Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Apie klubą

Apie Knygų klubą

Kas yra Knygų klubas?

Knygų klubas – tai pirmasis tokio pobūdžio klubas Lietuvoje, veikiantis nuo 2003 m. rugsėjo. Šiuo metu Knygų klubas vienija jau daugiau kaip 60 000 knygų  mylėtojų. Garantuodamas didesnę informacijos apie įvairią literatūrą ir alternatyvius knygų įsigijimo būdus sklaidą, Knygų klubas neabejotinai skatina skaitymo poreikį.

Ką siūlo Knygų klubas?

Paprasčiau, patogiau, pigiau ir dar daugiau. Knygų klubo interneto svetainėje išsirinkti širdžiai mielą knygą daug paprasčiau. Čia vienoje vietoje rasite paskutiniasias naujienas ir jau daugelio pamėgtas knygas, galėsite paskaityti leidinių anotacijas, ištraukas, skaitytojų atsiliepimus ir palikti savo minčių.

Pasirinktą knygą įsigyti daug patogiau. Jokio vargo kamščiuose, jokių eilių – užsisakyti galite vienu pelės spustelėjimu ar pakėlę telefono ragelį.

Klubo siūlomų knygų kainos žemesnės nei knygynuose, be to, kiekvieną ketvirtį Jūsų laukia ypatingi pasiūlymai, nuolaidos į kiną ar teatrą, žaidimai, dovanos ir kt.

Ar visų leidinių kainos Knygų klube yra žemesnės nei knygynuose?

Taip, išskyrus vadovėlius ir pratybų sąsiuvinius. Tačiau Knygų klubas nereguliuoja įvairiuose knygynuose ir kitose knygų pardavimo vietose vykdomų akcijų ir išpardavimų.

Kuo įpareigoja narystė Knygų klube?

Knygų klubas nerenka narystės mokesčio ir neįpareigoja Jūsų pirkti tam tikrą kiekį knygų per tam tikrą laikotarpį. Atvirkščiai, Knygų klubo nariai skatinami leidinius rinktis laisvai ir išleisti tada ir tiek pinigų, kaip patys pageidauja.

Į viršų

Apie Knygų klubo korespondenciją

Ar Knygų klubas siunčia korespondenciją?

Taip, Knygų klubo nariai apie naujausias knygas ir kitus leidinius informuojami el. paštu, taip pat jie gauna Knygų klubo katalogą ir įvairius bukletus su specialiais pasiūlymais, siunčiamus paprastu paštu.

Kaip siunčiami naujienlaiškiai?

Apie naujausias knygas ir akcijas Knygų klubo nariai informuojami naujienlaiškiais, kurie siunčiami el. paštu 1-2 kartus per savaitę.
 

Kaip siunčiami katalogai?

Nuo kovo mėnesio katalogas leidžiamas tik elektroniniu formatu ir KIEKVIENĄ MĖNESĮ!
Tausodami aplinką, taupydami laiką ir vietą jūsų pašto dėžutėse siūlysime patogiai pavartyti katalogą internete.
Paštu siunčiame bukletus su specialiais pasiūlymais.


Į viršų

Apie narystę Knygų klube

Kas yra Knygų klubo narys?

Knygų klubo narys yra žmogus, bent kartą pirkęs Knygų klube ir turintis Knygų klubo nario kortelę.

Kaip tapti Knygų klubo nariu?

Norėdami tapti Knygų klubo nariu, užsisakykite bent vieną knygą ar kitokį leidinį. Leidyklų naujienas rasite Knygų klubo interneto svetainėje ir Knygų klubo kataloge. Jums iš karto galioja klubo kaina.

Į viršų

Apie Knygų klubo nario kortelę

Kas yra Knygų klubo nario kortelė?

Knygų klubo nario kortelė – tai plastikinė kortelė, kurioje nurodytas Knygų klubo nario vardas, pavardė, Knygų klubo pirkėjo (KKP) numeris ir identifikavimo numeris POS ID. 

Kokią naudą teikia Knygų klubo nario kortelė?

Nuolat organizuojame bendrus projektus, akcijas su partneriais – pateikę knygų klubo nario kortelę partnerių prekes ir paslaugas galėsite įsigyti su nuolaida. Apie vykdomas akcijas ir partnerių taikomas nuolaidas Knygų klubo nariams visuomet informuojame mūsų svetainėje ir specialiais naujienlaiškiais. 
Šiuo metu galiojantys partnerių pasiūlymai.

Kaip gauti Knygų klubo nario kortelę?

Knygų klubo nario kortelė išduodama nemokamai su pirmuoju Knygų klubo užsakymu. Jeigu jau atsiėmėte pirmąjį užsakymą, bet kortelės negavote, praneškite apie tai el. paštu info@knyguklubas.lt arba telefonu 8 700 55622. Šiais būdais taip pat praneškite apie pamestą kortelę.

Į viršų

Apie Knygų klubo užsakymų pristatymo ir apmokėjimo būdus

Kokiu būdu pristatomi ir apmokami Knygų klubo užsakymai?

Išsirinkite patogiausią būdą užsakymui gauti. Knygų klubas siūlo du variantus: leidinius galite atsiimti artimiausiame pašte arba gauti nurodytu adresu.

Už pasirinktus leidinius sumokėsite atsiimdami arba gaudami užsakymą.

Kaip gauti užsakymą paštu?

Jeigu užsisakydami nurodėte leidinius gauti paštu, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas išsiųsime juos į Jums artimiausią Lietuvos paštą (pagal Jūsų registracijos adresą). Apie atėjusią siuntą Jus informuos paštas. Užsakymą  iš pašto prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Vykdami atsiimti siuntinio, nepamirškite asmens dokumento. 
 
Svarbu: Jeigu per 14 kalendorinių darbo dienų nuo užsakymo pateikimo dienos, negavote pranešimo iš pašto apie atėjusią siuntą, maloniai prašome kreiptis į Knygų klubą  tel.: (8-700) 55622 arba rašykite mums info@knyguklubas.lt
 

Jeigu užsisakėte leidinių mažiau kaip už 70 Lt, pristatymas Jums kainuos 7 Lt.        

Jeigu bendra Jūsų užsakymo suma bus lygi 70 Lt arba didesnė, pašto išlaidas apmokėsime mes.

 

Kaip gauti užsakymą nurodytu adresu?

Jeigu norite užsakymą gauti konkrečiu adresu, pvz., į namus ar darbovietę, užsisakydami nepamirškite nurodyti to adreso. Tai ypač svarbu, jeigu jis nesutampa su tuo, kurį nurodėte registruodamiesi.
Lietuvos pašto pasiuntinys užsakymą pristatys ne vėliau kaip per 3 darbo dienas.
Svarbu:
Jei pasirinkote atsiskaitymą banko pavedimu arba el. bankininkyste, šis terminas skaičiuojamas nuo apmokėjimo momento.


Jei pasirinkote atsiskaitymą banko pavedimu, ne vėliau kaip per 1 d.d. elektroniniu paštu atsiųsime Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.
Išankstinės sąskaitos apmokėjimo terminai:
Fiziniams asmenims – 14 dienų
Juridiniams asmenims – 30 dienų
Negavus Jūsų apmokėjimo per nurodytą terminą, užsakymas bus anuliuotas.
 
Jei užsakysite knygų mažiau kaip už 70 Lt, pristatymas Jums kainuos 7 Lt. Jei bendra Jūsų užsakymo suma bus daugiau arba lygi 70 Lt, kurjerio išlaidas apmokėsime mes.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 


Dėmesio! Jei pasiuntinys Jūsų neras nurodytu adresu, jis paliks pranešimą, kuriame būsite informuotas, kad Jums atėjo siunta. Pranešime bus nurodytas Pasiuntinių pašto skyriaus (punkto) adresas ir telefonas. Jeigu Jums nepatogu vykti į paštą atsiimti siuntos, galite paskambinti pranešime nurodytu telefonu ir susitarti dėl siuntos pristatymo.

 

Į viršų

Apie Knygų klubo užsakymus

Kaip pateikti užsakymą?

Užsakymą Knygų klubui galite pateikti trimis pagrindiniais būdais: internetu Knygų klubo svetainėje www.knyguklubas.lt, telefonu 8 700 55622 arba el. paštu info@knyguklubas.lt.

Taip pat faksu Kaune (8-37) 490014. Užsisakydami būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, KKP numerį (jeigu jo neturite, gimimo datą) ir užsakymo pristatymo būdą ar atsiėmimo vietą.

Kaip užsisakyti internetu?

Naudodamiesi paieškos funkcija arba meniu kairėje, išsirinkite norimą knygą ir spustelkite „į krepšelį“. Užsakymas suformuojamas automatiškai. Jį peržiūrėti ir patvirtinti galite peržiūrėdami krepšelį. Krepšelį rasite dešiniojo meniu viršuje.

Jei persigalvojote ir iš krepšelio norite pašalinti vieną ar kelis leidinius, spauskite „pašalinti“ ir „perskaičiuoti“.

Užsisakydami būtinai nurodykite užsakymo pristatymo būdą ar atsiėmimo vietą. Jei norite gauti knygas kitu adresu, nei esate užsiregistravę, užsakymo formoje įrašykite pristatymo adresą.

Patvirtinę užsakymą, sulaukite pranešimo, kad užsakymas priimtas. Patvirtinimą gausite elektroniniu paštu.

Kaip užsisakyti telefonu?

Išsirinkę patikusį leidinį Knygų klubo svetainėje ar Knygų klubo kataloge paskambinkite telefonu 8 700 55622 ir padiktuokite užsakymą operatorei. Telefonas veikia pirmadieniais–penktadieniais 8:00–22:00 val.


Ar galima užsisakyti į užsienį?

Taip, Knygų klubas vykdo užsakymus ir į užsienį. Jeigu pageidausite gauti leidinių į užsienį, be leidinių kainos, Jums dar teks sumokėti pašto ir abiejų šalių banko išlaidas.

Pirmiausia užsisakykite, o užsakyme pažymėkite tikslų pristatymo adresą ir nurodykite, žemės ar oro paštu pageidaujate gauti knygas. Jums iškart bus paskaičiuota sąskaita su siuntimo išlaidomis.
 
Pasirinkus pristatymą žemės paštu - siuntimas užtruks iki  mėnesio. Jei renkatės siuntimą oro paštu - siunta Jus pasieks maždaug per 2-3 savaites. 
 
 

Ką reiktų žinoti apie pirmąjį užsakymą?

Užsisakydami pirmą kartą, turite užsiregistruoti. Jeigu užsisakote internetu, užpildykite registracijos formą, kurią rasite viršutiniame kairiajame kampe. Patvirtinimą apie registraciją gausite el. paštu.

Jeigu pirmąjį užsakymą pateiksite telefonu, visų reikalingų duomenų paklaus operatorė. Jeigu paštu – užpildykite atitinkamus užsakymo kortelės laukus. Užsakymo kortelę rasite bet kuriame kataloge.

Jau užsisakant pirmą kartą galioja Knygų klubo kainos.
Su pirmuoju užsakymu gausite Knygų klubo nario kortelę.

Į viršų

Komentarai

Komentarai – tai komentarai, nuomonės bei kita su komentuojamu objektu susijusi informacija, kurią parašo skaitytojai prie bet kurios knygos ar leidinio, pateiktų tinklalapyje www.knyguklubas.lt.

 

www.knyguklubas.lt komentarų sistema leidžia bet kuriam svetainės lankytojui pateikti savo komentarą apie www.knyguklubas.lt svetainėje pristatomas knygas ir kitus leidinius.

 

Komentarų rašymas

Pageidaudami pakomentuoti norimą knygą ar kitą leidinį, atsidarę knygos ar leidinio aprašymą, spauskite ant dešinėje tinklalapio pusėje esančio užrašo „Skaitytojų komentarai“. Tokiu atveju pateksite į pageidaujamo komentuoti leidinio komentarus, kuriuos paliko kiti svetainės lankytojai. Puslapio apačioje rasite tuščius laukelius, kurie yra skirti komentarams pateikti.

Pirmasis langelis skirtas įrašyti Jūsų vardui, kuriuo pasivadinęs (-usi) galėsite pateikti savo komentarą. Šiame laukelyje galite įrašyti tiek savo tikrąjį vardą, tiek bet kokį kitokį žodžių ar skaičių junginį. Antrajame langelyje įrašote savo komentarą.

Pateikę komentarą, kaip to reikalaujama, į trečiąjį langelį užpildote matomą kodą – labai svarbu teisingai suvesti šį kodą, kad komentaras būtų patalpintas. Tuomet atlikus visus šiuos veiksmus spaudžiate mygtuką „tinka“. Išsiųsto komentaro koreguoti ar ištrinti vartotojas negali.

Komentarai rikiuojasi nuo seniausių apačioje, o naujausi pateikiami visų komentarų viršuje.

Konfidencialumas

Svetainėje užtikrinamas bet kurio svetainės lankytojo, norinčio palikti komentarą konfidencialumas, kadangi norint parašyti komentarą, nėra reikalaujama pateikti nei savo tikrąjį vardą, pavardę ar kitą identifikuojančią informaciją.

Komentarų cenzūravimas

Visi komentarai, kuriuos parašo skaitytojai iš karto atsiduria puslapiuose. www.knyguklubas.lt administracija pasilieka sau teisę pašalinti tokius svetainės lankytojų komentarus, kurie:

  • Komentarai su necenzūriniais žodžiai
  • Komentarai, reklamuojantys paslaugas, prekes ar interneto svetaines; turintys paraše, tekste įrašytą svetainės adresą, bus nedelsiant trinami.
  • Yra pasirašyti apsimetus kitu, realiai egzistuojančiu asmeniu.
  • Komentarais suponuojamas Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimas.
  • Nesusiję su komentuojamu leidiniu.
  • Daug kartų kartojamas tas pats tekstas.
  • Kitais atvejais.

Atsakomybė

www.knyguklubas.lt administracija niekaip neredaguoja svetainėje pateiktų komentarų turinio ir už jį neatsako. Už komentarus tiesiogiai bei individualiai atsako juos paskelbę svetainės lankytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už netinkamą komentarų turinį.

Autorinės ir gretutinės teisės

Siųsdami ir skelbdami bet kokio pobūdžio informaciją www.knyguklubas.lt interneto svetainėje, Jūs suteikiate www.knyguklubas.lt administracijai autorines, gretutines ir kitokias teises į paskelbtą informaciją. www.knyguklubas.lt administracija neprivalės atlyginti šios bet kokio pobūdžio informacijos pateikėjui. www.knyguklubas.lt administracija gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapyje paskelbtą bet kokio pobūdžio informaciją, nurodydama informacijos autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos, paskelbtos www.knyguklubas.lt puslapyje be www.knyguklubas.lt administracijos raštiško leidimo.

Į viršų

Informuojame

Jūsų teisė grąžinti knygas

Jeigu knyga, kurią užsisakysite, Jums nepatiks, turite teisę ją grąžinti. Tereikia per 7 dienas nuo knygos gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti knygą telefonu 8 700 55622 arba elektroniniu paštu info@knyguklubas.lt ir išsiųsti ją atgal adresu Knygų klubas, Terminalo g. 10, Biruliškių k., Kauno LEZ, 54469 Kauno r., sumokant knygos grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už grąžintą knygą per 15 dienų nuo jos gavimo. Grąžinant knygas, būtina pateikti pirkimo čekį.

Jei gavote nekokybišką knygą

Knygų klubas garantuoja kokybę, todėl jeigu pastebėsite gautų leidinių leidybinį broką ar jie bus apgadinti gabenimo metu, prašome nedelsiant pranešti el. paštu info@knyguklubas.lt arba telefonu 8 700 55622. Sutarsime dėl Jums priimtiniausio knygos pakeitimo būdo.

Asmens duomenų apsauga

Knygų klubas įsipareigoja neskelbti Jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims, tiesiogiai nesusijusioms su mūsų paslaugų teikimu. Jei Jūsų adresas ar kiti asmeniniai duomenys pasikeistų arba jei nenorite ateityje gauti mūsų pasiūlymų, maloniai prašome pranešti Knygų klubo administracijai. – Asmens duomenų valdytojo identifikavimo kodas P2585, įregistr. Asmens duomenų valdytojų valstybės registre.

Į viršų