20%
20%
Nauja
Nauja

500 dienų su Saudo Arabijos princu

Tomas Kriščiūnas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9786099612508, ISBN kodas: 9786099612508, SKU: 000000000002182616, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-11-20, Formatas: 24x18x3, Knygyne: 22.69, Leidykla: Pardavimų pajėgos UAB

Ypatinga kaina 18,15 €
Knygyne 22,69 €

Sutaupote 4,54 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Patogiai įsitaisiau odiniame lėktuvo krėsle: prasideda mano kelionė į naują pasaulį, naują gyvenimą“ – tai pirmasis ir intriguojantis šios knygos sakinys. Juo prasideda įtraukiantis pasakojimas apie knygos autoriaus ir pagrindinio veikėjo Tomo Kriščiūno gyvenimo veidrodžio trapumą, ambicijų klystkelius ir išmoktas pamokas, norint įsitvirtinti painiame ir sudėtingame verslo pasaulyje.

Ilgus metus aktyviam versle praleidęs, būdamas sėkmingu pirmaujančios rinkoje bendrovės vadovu, autorius pasakoja intriguojančią istoriją, kaip didelės ambicijos ir užsispyrimas norint pradėti savo asmeninį verslą – sukurti itin madingų kavinių tinklą, gali smogti su didžiausia jėga ir apversti tiek asmeninį, tiek profesinį gyvenimą aukštyn kojomis.

Graži idėja, įgavusi kūną pasaulinės ekonominės krizės metu, sparčiai plinta po visą šalį – atidaromi nauji kavos namai didžiausių Lietuvos miestų prekybos centruose, imami milžiniški kreditai norui toliau plėstis ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, asmeninės gerovės augimas netrukus virsta pelenais. Žlunga ne tik verslas, bet ir ilgai puoselėti asmeniniai santykiai.

Tikrais faktais paremtoje lietuvio istorijoje „500 dienų su Saudo Arabijos princu“ pasakojama kaip pradėtas paieškų kelias, nukritus iki “dugno“, bandant keltis bei tiestis po patirtų smūgių ir klijuojant paskutines likusias realybės duženas, nuveda šios kelionės autorių į visai kitą kultūrą – į Saudo Arabijos ir Bahreino Karalystes, kur jis tampa asmeniniu Saudo Arabijos princo patikėtiniu plėtojant archyvavimo verslą. Nepalaužiamas vieno žmogaus užsispyrimas, tikėjimas, stiprybė bei susikaupimas, nuoširdumas ir atvirumas padėjo žengti link naujo pasaulio, naujo suvokimo apie gyvenimą, kuris niekada nebebus toks, koks buvo.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Toks superinis optimizmo užtaisas. Daug įdomių aprašymų, skaitėsi labai maloniai ir greitai, kai kur atrodo autorius per daug įsitraukia i detales, bet bendras vaizdas labai geras.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...