ŽEMA KAINA

500 dienų su Saudo Arabijos princu

ISBN kodas: 9786099612508, EAN kodas: 9786099612508

Tomas Kriščiūnas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9786099612508, EAN kodas: 9786099612508, SKU: 000000000002182616, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-11-20, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 24x18x3, Leidykla: Pardavimų pajėgos UAB

Ypatinga kaina
15,89 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Patogiai įsitaisiau odiniame lėktuvo krėsle: prasideda mano kelionė į naują pasaulį, naują gyvenimą“ – tai pirmasis ir intriguojantis šios knygos sakinys. Juo prasideda įtraukiantis pasakojimas apie knygos autoriaus ir pagrindinio veikėjo Tomo Kriščiūno gyvenimo veidrodžio trapumą, ambicijų klystkelius ir išmoktas pamokas, norint įsitvirtinti painiame ir sudėtingame verslo pasaulyje.

Ilgus metus aktyviam versle praleidęs, būdamas sėkmingu pirmaujančios rinkoje bendrovės vadovu, autorius pasakoja intriguojančią istoriją, kaip didelės ambicijos ir užsispyrimas norint pradėti savo asmeninį verslą – sukurti itin madingų kavinių tinklą, gali smogti su didžiausia jėga ir apversti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą aukštyn kojomis.

Graži idėja, įgavusi kūną pasaulinės ekonominės krizės metu, sparčiai plinta po visą šalį – atidaromi nauji kavos namai didžiausių Lietuvos miestų prekybos centruose, imami milžiniški kreditai norui toliau plėstis ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, asmeninės gerovės augimas netrukus virsta pelenais. Žlunga ne tik verslas, bet ir ilgai puoselėti asmeniniai santykiai.

Tikrais faktais paremtoje lietuvio istorijoje „500 dienų su Saudo Arabijos princu“ pasakojama kaip pradėtas paieškų kelias, nukritus iki “dugno“, bandant keltis bei tiestis po patirtų smūgių ir klijuojant paskutines likusias realybės duženas, nuveda šios kelionės autorių į visai kitą kultūrą – į Saudo Arabijos ir Bahreino Karalystes, kur jis tampa asmeniniu Saudo Arabijos princo patikėtiniu plėtojant archyvavimo verslą. Nepalaužiamas vieno žmogaus užsispyrimas, tikėjimas, stiprybė bei susikaupimas, nuoširdumas ir atvirumas padėjo žengti link naujo pasaulio, naujo suvokimo apie gyvenimą, kuris niekada nebebus toks, koks buvo.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai įdomi knyga, kurioje daug gerų ir neįkyrių pamokymų, kurie yra ne tiesiog tik patarimai, bet jie kartu yra iliustruojami gyvenimiškais autoriaus pavyzdžiais, įvykiais. Autoriaus požiūris į gyvenimą yra labai teigiamas ir teisingas. Autorius - tai labai pozityvus, išsilavinęs, plačių pažiurų žmogus, jis akcentuoja, jog viskas nėra tik juoda ir balta gyvenime, nereikia kategoriškumų. Dar vienas akcentas - IŠEITIS VISADA YRA!
 2. 100%
  Knyga patiko. Susiskaitė labai greitai ir daug dalyku man buvo aktualu. Kupina optimizmo ir įkvėpimo.
 3. 100%
  Nesu gyvenimo patarimų mėgėja, bet ši knyga visai įdomiai susiskaitė ir "motyvacija" neerzino :) Įdomi žmogaus gyvenimo istorija ir nueitas kelias, buvo verta perskaityti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...