Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Akcijos

TOLI NUO REALYBĖS

Toli nuo realybės Juodasis magas, Penketo amžius Baltoji žynė, Stiklo sala, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Paskendus kasdienių darbų rutinoje, atraskite bent minutę laiko sau ir atsikvėpkite nuo slegiančių rūpesčių. Vienas geriausių būdų pabėgti nuo realybės – knyga, o kai ji dar ir fantastinė – nerealiai geras laikas garantuotas! Tik 2017 m. rugsėjo 20 – 25 d. visas fantastikos ir fantasy knygas įsigysite net -30% pigiau, tad skubėkite į geriausių knygų paiešką ir ištrūkite iš varžančių realybės rėmų!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. rugsėjo 20 – 25 d.
 

SAVAITĖ BE KABLELIO

Jokių kablelių knygos po 3, 5, 7, 10 eurų, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Visą šią savaitę pamirškite kainas su kableliu: rinkitės iš daugiau nei 200 knygų, kurias tik 2017 m. rugsėjo 18 – 24 d. įsigysite už 3, 5, 7 ar 10 eurų! Plačiame knygų asortimente tikrai atrasite tokią knygą, kurios nesinorės paleisti iš rankų, tad nieko nelaukite ir skubėkite ieškoti geriausių skaitinių už apvalią kainą.
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. rugsėjo 18 – 24 d. 
 
Kviečiame rinktis pagal kainą
 

DIDYSIS RUDENS IŠPARDAVIMAS

Didysis rudens išpardavimas mažiausia nuolaida -30 didžiausia nuolaida -70, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Ruduo jau rodo pirmuosius savo kaprizus, tačiau neleiskite, jog tai gadintų Jūsų laisvus vakarus! Geriausias ginklas kovojant su niūriomis rudens darganomis – knyga, todėl pradėkite ruoštis amuniciją jau dabar: tik 2017 m. rugsėjo 14 – spalio 02 d. Knygų klube skelbiame didžiausič RUDENS IŠPARDAVIMĄ, kuriame rasite daugiau nei 500 pačių įvairiausių žanrų knygų nuo -30% iki -70% pigiau! Įsitikinkite, kad tamsūs vakarai nėra tokie niūrūs, kai kompaniją palaiko gera knyga!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. rugsėjo 14 – spalio 02 d.
 
Kviečiame rinktis pagal žanrą:
 
 

KNYGOS, ĮKVĖPUSIOS KINĄ

Iš knygos puslapių į kino ekranus Mergina traukiny Pragaro virtuvės vaikėzai, Penkiasdešimt pilkų atspalvių, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kai užburiančia autoriaus plunksna parašytos istorijos perkeliamos į kino ekranus, nėra abejonės, kad knyga verta kiekvienos mūsų laisvos minutės! Tik 2017 m. rugsėjo 13 – 20 d. Knygų klube visas knygas, pagal kurias buvo sukurti filmai, įsigysite nuo -30% iki -55% pigiau, todėl tai puiki proga detaliau susipažinti su mėgstamo filmo „scenarijumi“ bei dar kartą išgyventi jau patirtas emocijas. Juk knyga pasako daugiau, nei parodo filmas!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. rugsėjo 13 – 20 d.
 

GERAI SAVIJAUTAI!

Atsisveikiname su vasara bet ne dailiu kūnu, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Nors praėjusi vasara liko tik mūsų prisiminimuose, o karštus saulės spindulius pakeitė vėsus lietus – tai ne priežastis užmiršti teisingos mitybos įpročius. Puoselėti sveiką gyvenimo būdą padės lieknėjimo, mitybos ir sporto knygos, kurias tik 2017 m. rugsėjo 12 – 26 d. įsigysite nuo -30% pigiau! Atsisveikinkite su vasara, bet ne dailiu kūnu!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. rugsėjo 12 -26 d. 

VAKARAI SU „JOTEMA“

Leidyklos Jotema knygos -40 -60 proc pigiau, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kadangi atėjęs ruduo negailestingai primena apie vasaros pabaigą, pasirūpinkite, kad ilgi ir tamsūs vakarai nebūtų niūrūs. Jaukaus vakaro receptas – įtraukianti istorija, todėl tik 2017 m. rugsėjo 11 – 25 d. skelbiame leidyklos „Jotema“ knygų išpardavimą, kuriame knygas galėsite įsigyti nuo -40% iki -60% pigiau! Tegul Jūsų namuose netrūksta gerų knygų!
 
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. rugsėjo 11 – 25 d. 

Mėnesio pasiūlymas

Rugsėjo MĖNESIO PASIŪLYMAS: Sandra Brown „Trintis“.
Sprendimas, galintis atimti tai, kas brangiausia.
 
Teksaso reindžeris Krofordas trokšta susigrąžinti penkiametės dukters globą, kurią jis prarado palūžęs po žmonos žūties. Į teismo salę netikėtai įsiveržęs kaukėtas užpuolikas paleidžia kulką į teisėją Holę Spenser, tačiau Krofordas išgelbsti moterį nuo kulkos. 
Reindžeris nori sugauti nusikaltėlį, bet veikdamas sau įprastais metodais gali prarasti galimybę susigrąžinti dukrą. Be to, jo ir teisėjos Holės santykiai tampa labai painūs...
 
Paslaptingas žudikas, mylimi žmonės ir pastangos juos apsaugoti...
 
Užsisakykite Knygų klube su 30 % NUOLAIDA! 
Taip pat  rinkitės naujausias ir populiariausias knygas su 20 % nuolaida!


MOKYKLINUKO SKAITINIAI

Mokinuko skaitiniai rekmenduojamos knygos mokiniams ir priešmokyklinukams nuo -30 proc, Keturios paslaptys kaip pažinti raides ir natas, Smarkuolė Gilė Hopkins, 500 klausimų ir atsakymų, Knygų klubas
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
  
Skaitymas – vienas įdomiausių ir turiningiausių užsiėmimų tingiais vakarais, savaitgalio popietėmis ar laisvomis poilsio valandomis. Prieš pasinerdami į dar vieną painų detektyvą, intriguojančią meilės istoriją ar šiurpų trilerį, pasirūpinkite, kad Jūsų atžala taip pat po ranka visada turėtų mėgstamą knygą, kurią atsiverstų su malonumu! Tik 2017 m. rugpjūčio 29 – rugsėjo 28 d. rekomenduojamos knygos mokiniams ir priešmokyklinukams Knygų klube nuo -30% pigiau! Tegul naujų mokslo metų pradžia užpildo Jūsų vaiko laisvalaikį ne tik vadovėliais, bet ir spalvingomis istorijomis! 
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. rugpjūčio 29 – rugsėjo 28 d.