Afroditės bučinys E.knyga

ISBN kodas: 9786090308189, EAN kodas: 9786090308240

Andrėja Andrėja

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786090308189, EAN kodas: 9786090308240, SKU: 000000000015000420, Leidimo metai: 2022-06-22, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 256, Formatas: 0x0x0, Leidykla: UAB Svajonių knygos

3,99 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

Viskas pasaulyje ir gyvenime susiję ir persipynę, kiekvienas mūsų žingsnis, poelgis ar net mintis yra ateities įvykių trupinėlis.

Iš prigimties vienišė studentė Viktorija sukaupusi drąsą pasirodo universiteto šventėje, vilkėdama Afroditės kostiumu. Vykstant šventei ji leidžiasi sugundoma nepažįstamojo, be to, sužino laimėjusi galimybę pagal mainų programą išvykti studijuoti į Graikiją.
Šioje šalyje merginos laukia ne tik mokslai, bet ir ypatinga draugystė, netikėtos meilės žavesys ir skaudūs likimo iššūkiai. Ar išsvajotoji Graikija taps šalimi, kurioje Viktorija išties pasijus laiminga?

ANDRĖJA – skaitytojų mylima net 11 romantinių istorijų ir trilerių autorė. Jos istorijos įtraukia ir neleidžia nurimti iki pat knygos pabaigos.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Lengvam skaitymui
 2. 100%
  Patiko knyga
 3. 100%
  Viktorija- istorijos studentė. Per kaukių vakarą universitete apsirengia kaip Afroditė ir patraukia visų vyrų dėmesį. Su vienu ji permiega, bet nežino kas jis buvo. Laimėjusi Erasmus programos konkursą iškeliauja į Graikiją mokytis istorijos. Ten netyčia susiduria gatvėje su Nikolu, vėliau vėl susiduria su juo. Tačiau jai ima meilintis narkomanas Aleksandras... Taigi kas buvo tas nepažįstamasis universitete? Ir kurį pasirinks Viktorija: Nikolą ar Aleksandrą?..

  Labai nudžiugau kai pamačiau, kad rašytoja išleido naują knygą. Ir dar tokiu gundančiu pavadinimu ir viršeliu. Knygoje gausi palyginimų su Graikijos mitais, aprašyta Graikija, kur pats esu buvęs ir intriguojantis siužetas. Iki pat knygos galo sunkiai galėjau nuspėti, kurį vaikiną pasirinks Viktorija, nes abu buvo verti jos širdies. Taip pat šioje knygoje autorė paliečia savižudybės temą.... man tai labai traumuojanti tema ir buvo sunku skaityti apie tai...

  Šita knyga ne vien meilė-seilė ir seksas, bet ir labai rimti dalykai bei drama. Knyga man ir patiko labai, nes sukėlė tikrai daug emocijų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...