Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Akcijos

KNYGOS PUOŠIA KALĖDAS

Knygos puošia Kalėdas, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Didžiausia metų šventė – Kalėdos – suartina visų širdis, mintis ir papuošia jas gerumu! Prieš didžiausią metų šventę nuolat sukame galvą, kokius keksiukus iškepti, kokį linksmą atviruką ar gražų puodelį nupirkti savo mylimiausiems – juk taip norisi juos pradžiuginti kažkuo išskirtiniu. Jeigu pritrūkote idėjų, ką šiemet slėpti po eglute, sufleruojame, kad KNYGOS PUOŠIA KALĖDAS! Tarp daugiau nei 1500 dovanų idėjų nuo -25% iki -60% pigiau, tikrai rasite tai, kas papuoš Jūsų artimųjų, draugų ar kolegų Kalėdas. Būkite originalūs ir išrinkite dovaną, kuri neliks neįvertinta nuoširdžiomis šypsenomis!
 
Kviečiame rinktis pagal kategoriją:
 
 

ŠVENTĖS ATKELIAUJA Į NAMUS

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje perkantiems nuo 12 eurų, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Nepastebimai greitai lekiantis laikas priverčia suklusti – artėja didžiosios metų šventės! Kad paskutinę minutę pirktos dovanos neverstų Jūsų raudonuoti ir ieškoti pasiteisinimų, jomis pasirūpinkite iš anksto. Iki pat 2017 m. gruodžio 31 d. visus užsakymus už 12 € ar daugiau visoje Lietuvoje pristatysime NEMOKAMAI*, todėl nevaržydami čiupkite knygas ne tik sau, bet ir artimiesiems. Tegul prasideda dovanų pirkimo karštligė!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas.
*Pasiūlymas galioja iki 2017 m. gruodžio 31 d. pateiktiems užsakymams visoje Lietuvos teritorijoje.
 

Knygų klubas rekomenduoja perskaityti: 

„BALTOS LANKOS“ KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Neapsakomai geras jausmas užplūsta tada, kai suvokiame, kad rankose laikome idealiai mums tinkančią knygą. Tik tada skaitymas tampa tikru stebuklu! Širdžiai artimų knygų kviečiame ieškoti leidyklos „Baltos lankos“ IŠPARDAVIME – nes tik 2017 m. lapkričio 14 – 27 d. jas galėsite įsigyti nuo -40% iki -60% pigiau! Džiaugsmas sielai ir kūnui – ranka pasiekiami…
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. lapkričio 14 – 27 d.
 

Mėnesio pasiūlymas

Lapkričio MĖNESIO PASIŪLYMAS: Erika Amber „Prisimink, kai išauš rytojus“.
 
Atminties praradimas gali suteikti, o jos atgavimas – atimti.
 
Ivana – likimo posūkiuose pasiklydusi moteris, kuri visada tikėjosi, jog atsitiktinumai neegzistuoja. Tačiau kodėl jos atmintis dingo būtent dabar? Ir kodėl jos pažintis su nauju vyriškiu negalėjo įvykti anksčiau? Pasimetusi ne tik mintyse, bet ir tarp savo veiksmų, Ivana nusprendžia kovoti su jai pateiktais iššūkiais ir tramdo norą mylėti. O jeigu meilės net nėra... ar jiems lemta kartu sulaukti rytojaus?
 
Neplanuota pažintis, skaudūs gyvenimo įvykiai ir viską supantis itin saldus draudžiamos meilės šydas...
  
Užsisakykite Knygų klube su 30 % NUOLAIDA!
Taip pat  rinkitės naujausias ir populiariausias knygas su 20 % nuolaida!

M4nesio pasi8lymas erotiška ir paslaptinga meilės bei neapykantos istorija Erika Amber Prisimink, kai išauš rytojus, Knygų klubas