3 kl. Teksto suvokimo užduotys

ISBN kodas: 9955512849, EAN kodas: 9789955512844

Daiva Jakavonytė-Staškuvienė, Danguolė Kalesnikienė

ISBN kodas: 9955512849, SKU: 000000000002129586, Knygos formatas: Popierinė knyga, EAN kodas: 9789955512844, Puslapių skaičius: 127, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 27,7x19,3x0,6, Leidykla: Gimtasis žodis

2,89 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Leidinį sudaro 20 testų, parengtų remiantis Bendrosiomis programomis ir išsilavinimo standartais. Testai yra įvairūs, jų turinys turėtų sudominti tiek berniukus, tiek mergaites.

Knygoje pateikiamais testais galėtų būti siekiama patikrinti, kaip mokiniai geba rasti tekste informaciją, jį skaityti, ir analizuoti, interpretuoti bei vertinti, kurti rišlų tekstą, daryti išvadas ir kt. Daug dėmesio skiriama ne tik teksto suvokimui, bet ir planavimui, klausimų kėlimui, reikiamos informacijos rinkimui bei jos pritaikymui, taip pat svarbiausių kūrinio idėjų suvokimui.

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad, atlikdami teksto suvokimo užduotis, mokiniai turi gebėti pateiktą tekstą ne tik perskaityti, bet ir, atsakydami į klausimus ar atlikdami kitas užduotis, ne kartą grįžti prie jo. Dėl to siūloma teksto suvokimo užduotis atlikti per vieną pamoką, o kūrybines - per kitą. kad užduotis būtų lengviau analizuoti, pateikiamos testų vertinimo instrukcijos, iš kurių turėtų paaiškėti, ką, kaip ir už ką reikia vertinti, kiek taškų mokinys gali surinkti atlikęs teksto suvokimo ir kūrybines užduotis.

Tikimasi, kad testai padės atskleisti mokinių skaitymo ir rašymo pasiekimus, kryptingai formuoti tolimesnį lietuvių kalbos ugdymo ir ugdymosi procesą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...