Nauja
Nauja

Aiškiaregė. Sužinok, kas vyksta Aiškiaregės kabinete, gyvenime ir galvoje

ISBN kodas: 9786098248029 , EAN kodas: 9786098248029

Elė Soul

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002182303, ISBN kodas: 9786098248029 , EAN kodas: 9786098248029, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 252, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-10-28, Formatas: 21x14,5x2,1, Leidykla: Edukacinis interneto projektas

Ypatinga kaina
10,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį  − Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Knyga atvers įdomų Aiškiaregės pasaulį, sužinosite, kas vyksta jos kabinete, kokią pagalbą priima čia apsilankantys klientai ir kaip gaunamos ateitį nušviečiančios žinutės. Panirsite į gilų jausmų pasaulį, kuomet svarbiausios ir stipriausios žmogiškosios vertybės meilė ir atjauta tampa kelrode žvaigžde kasdieniuose pasirinkimuose. Romanas „Aiškiaregė“ palies jautriausias jūsų Sielos stygas, nes tai istorija apie augančią ir visa apimančią Meilę. Apie širdies šauksmą ir bandymus tam šauksmui atsispirti, apie išskirtinius žmogaus gebėjimus, kurie ne visada neša vien džiaugsmą, bet gali tapti ir sunkia našta.

Aiškiaregė susiduria ir pati išgyvena pasirinkimo dilemą, kai širdis kalba apie jausmus ir artimą Sielą, o meilė bei atjauta visiems kitiems skatina galvoti ir rūpintis ne savimi, bet kitais. Kaip padėti pagalbos prašančiam žmogui, painiame gyvenimo voratinklyje įstrigusiam keliautojui, nesukeliant atsikartojančių ir pavojingų įvykių grandinės? Aiškiaregės darbų pasekmės supurto jos pačios gyvenimą, sukeldamos mirtinos grėsmės situaciją. Kas padės Aiškiaregei išlikti...?

Knygos autorė Elė Soul − Eglė Gleščinskienė  −  rašytoja, gydovė ir dvasinė mokytoja, pasižyminti intuityviais gebėjimais. Su skaitytojais autorė dalijasi savo patirtimi ir dvasinio pasaulio įžvalgomis, skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik patį save, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui Meilę.

Šioje knygoje rasite ir unikalių žinių apie žmogaus galias, pagalbą nešančias energijas bei subtiliojo pasaulio jėgas. „Verčiau supraskime, kas vyksta, nei bėkime nuo savo intuityviosios dalies, savo Sielos troškimų bei Misijos, dėl kurios ir esame šiame gyvenime...“ − teigia autorė ir savo pasirinkimuose vadovaujasi būtent šiuo principu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Oi gera knyga, pagiriamasis žodis lietuvių autorei. Aiškiaregė puikiai dirba ir labai įdomu kai rašo apie tai ką ir kaip daro, kaip mato ateitį. Kaip tvarkosi su demonu. Rekomenduoju ir kitiems
 2. 100%
  Patiko pasakotos istorijos ir aprašymai apie astralinį dvynį:)
 3. 100%
  Labai gera knyga. Pats domiuosi mistiniais dalykais, tad nustebau kiek čia įdėta žinių ir išmanymo. Tai ką čia skaičiau pranoko lūkesčius, visi dalykai taip tiksliai suvesti. Arba tai išties tikri įvykiai, arba tai įkvėpto žmogaus rašymas (čenelingas). Pranoksta Kastanedą. Rekomenduoju, labai giliai kabina.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...