Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Akcijos

SKAITYMO NUOTYKIS

Skaitymo nuotykis prasideda. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Mažais žingsneliais įsibėgėjanti vasara mums dovanoja vis daugiau saulės, šiltų vakarų ir nepamirštamų įspūdžių. Nesibaigiančių vasaros nuotykių maratone atraskite laiko akimirkai stabtelėti ir atsikvėpti geros knygos kompanijoje. Tik 2017 m. birželio 20 – 22 d.  Knygų klubas skelbia -30% nuolaidą VISKAM*, todėl dabar yra pats tinkamiausias metas praplėsti savo laisvalaikio skaitinių sąrašą ir suteikti jam naujų vėjų! 
 
*Nuolaida netaikoma pratyboms, vadovėliams, e-knygoms, dovanų kortelėms, riboto leidimo ir išankstinės prekybos knygoms. 

 
Knygų klubas rekomenduoja perskaityti: 

TREČIADIENIO TOP 15

Trečiadienio TOP15 -30%. Praeities šešėlius prikeliantys istoriniai ir biografiniai romanai. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Knygų klube skelbiame 3 – ąją birželio mėnesio TREČIADIENIO TOP 15 | -30% akciją! 
Šią savaitę Jūsų dėmesiui pristatome TOP 15 istorinių ir biografinių romanų net 30% pigiau!
Kviečiame nedelsti rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja tik 2017 m. birželio 21 – 27 d. 

SIAUBINGAI GERAS PASIŪLYMAS

Siaubingai geras pasiūlymas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Pasiilgote po kūną bėgiojančių šiurpuliukų, įtampą keliančių siužeto posūkių ir nervus kutenančios nežinomybės? Jau dabar pasiruoškite įsimintinai skaitymo kelionei peilio ašmenimis, nes perkantys 2 ir daugiau detektyvų ar trilerių, įsigis juos net -40% pigiau*! Kai pasiūlymas toks nusikalstamai geras, visos priežastys pirkti yra pateisinamos!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. birželio 19 – 30 d.
*Nuolaida taikoma automatiškai, į prekių krepšelį įsidėjus 2 ar daugiau knygų iš akcijos sąrašo. 

LAIKO PATIKRINTA KLASIKA

Klasiška. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,

Skaitymo troškulys niekur nedingsta, tačiau nebežinote, kokią knygą atsiversti šį kartą? Tikrai nenusivilsite išbandę meistriška autoriaus plunksna parašytas ir pripažinimo sulaukusias klasikos knygas, kurias tik 2017 m. birželio 15 – 22 d. įsigysite nuo -30% iki -60% pigiau. Rinkitės laiko patikrintą ir amžinai gyvą klasiką ir mėgaukitės klasiškomis skaitymo akimirkomis!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2017 birželio 15 – 22 d.
 

Mėnesio pasiūlymas

Birželio MĖNESIO PASIŪLYMAS: Maurício Gomyde „Akių šviesa“.
 
„Ir taip bėgo gyvenimas: ko gero, nepakartojamas ir paslaptingas“

25 metų jaunuolis Pedras Dinizas skelbia, kad kinas, literatūra ir muzika išgelbės žmoniją nuo pražūties. Vis dėlto, didžiausia vaikino svajonė – sukurti filmą ir laimėti didįjį Brazilijos kino prizą. Likimas Pedrui siunčia sunkius išbandymus, tačiau jis nepalūžta ir leidžiasi į didžiausią savo gyvenimo kelionę, kurioje laukia nauji potyriai ir nepaprasta bei stebuklinga meilė.

Jaudinama istorija apie aistrą kinui, draugystę, meilę ir džiaugsmą gyventi.
 
Užsisakykite Knygų klube su 25 % NUOLAIDA! 
Taip pat  rinkitės naujausias ir populiariausias knygas su 20 % nuolaida!

Mėnesio pasiūlymas. Nei pradžios, nei pabaigos. Tik begalinė gyvenimo aistra. Federico Fellini AKIŲ ŠVIESA. Knygų klubas.

SUSPINDĖK SAVO VESTUVIŲ DIENĄ

Knygos, atstojančios asmeninę vestuvių planuotoją net -60 % PIGIAU + DOVANA RAPID WHITE balinamojo dantų pasta „Daily“ išlaisvink savo šypseną, Knygų klubas
 
Mielos Knygų klubo skaitytojos,
 
Vestuvių planavimas – didžiulis iššūkis, reikalaujantis nemažai žinių ir įgūdžių. Jeigu vis dar kamuoja klausimas „nuo ko pradėti?“, nepulkite į isteriją – įsigykite tobulą vestuvių padėjėją net -60% pigiau. Tegul vestuvių planavimas būna ne galvos skausmas, o malonumas!
 
Kviečiame nedelsti rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja tik 2017 m. gegužės 16 –  birželio 30 d. 
 
Be to, pirmosioms 50 nuotakų, įsigijusioms bent vieną akcijos knygą, padovanosime RAPID WHITE balinančiąją dantų pasta „Daily“ – kad vestuvių dieną jus puoštų plati šypsena! 

NEPASITIKĖKITE ŠIA KNYGA

 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „Baltos lankos“ rekomenduoja: Sarah Pinborough knyga „Ydingas ratas“.
 
„Pabaiga ir pradžia dabar visiems laikams susipynė į vieną mazgą“
 
Luiza – psichiatro sekretorė, kurią vyras paliko su mažamečiu sūnumi. Deividas – žavus ir sėkmingas vyras, sužavėjęs Luizą. Adelė – veriančiai graži ir elegantiška Deivido žmona bei naujoji Luizos draugė. Kol Adelė ir Deividas pakaitomis siekia Luizos dėmesio, jos mintis vis labiau apsėda ši nepažįstamųjų pora ir painus jų santykių raizginys.
 
Makabriškas trileris, kuriuo negalima pasitikėti...
 
Kviečiame plačiau susipažinti su knyga ir jos autore:
 
Ar mes esame visiškai sąžiningi kalbėdami apie save ir apie kitus? Ypač apie žmones, kuriuos mylime? Sarah Pinborough YDINGAS RATAS.
Ydingas ratas – knyga apie tamsiąją meilės pusę. Apie priklausomybę nuo jos ir egoistiškumą. Tai lyg bandymas atrasti, kokie iš tikro yra žmonės, besislepiantys po aistra, žodžiais, išvaizda ir tobulybe. Ši knyga apie paslaptis, slypinčias santykiuose, ir apie moterų žavėjimąsi kitomis moterimis. Nepasitikėkite šia knyga. Nepasitikėkite šiais žmonėmis. Nepasitikėkite savimi. Kad ir kas benutiktų, neišduokite šios istorijos pabaigos. Privalote perskaityti šį trilerį... Velniškai genialus! Stephen King. Hičkokiškas trileris... Jis pasiglemš jūsų gyvenimą. Joe Hill. Labiausiai iš vėžių išmušanti knyga su labiausiai nenuspėjamu įvykių posūkiu pabaigoje. Perskaitykite, kol kas nors dar nespėjo sugadinti viso malonumo papasakodamas jos pabaigą! John Connolly. Makabriškas... Manipuliatyvus žaidimas jūsų mintimis. The New York Times Book Review.
Labai tikiuosi, kad jūs skaitydami šią knygą mėgausitės taip, kaip aš mėgavausi ją rašydama. Knygoje daug netikėtų posūkių, tačiau kartu kai kur greičiausiai išspausite ir ironišką šypseną. Taigi, palieku jus versti puslapius ir susipažinti su Adele ir Luiza ir įsitraukti į svaiginančiai tamsią jų istoriją. – laiške skaitytojams rašo autorė.


AFGANISTANAS IŠ ARTI

 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „Alma littera“ REKOMENDUOJA: Vilius Kočiubaitis „Afganistano daktaras“.
 
Skurdas, viduramžių tradicijos ir neapykanta kitatikiams – tokia Afganistano kasdienybė.
 
Lietuvis gydytojas Vilhelmas Vėberis grįžta dirbti į Afganistano ligoninę. Bandydamas prisitaikyti prie vietos papročių, vyras keliauja po nusiaubtą kraštą. Užsienietė moteris, dešimčiai dienų tapusi Vėberio pakeleive, lyg šviesos spindulys blyksteli daktaro gyvenime, tačiau užgęsta taip ir nesugebėjusi prigyti nesvetingoje žemėje.
 
Vyriška, kiek šiurkštoka ir erotikos kupina kelionė žmogaus sielos labirintais.
 
Kviečiame plačiau susipažinti su knyga ir jos autoriumi:
 
Afganistanas - lyg regėtum jį savo akimis.Vilius Kočiubaitis AFGANISTANO DAKTARAS.
Lietuvis karo medikas Vilhelmas Vėberis, bėgdamas nuo praeities šešėlių, išvyksta į Afganistaną. Šioje šalyje jo laukia gydytojo veikla egzotiškoje, bet atšiaurioje, karo nuniokotoje aplinkoje, skaudūs, tragiški pacientų likimai ir... netikėta meilė. Vos atvykęs Vilhelmas Vėberis sutinka Belgę – moterį, pasiryžusią pakeisti savo gyvenimą. Tačiau tarp šių dviejų žmonių užsimezgusi meilės ir draugystės istorija neturi ateities svetimame, moterims žiauriame krašte. Asmeninės knygos autoriaus patirties įkvėptas romanas perkelia į mums beveik nepažįstamą kultūrą, kurioje sprendžiasi meilės ir kaltės, išdavystės ir ištikimybės, gyvenimo prasmės klausimai. Romane gausu islamo kultūros detalių, skaudžių, sudėtingų istorijų iš ligoninės kasdienybės, įtraukiančių erotinių scenų. Rankraštį perskaičiau vienu prisėdimu.  Ko gero,  nuo to laiko, kai laikiau rankose „Tūkstantį ir vieną naktį“, nebuvau taip giliai įsitraukęs į skaitymą.  Nepaprastai  keisti, neįtikėtini  ir egzotiški įvykiai aprašyti įtikinamai, nors ir sunku patikėti, kad visa tai dedasi dabar. Apie Afganistaną girdime ir skaitome daug, tačiau grožinis tekstas sukelia visai kitas emocijas nei laikraštis ar televizija. Medicinos mokslų daktaras Gintautas Grabauskas, Mičigano universitetas. Vilius Kočiubaitis – Lietuvos kariuomenėje tarnaujantis karo gydytojas, dvejus metus praleidęs Kabulo ir Goro provincijose Afganistane. Vos įžengęs į šią karo siaubo draskomą žemę, jis suprato, kad jei grįžęs į gimtinę neparašys apie tai, ką matė ir patyrė, – neparašys niekada.