaus knyga... pribloškia mus savo aktualumu.
* Ben Pimlott, Independent

Vienas įtakingiausių dvidešimto amžiaus anglų rašytojų.
* Robert McCrum, Observer

Pranašas, mąstęs neįtikėtinai ir kalbėjęs apie tai, apie ką nekalbama, net kai jo žodžiai ir žeidė visuotinai nusistovėjusią nuomonę.
* Peter Grosvenor, Daily Express

Jis viską permatė kiaurai, nes mokėjo žvelgti kiaurai save patį. Daugelis rašytojų ir žurnalistų mėgino imituoti jo ypatingą aiškų rašymo būdą be egoistiškų pamokymų.
* Peter Ackroyd, The Times

Tyra Orvelo akis dažnai buvo pribloškiančiai įžvalgi... Šis žmogus nesistebėdamas žvelgė į pasaulį ir užrašė tiksliai tai, ką matė.
* John Mortimer, Evening Standart

Neprilygstamai sąmojinga ir nauja... Ryškiausias ir įtikinamiausias to amžiaus anglų prozos stilius.
* John Carey, Sunday Times

Jo šedevras – puikiausias britų pokario romanas.
* Time Out

Didžiulė jo amžiaus moralės jėga... Neįmanoma nesidžiaugti jo literatūriniais ir politiniais kūriniais – ir negalima nesipiktinti tuo, prieš ką jis buvo nusistatęs... Mieliausias iš rašytojų, jo knygos skaitytojus ilgam padaro jo gerbėjais.
* Geoffrey Wheatcroft, Spectator

Puikiausias to amžiaus anglų eseistas... Jis buvo įsitikinęs, kad privalo kalbėti tiesą, kai daugelis jo amžininkų manė, jog istorija paremta melu... Jo kūrinys išliko toks pat ryškus ir stiprus kaip ir tada, kai buvo parašytas.
* Paul Gray, Time

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 51)
TOP komentarai
 1. 100%
  Klasika, kurią rekomenduoju kiekvienam skaitančiam knygas. Knygoje vystoma labai aktuali tematika ir šiuolaikiniame technologijų pasaulyje, kuriame esame stebimi išmaniųjų ekranų. Likau sužavėta puikiu turiniu.
 2. 100%
  Rekomenduoju visiems.
 3. 100%
  Knyga apie buvusį laikmetį (sekimas, šnipinėjimas, negali niekuo pasitikėti net ir savo paties vaikais, išdavystes, valdžios melą, propagandą), įtraukia. Paprastai skaitoma. Labai tiksli iliustracija, perskaičius knygą, atrodo vėl ir vėl permąstai, sugrįžti...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...