Aivenhas

ISBN kodas: 9955087048, EAN kodas: 9789955087045

Ivanhoe

Walter Scott

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

EAN kodas: 9789955087045, ISBN kodas: 9955087048, SKU: 000000000001100907, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 445, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Barbora Mejerytė

Ypatinga kaina
6,64 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

“Aivenhas” – vienas reikšmingiausių Valterio Skoto romanų. Čia jis pavaizdavo Ričardo I laikų Angliją, stebinusią dideliu kontrastu tarp dviejų tautų, gyvenusių vienu metu ir viename krašte, – saksų ir normanų, sukūrė įsimintinų likimų personažų.
 
Apie autorių:
Seras Walteris Scottas (1771-1832) – vienas garsiausių savo laikmečio Europos rašytojų, nuotykių romanų autorius ir poetas. Jo kūryba turėjo įtakos Jamesui Fenimore’ui Cooperiui, Alexandre’ui Dumas, Aleksandrui Puškinui ir kitiems rašytojams. Scottas gimė Edinburge, jo tėvas buvo teisininkas, motina – gydytojo duktė. Mokėsi Edinburgo universitete, ketino tapti teisininku. Tyrinėjo liaudies poeziją, parašė nemažai istorinių poemų, išleido baladžių rinkinį. Tačiau labiausiai Scottą išgarsino jo istoriniai romanai.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Riterių amžius, kai garbė ir damos buvo aukščiau visko; tas laikotarpis kai visos mergaitės dūsavo dėl riterių, o berniukai norėdavo užsėsti ant žirgo, griebti kardą ir šoliuoti ieškoti garbės. Apdainuotas ir ne kartą aprašytas Ričardo Liūtaširdžio laikotarpis. Štai į kokį romantišką laiką panardina knyga, kuri pasakoja jaunojo Aivenho nuotykius saksų bei normanų nesantaikos laikotarpiu. Tačiau knyga ne tik susitelkia tiek šiuo veikėju, bet ir spalvingai nupasakoja kitus veikėjus, kaip ir susiduriama su pačiu Princu Džonu, Juodoju Riteriu, Loksliu bei Taku. O kur dar žaviosios damos Rovena bei Rebeka. Negalima pamiršti ir Juokdario Vambos, kuris nors ir parodo save kaip pusprotį rūmų linksmintoją nenuoramą kandžiu liežuviu, bet kartu yra ir pastabus bei ištikimas pavaldinys. Žygiai, turnyrai, blogiukų užmačios. Vienas veiksmas seka kitą, todėl kiekvienas puslapis praskrieja taip greitai akyse, jog knyga tiesiog ištirpsta. Sužavėta kažkada matytų animaciniu filmuku nė kiek nenusivyliau, o kaip tik peršokau į kiek spalvingesnį pasaulį, papildžiau savo žinias bei prisiminiau kuo taip mėgau šį laikotarpį, tokius didvyrius.
  2. 80%
    Ko gero, šią knygą vis tik reiktų skaityti mokykliniame amžiuje :) Bet tikrai sužavėjo gamtos ir veikėjų aprašymai - viską lyg matai gyvai, tikrai puiku.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...