Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Kaip pirkti?

Kaip pateikti užsakymą?
Užsakymą Knygų klubui galite pateikti trimis pagrindiniais būdais: internetu Knygų klubo svetainėje www.knyguklubas.lt, telefonu 8 700 55622 arba el. paštu info@knyguklubas.lt.
Taip pat faksu Kaune (8-37) 490014. Užsisakydami būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, KKP numerį (jeigu jo neturite, gimimo datą) ir užsakymo pristatymo būdą ar atsiėmimo vietą.
 
Kaip užsisakyti internetu?
Naudodamiesi funkcija „Paieška“ arba meniu kairėje, išsirinkite norimą knygą ir spustelkite mygtuką „į krepšelį“. Taip susidėkite į krepšelį visas jus dominančias knygas. Suformuotą užsakymą peržiūrėti ir patvirtinti galite paspaudę po krepšelio ikona esantį mygtuką "Užsisakyti". Krepšelį rasite dešinėje pusėje viršuje.
Jei persigalvojote ir iš krepšelio norite pašalinti vieną ar kelis leidinius, spauskite „pašalinti“ ir „perskaičiuoti“.
Antrame žingsnyje Jums reikės nurodyti tikslius savo duomenis (jei dar nesate užsiregistravęs - pirmiausia reikės užsiregistruoti). Trečiasis žingsnis – atsiskaitymo ir pristatymo būdų pasirinkimas. Jei norite gauti knygas kitu adresu, nei esate užsiregistravę, užsakymo formoje įrašykite kitą pristatymo adresą. Ketvirtajame žingsnyje peržiūrėsite ir patvirtinsite savo užsakymą. Svarbu: užsakymo patvirtinimo puslapyje turėsite pažymėti varnelę, kad esate susipažinęs su apsipirkimo mūsų parduotuvėje taisyklėmis. Tos taisyklės ir yra pirkimo sutartis. Rekomenduojame ją ne tik perskaityti, bet ir atsispausdinti. Mat sutartis laikui bėgant gali keistis, todėl geriau būtų, jei turėtumėte apsipirkimo dienos sutarties egzempliorių. Paspaudę mygtuką "Patvirtinti užsakymą", Jūs patvirtinate prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą.
Patvirtinę užsakymą,  sulaukite pranešimo, kad užsakymas priimtas. Patvirtinimą gausite elektroniniu paštu. 
Jei pasirinkote atsiskaitymą elektronine bankininkyste arba Paypal sistema, po užsakymo patvirtinimo jūs būsite nukreiptas atitinkamai į banko sistemą arba Paypal serverį, kad galėtumėte atlikti mokėjimą. Jei pasirinkote atsiskaitymą banko pavedimu, ne vėliau kaip per 1 d.d. elektroniniu paštu atsiųsime Jums sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.
Išankstinės sąskaitos apmokėjimo terminai:
Fiziniams asmenims – 14 dienų
Juridiniams asmenims – 30 dienų
Negavus Jūsų apmokėjimo per nurodytą terminą, užsakymas bus anuliuotas.
 
Kaip užsisakyti telefonu?
Išsirinkę patikusį leidinį Knygų klubo svetainėje ar Knygų klubo kataloge paskambinkite telefonu 8 700 55622 ir padiktuokite užsakymą operatorei. Telefonas veikia pirmadieniais–penktadieniais 8:00–22:00 val.
 
Ką reiktų žinoti apie pirmąjį užsakymą?
Užsisakydami pirmą kartą, turite užsiregistruoti. Jeigu užsisakote internetu, užpildykite registracijos formą, kurią rasite paspaudę „registruotis“ puslapio viršuje. Patvirtinimą apie registraciją gausite el. paštu.
Jeigu pirmąjį užsakymą pateiksite telefonu, visų reikalingų duomenų paklaus operatorė.
Jau užsisakant pirmą kartą galioja Knygų klubo kainos.
Su pirmuoju užsakymu gausite Knygų klubo nario kortelę.
 
Atsiskaitymo būdai

Pirkdami mūsų svetainėje Jūs galite atsiskaityti:
        siuntos gavimo momentu grynaisiais arba banko mokėjimo kortele,
        per elektronines bankininkystės sistemas
        Paypal sistema (kreditinėmis kortelėmis)
        arba atlikdami banko pavedimą.

Kurie atsiskaitymo būdai galimi, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.
Jei pasirinksite pristatymą į artimiausią paštą atsiskaityti galėsite tik grynaisiais arba banko mokėjimo kortele atvykę atsiimti siuntos į paštą. Išankstinis apmokėjimas negalimas.
 
Jeigu užsisakydami nurodėte leidinius gauti paštu, ne vėliau kaip per 7 darbo dienas išsiųsime juos į Jums artimiausią Lietuvos paštą (pagal Jūsų registracijos adresą). Apie atėjusią siuntą Jus informuos paštas. Užsakymą  iš pašto prašome atsiimti per 14 kalendorinių dienų. Vykdami atsiimti siuntinio, nepamirškite asmens dokumento.
 
Svarbu: Jeigu per 14 kalendorinių darbo dienų nuo užsakymo pateikimo dienos, negavote pranešimo iš pašto apie atėjusią siuntą, maloniai prašome kreiptis į Knygų klubą  tel.: (8-700) 55622 arba tel.: (8-37) 301086 , arba rašykite mums info@knyguklubas.lt

 

Jei pasirinksite pristatymą namų ar darbovietės adresu per Lietuvos pašto pasiuntinius, atsiskaityti galėsite grynais, per elektroninės bankininkystės sistemą, banko pavedimu arba Paypal sistema.
Jei užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.