35%
35%

After. Kai mes pasiklydom I

After We Fell

Anna Todd

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 45)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955238898, ISBN kodas: 9789955238898, SKU: 000000000002166289, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-03-01, Formatas: 21,7x15,2x3,3, Knygyne: 18.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Aistė Kvedaraitė-Nichols

Ypatinga kaina 11,95 €
Knygyne 18,39 €

Sutaupote 6,44 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Anna Todd sužavėjo šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje – dabar ir jūs turite progą susipažinti su daugiausia kartų perskaityta ir labiausiai aptariama knyga internete!
Nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika. Šio kūrinio ekranizacijos teises įsigijo Paramount Pictures.

Tesos ir Hardino meilė visada buvo sudėtinga, tačiau dabar viskas tapo kaip niekad painu. Jų gyvenimas jau nebebus toks pat.

Tesai priėmus svarbiausią gyvenimo sprendimą, viskas pasikeičia. Netikėtai išaiškėjusios paslaptys jųdviejų su Hardinu praeitį paverčia nuolatine abejone, o sunkiai kurtą bendrą ateitį aptraukia migla.


Tesos gyvenimo pamatai po truputį ima klibėti. Viskas yra kitaip, nei ji manė. Mergina nebėra tikra nei dėl šeimos, nei dėl draugų. Hardinas, vienintelis žmogus, kuriuo ji iš tikrųjų turėtų pasitikėti, sužinojęs didžiausią jos paslaptį, tesugeba niršti.


Tačiau Tesa žino: jis ją myli ir padarytų viską, kad ją apsaugotų. Vis dėlto ką nors mylėti ir gebėti meilę išlaikyti – du skirtingi dalykai. Pavydo, nesuvaldomo pykčio ir nuolatinės atgailos verpetas įsuka iki išsekimo. Tokios stiprios meilės, tokios svaiginančios aistros Tesa niekada nėra patyrusi, tačiau ar šie jausmai verti visų kančių? Anksčiau meilės pakako, kad jiedu su Hardinu išliktų kartu.


Jeigu Tesa nuspręs sekti paskui savo svajonę, ar viskas tarp jų bus baigta?

Kai mes pasiklydom I – trečiosios AFTER serijos knygos pirma dalis.

Negalėjau paleisti knygos iš rankų! Visur nešiojausi ją su savimi, kad vos tik gavusi progą galėčiau pasinerti į Hardino ir Tesos istoriją. Prilipau prie jos nuo pirmo puslapio!
Grown Up Fangirl

Būkite pasirengę emocijų sprogimui!
Biblio Belles

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 45)
TOP komentarai
 1. 100%
  super
 2. 100%
  Keista, jau trečia serijos knyga, bet dar neatsibodo, nors ir jaučiasi, kad šiek tiek ištemptas scenarijus.
 3. 100%
  Lengvai susiskaitė, pabaiga išduoda, kad, mano nuomone, kita dalis turėtųsi skirtis nuo kitų
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...