BIRŽELIO MĖNESIO PASIŪLYMAS

Birželio MĖNESIO PASIŪLYMAS: Federica Brunini „Dvi undinės stiklinėje“

Įsigykite knygą anksčiau nei ji pasirodys knygynuose! Visą birželio mėnesį šiai knygai galioja speciali Knygų klubo
kaina + NEMOKAMAS pristatymas!

„Štai kas yra laimė, pagalvojo Dana: netikėtas, nesuplanuotas šokis. Ir mintys, kurios sklando vėjyje nusinešdamos viską, išskyrus šypseną”

Anksčiau ar vėliau visiems prireikia atokvėpio užeigos. Vietos, kuri priimtų tai, ką nešiojame savyje: žaizdas, kaltės jausmą, apgailestavimus, neviltį, skausmą, neryžtingumą, sąžinės priekaištus, netektis, baimes. Atokioje Viduržemio jūros saloje įsikūrė paslaptingi poilsio namai. Jų nerasite kelionių vadovuose, negalėsite užsisakyti kambario internetu ar per kelionių agentūrą. Apie „Pavargusių undinių“ užeigą žmonės išgirsta vieni iš kitų, o ten patekti galima tik parašius įtikinamą laišką. Būsimus gyventojus šeimininkės renkasi pačios.
Ir štai sykį į užeigos duris pasibeldžia penki žmonės su skirtingais tikslais. Vieni bando rasti sielos ramybę ir atsikratyti vidinių demonų, kiti turi asmeninių priežasčių.
Dešimt viešnagės dienų pakeis šių žmonių likimus. Jų laukia netikėti atradimai ir gyvenimo pokyčiai. Nė vienas iš salos neišvažiuoja toks, koks buvo.

Knyga, padedanti keisti gyvenimą. Tereikia plačiau atmerkti akis ir savęs paklausti – ko aš iš tikrųjų noriu?

Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Kraunama...