20%
20%

735 aktoriaus psichofizinės treniruotės

735 psychophysical actor training exercises

Tomas Lagūnavičius

SKU: 000000000002150128, EAN kodas: 9786090208922, ISBN kodas: 9786090208922, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 231, Leidimo metai: 2013-05-22, Formatas: 22x15,5x1,2, Knygyne: 13.29, Leidykla: Technologija

Ypatinga kaina 10,64 € Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ši knyga skirta studijuojantiems vaidybą, režisūrą, šokį ir choreografiją, o taip pat mokytojams, mokiniams, treneriams, vadovams ir kitų profesijų žmonėms, kurie domisi aktoriniu meistriškumu.  
 
Šiuo metu yra parašyta daug knygų, koks turi būti profesionalus aktorius, šokėjas, mokytojas, dėstytojas, treneris. Bet, deja, trūksta literatūros, kaip tapti profesionaliu aktoriumi, šokėju ir t. t. Stinga knygų, kurios pateiktų pagrįstų metodikų, priemonių, pratimų, kuriais  būtų galima lavinti aktoriaus, šokėjo, mokytojo psichofizines savybes. Kryptingai lavinti aktoriaus, šokėjo psichofizines savybes, naudojantis šioje knygoje pateiktais pratimais ir metodais, labai patogu ir tikslinga.  
 
Aktoriaus, šokėjo, mokytojo rengimas yra daugiaplanis ir sudėtingas procesas, todėl, rengdamas šią knygą, išskyriau vieną aspektą, t.y., psichofizinį jo pasirengimą, kuris sudaro pagrindą lavinti kitas profesines kompetencijas. Manau, kad išsamus psichofizinių metodikų ir pratimų pateikimas padės geriau bei tikslingiau juos pritaikyti praktinėje veikloje. 
Knygą sudaro 6 skyriai ir 17 poskyrių, įvadas ir literatūros sąrašas. Pirmajame skyriuje aptariami teoriniai aktoriaus kūrybos proceso aspektai. Antroji dalis skirta raumenų atpalaidavimo metodikoms. Trečiojoje analizuojama, kaip reikia veikti įsivaizduojamoje sceninėje aplinkoje. Ketvirtojoje dalyje rašoma, kaip vaizduotė gali padėti  kurti vaidmenį, personažą, asmeninį įvaizdį. Penktojoje dalyje aptarimas, kokių pratimų imtis, kad būtų galima lavinti sceninio dėmesio savybes. Šeštojoje dalyje aptariama, kaip  scenoje elgtis logiškai, autentiškai ir nuosekliai.
 
Ši knyga parengta remiantis M. Kipniso, M. Carslon, F. Editon, J. Howl, P. Auslander P. Allain, J. Varvie L. Navickojos, S. Gippiaus, L. Gračiovos, L. Lvovo, V. Šichmatovo ir kitų tekstais,  taip pat savo asmenine patirtimi. 
 
Sąvokos ir apibūdinimai paryškinti. Norintys praplėsti ir pagilinti savo žinias, knygos pabaigoje ras literatūros sąrašą. 
 
Ši knyga yra pirmoji dalis iš dviejų, planuojamų parašyti, dalių apie aktoriaus psichofizinę treniruotę.  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...