Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Interviu su Renata Šerelyte (video)

 Kviečiame pasižiūrėti interviu su Renata Šerelyte. Rašytoją kalbina iteratūrologas Regimantas Tamošaitis.
 
 

Lapkričio 12 dieną knygyne „Pegasas“ (Prekybos centras „Panorama“, Saltoniškių g. 9) skaitytojams naujausią savo romaną „Mėlynbarzdžio vaikai“ pristatė įvairių premijų laureatė, žinoma prozininkė, poetė ir dramaturgė Renata Šerelytė.
 
„Renata Šerelytė yra viena žymiausių ir produktyviausių šiuolaikinių rašytojų, kurios kūriniai pelnė solidžias literatūrines premijas. Mažųjų skaitytojų pripažinimo jau sulaukė jos herojai iš Krakatukų pievelės, o šiandien ypatingai džiaugiamės galėdami pristatyti jos naujausią romaną suaugusiems „Mėlynbarzdžio vaikai“, kuri, neabejoju, sulauks skaitytojų dėmesio“, – sakė leidyklos „Alma littera“ vyriausioji redaktorė Danguolė Viliūnienė.
 
Naujojo romano pagrindu garsi rašytoja pasirinko pasaką apie Mėlynbarzdį, kurią žino daugelis skaitytojų.  Mėlynbarzdis – savotiškas praėjusio laikmečio simbolis, įkūnijantis autoritarinę santvarką ir žmogaus nuasmeninimą. Naujasis romanas, kuriame vienos šeimos nariai keliais balsais pasakoja dramatišką savo gyvenimo istoriją, atskleidžia žmogaus mentaliteto ir laikmečio paradoksus.
 
„Mėlynbarzdžio vaikai“ –   tai  „brandaus“ socializmo  dvasinė atrofija, įrodyta asmenine patirtimi. Tai knyga apie meilę ir mirtį, tampančias viena būsena ir nepaklūstančias laikui.  Ir apie laimę – labai savotišką, liguistą, keistą, kurios ilgisi  Mėlynbarzdžio vaikai, užaugę izoliacinėje aplinkoje“, – sako rašytoja Renata Šerelytė.
 
 
Grįžti į pradžią >>