Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

DUK

Visais Jums rūpimais klausimais galite kreiptis į mus tel. 8 700 55622 (skambinant iš užsienio, prašome rinkti  tel. 00370 700 55622) arba el. paštu info@knyguklubas.lt.
Tačiau prieš tai rekomenduojame perskaityti mūsų dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skiltį – galbūt atsakymą į savo klausimą rasite čia.

Kaip tapti Knygų klubo nariu?
Įsigykite bent vieną knygą iš mūsų svetainės – Jums iškart galios nurodytos Knygų klubo kainos ir Jūs tapsite Knygų klubo nariu!

Kaip pirkti?
Tiesiog užsiregistruokite Knygų klubo svetainėje ir pradėkite rinktis knygas!
 
Paspausdami mygtuką „Į krepšelį“ prie norimos knygos, įdėsite ją į savo pirkinių krepšelį. Krepšelį visuomet galite patikrinti svetainės viršutiniame dešiniajame kampe paspaudę mygtuką „Pirkinių krepšelis“. Sudėję į krepšelį visas norimas užsisakyti knygas, sekite užsakymo proceso nuorodomis – patikrinkite užsakomų knygų sąrašą ir kiekius, įveskite prekių pristatymo adresą, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo už prekes būdą ir patvirtinkite savo užsakymą. Patvirtinę užsakymą, el. paštu sulauksite pranešimo, kad Jūsų užsakymas priimtas.

Svarbu: prieš patvirtindami savo užsakymą, turėsite pažymėti varnelę, kad esate susipažinęs su apsipirkimo mūsų parduotuvėje taisyklėmis. Šios taisyklės yra pirkimo sutartis.
 
Taip pat rekomenduojame perskaityti skiltis „Prekių pristatymas“ ir „Atsiskaitymo būdai“

Ką daryti jeigu per nurodytą laiką negavote siuntos?
Svarbu: Jeigu per nurodytą prekių pristatymo laiką pagal Jūsų pasirinktą pristatymo būdą negavote siuntos, prašome kreiptis į mus tel. 8 700 55622 (skambinant iš užsienio, prašome rinkti  tel. 00370 700 55622) arba el. paštu info@knyguklubas.lt.
 
Kaip pirkti ir skaityti elektronines knygas?
Elektroninės knygos mūsų svetainėje yra pritaikytos skaityti "Milžino" programėlėje. Įvykdę pirkimo procesą, jei perkate pirmą kartą, turite parsisiųsti Milžino programėlę, prisijunkite su slaptažodžiu, kurį gausite el.paštu iš www.milzinas.lt. Nupirktas knygas rasite paruoštas skaityti "Milžino" programėlėje. Jei perkate pakartotinai - Jums reikia tik prisijungti prie "Milžino" programėlės, knygas jau rasite skiltyje "Mano knygos".
Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.
 
Kaip gauti užsakymą į artimiausią pašto skyrių?
Jeigu užsisakydami prekes nurodėte pristatymo būdą į pašto skyrių, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas išsiųsime Jums prekes į artimiausią Lietuvos pašto skyrių (pagal Jūsų nurodytą pristatymo adresą). Apie atėjusią siuntą Jus informuos Lietuvos paštas. Užsakymą iš pašto prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Vykdami atsiimti siuntinio, nepamirškite asmens dokumento.

Svarbu: Jeigu per 14 kalendorinių dienų nuo užsakymo pateikimo negavote pranešimo iš pašto apie atėjusią siuntą, prašome kreiptis į mus
tel. 8 700 55622 arba el. paštu info@knyguklubas.lt.
 
Kaip gauti užsakymą nurodytu adresu per kurjerių tarnybą?
Jeigu norite užsakymą gauti konkrečiu adresu, t. y. tiesiai į namus ar darbovietę, užsisakydami būtinai nurodykite tikslų adresą. Tai ypač svarbu, jeigu Jūsų pageidaujamas prekių pristatymo adresas nesutampa su tuo, kurį nurodėte registruodamiesi Knygų klubo svetainėje. Taip pat būtina nurodyti laiko intervalą, kuriuo metu pageidaujate gauti siuntą.

Kurjerių tarnyba Jūsų užsakymą pristatys ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, jei prekes užsisakėte iki 12 valandos. Užsisakiusiems po 12 valandos, siuntinys bus pristatytas trečią darbo dieną. Kurjeris Jums paskambins ir suderins tikslų prekių pristatymo laiką.
 
Kaip galima atsiskaityti už prekes?
 
 PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAS
 ATSISKAITYMO GALIMYBĖS
  PRISTATYMO MOKESTIS
 Atsiimant prekes artimiausiame pašto skyriuje
 •    Grynaisiais pinigais  
 •    Per internetinės bankininkystės sistemą
 •    Banko pavedimu
 •    Per PayPal sistemą
 •    Užsakymo suma iki 21 € – pristatymas 2€.
 •    Užsakymo suma yra 21 € ar daugiau – pristatymas nemokamas.
 
  -    Siuntos pristatomos tik darbo dienomis.
 
 
 Gaunant prekes nurodytu adresu per kurjerių tarnybą (pvz. į namus ar darbovietę)
 •    Per internetinės bankininkystės sistemą
 •    Banko pavedimu
 •    Per PayPal sistemą
 •    Grynaisiais pinigais atsiimant prekes
       
Taip pat rekomenduojame perskaityti skiltį „Atsiskaitymo būdai“

Kaip užsisakyti prekes į užsienį?
Norint užsisakyti prekių į užsienį, būtinas išankstinis apmokėjimas už prekes per elektroninės bankininkystės arba PayPal sistemą. Prekių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio, šalies bei pasirinkto siuntimo būdo.

Siūlome du siuntimo būdus: ĮPRASTĄ žemės paštu (siunta pristatoma per 3-5 d.d. į daugelį Europos šalių) ir SKUBŲ oro paštu (siunta pristatoma per 2-3 d.d. į daugelį Europos šalių bei šalis už Europos ribų).

Įdėjus į krepšelį knygas bei pasirinkus siuntimo būdą, sistema automatiškai paskaičiuos siuntimo kainą, pagal pasirinktų knygų svorį.
 
Pristatymas ES šalyse:

KNYGŲ KIEKIS 
ĮPRASTAS ŽEMĖS PAŠTU
(per 3-5 d.d.)
SKUBUS ORO PAŠTU
(per 2-3 d.d.)
0.01-2 kg.
Iki ~3 knygų* 
14€ 
28€ 
2-5 kg.
Iki ~10 knygų* 
14€ 
43€ 
5-9 kg.
Iki ~15 knygų* 
17€ 
57€ 
9 kg. ir daugiau
~16 ir daugiau knygų* 
25€ 
95€ 


Pristatymas ne ES šalyse:

KNYGŲ KIEKIS  
SKUBUS ORO PAŠTU
(per 2-3 d.d.) 
0,01-2 kg.
Iki ~3 knygų* 
40€ 
2-5 kg.
Iki ~10 knygų* 
60€ 
5-9 kg.
Iki ~15 knygų* 
75€ 
9 kg. ir daugiau
~16 ir daugiau knygų* 
95€ 

Pristatymas į Norvegiją:
 
KNYGŲ KIEKIS
ĮPRASTAS ŽEMĖS PAŠTU
(per 3-5 d.d.)
SKUBUS ORO PAŠTU
(per 2-3 d.d.) 
0.01-2 kg.
Iki ~3 knygų*
28€ 
40€ 
2-5 kg.
Iki ~10 knygų*
28€ 
60€ 
5-9 kg.
Iki ~15 knygų*
35€ 
75€ 
9 kg. ir daugiau
  ~16 ir daugiau knygų*
40€ 
95€ 

* Nurodytas apytikslis vidutinio dydžio knygų kiekis, kurį galima įsidėti į krepšelį už siūlomą kainą. Formuojant prekių krepšelį, sistema automatiškai apskaičiuos Jūsų siuntos kainą, atsižvelgiant į knygų svorį.

Visoms siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, kurio pagalba svetainėje www.w2send.com galėsite sekti savo siuntos kelią.
 
Skambinant iš užsienio šalių, informacija apie užsakymą teikiama tel. 00 370 700 55622. 
      

Kokie duomenys reikalingi norint už prekes atsiskaityti banko pavedimu?
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs turėsite į mūsų banko sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės bankininkystės sistemos arba bet kuriame banko skyriuje. Jums pasirinkus šį mokėjimo būdą, mes elektroniniu paštu Jums atsiųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

Mokant banko pavedimu būtina nurodyti visus šiuos duomenis:
      •    Gavėjas: UAB Knygų klubas
      •    Bankas: AB Danske Bank    
      •    Banko sąskaitos Nr.:   LT107400051768623810
      •    Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris, nurodytas užsakymą patvirtinančiame el. laiške.
Būtina nurodyti užsakymo numerį mokėjimo paskirtyje. Kitaip negalėsime susieti Jūsų mokėjimo su konkrečiu užsakymu ir negalėsime jo įvykdyti.

Išankstinės sąskaitos apmokėjimo terminai:
      •    Fiziniams asmenims – 14 dienų
      •    Juridiniams asmenims – 30 dienų
Negavę Jūsų apmokėjimo per nurodytą terminą, užsakymą anuliuosime.

Koks yra prekių pristatymo mokestis?
Jeigu užsisakėte prekių mažiau nei už 21 €, pristatymas Jums kainuos 2€.
Jeigu užsisakėte prekių už 21 € ar daugiau, pristatymas Jums nieko nekainuos.

Kokie yra prekių pristatymo terminai?
Jeigu užsisakydami prekes nurodėte pristatymo būdą į pašto skyrių, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas išsiųsime Jums prekes į artimiausią Lietuvos pašto skyrių (pagal Jūsų  nurodytą pristatymo adresą). Apie atėjusią siuntą Jus informuos Lietuvos paštas. Užsakymą iš pašto prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų.

Kurjerių tarnyba Jūsų užsakymą pristatys ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, jei prekes užsisakėte iki 12 valandos. Užsisakiusiems po 12 valandos, siuntinys bus pristatytas trečią darbo dieną.

Ką daryti, jei gavau nekokybišką prekę?
www.knyguklubas.lt garantuoja prekių kokybę, todėl jei pastebėjote leidybinį broką arba prekė buvo sugadinta gabenimo metu, nedelsdami kreipkitės į mus 8 700 55622 (skambinant iš užsienio, prašome rinkti  tel. 00370 700 55622) arba el. paštu info@knyguklubas.lt. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška mūsų kaštais.

Ką daryti, jei įsigyta prekė man nepatinka?
Jeigu prekė, kurią užsisakėte, Jums nepatinka, turite teisę ją grąžinti. Jums reikia per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę telefonu 8 700 55622 (skambinant iš užsienio, prašome rinkti  tel. 00370 700 55622) arba el. paštu info@knyguklubas.lt ir išsiųsti ją atgal adresu Knyguklubas.lt, Terminalo g. 10, Biruliškių k., Kauno LEZ, 54469 Kauno r., sumokant knygos grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už grąžintą prekę per 15 dienų nuo jos gavimo.

Grąžinant prekes, būtina pateikti jų pirkimo čekį. Atgal priimamos tik kokybiškos, nepažeistos ir nepraradusios prekinės išvaizdos prekės. Nustačius, kad grąžinama prekė buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti  visus su tuo susijusius nuostolius, o pinigai klientui nėra grąžinami.

Kokius mano asmens duomenis mato kiti Knygų klubo nariai?
Jeigu savo profilyje esate pažymėjęs varnelę, leidžiančią kitiems Knygų klubo nariams matyti Jūsų vardą, pavardę ir profilio paveikslėlį, šie duomenys bus matomi ir kitiems registruotiems Knygų klubo nariams. Jeigu nenorite, kad Jūsų vardą, pavardę ir profilio paveikslėlį matytų kiti, nežymėkite šios varnelės. Tačiau Jūsų pakviesti draugai nematys pasiūlymo draugauti, jei nebūsite pažymėję šios varnelės.

Ką reiškia svetainėje prie prekių nurodyta kaina knygyne?
Svetainėje prie prekių nurodyta kaina knygyne yra reguliari kaina, t.y., kaina be nuolaidos, taikomos atskirais trumpais laikotarpiais, knygyne „Didysis Pegasas“, esančiame PC AKROPOLIS, Ozo g. 25, Vilnius.