Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

After. Kai mes pasiklydom I

After We Fell

Anna Todd

Iš anglų k. vertė Aistė Kvedaraitė-Nichols,

448 p., kietas virš.,

21,7x15,2x3,3 cm,

Baltų lankų leidyba UAB, 2016,

ISBN 9789955238898,

Prekės kodas 9789955238898.

Klubo kaina:
15,36
Knygyne:
17,45
Sutaupote:
2,09  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Greta
 
Kad ir kaip banaliai nuskambėtų, tikrai prikausto tol, kol padedi knygą jau perskaitęs. Neiškentusi viską perskaičiau anglų kalba :) Istorija tikrai ne banali, o ir įvykiai dažnai nustebina. :)
Ingrida
 
Anna Todd moka intriguoti ir nepaleisti. Skaitai, ir mąstai - kas dar gali nutikti? Bet nutinka ir ne kartą, ne du. Tikrai turi talentą rašyti ir nepaleisti skaitytojo iki pačios pabaigos, palikdama intrigą sekančiai knygai.

Apie knygą

Anna Todd sužavėjo šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai aptariama knyga internete!
Nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika. Šio kūrinio ekranizacijos teises įsigijo Paramount Pictures.

Tesos ir Hardino meilė visada buvo sudėtinga, tačiau dabar viskas tapo kaip niekad painu. Jų gyvenimas jau nebebus toks pat.

Tesai priėmus svarbiausią gyvenimo sprendimą, viskas pasikeičia. Netikėtai išaiškėjusios paslaptys jųdviejų su Hardinu praeitį paverčia nuolatine abejone, o sunkiai kurtą bendrą ateitį aptraukia migla.


Tesos gyvenimo pamatai po truputį ima klibėti. Viskas yra kitaip, nei ji manė. Mergina nebėra tikra nei dėl šeimos, nei dėl draugų. Hardinas, vienintelis žmogus, kuriuo ji iš tikrųjų turėtų pasitikėti, sužinojęs didžiausią jos paslaptį, tesugeba niršti.


Tačiau Tesa žino: jis ją myli ir padarytų viską, kad ją apsaugotų. Vis dėlto ką nors mylėti ir gebėti meilę išlaikyti – du skirtingi dalykai. Pavydo, nesuvaldomo pykčio ir nuolatinės atgailos verpetas įsuka iki išsekimo. Tokios stiprios meilės, tokios svaiginančios aistros Tesa niekada nėra patyrusi, tačiau ar šie jausmai verti visų kančių? Anksčiau meilės pakako, kad jiedu su Hardinu išliktų kartu.


Jeigu Tesa nuspręs sekti paskui savo svajonę, ar viskas tarp jų bus baigta?

Kai mes pasiklydom I – trečiosios AFTER serijos knygos pirma dalis.

Negalėjau paleisti knygos iš rankų! Visur nešiojausi ją su savimi, kad vos tik gavusi progą galėčiau pasinerti į Hardino ir Tesos istoriją. Prilipau prie jos nuo pirmo puslapio!
Grown Up Fangirl

Būkite pasirengę emocijų sprogimui!
Biblio Belles

 

Apie Anna Todd

Populiari amerikiečių rašytoja, skaitytojų simpatijas pelniusi keturiomis serijos „After“ knygomis. Savo pašaukimą autorė atrado skaitydama kitų rašytojų istorijas internete ir netrukus pati pradėjo rašyti savo knygą „After“. Anna Todd prisipažįsta nesitikėjusi, kad kas nors skaitys jos istoriją, tačiau vis vien kelis skyrius paskelbė Wattpad platformoje. Ir ne be reikalo – knyga „After. Kai mes susitikom“ sulaukė įspūdingo populiarumo, o visa serija bendrai sulaukė daugiau nei milijardo peržiūrų internete. Knygos leidybos teises įsigijo „Simon & Schuster“ leidykla „Gallery Books“ ir visas keturias knygas, „After. Kai mes susitikom“, „After. Kai mes abejojom“ ir „After. Kai mes pasiklydom“ pirmąją bei antrąją dalį, išleido per vienerių metų laikotarpį.
Niekada nesitikėjusi tokio populiarumo, Anna Todd dabar yra žinoma amerikiečių autorė, o jos knygų serija „After“ yra dažnai lyginama su rašytojos E. L. James „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogija.

Komentaras