Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Akcijos

NUOLAIDŲ GAUDYNĖS

Nuolaidų gaudynės. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Akimirksniu pralėkęs savaitgalis buvo dosnus saulės spinduliais – ar spėjote juos visus sugauti? Kad atėjusi naujos savaitės pradžia būtų tokia pat puiki, kaip ir praėjęs savaitgalis, skelbiame nuolaidų gaudynes mėgstamiems pirkiniams įsigyti:
 
Perkantiems už 35 € ar daugiau, taikoma papildoma 20% nuolaida* su kodu: NORIU-DAUG
Perkantiems už 50 € ar daugiau, taikoma papildoma 25% nuolaida* su kodu: NORIU-DAUGIAU
Perkantiems už 65 € ar daugiau, taikoma papildoma 30% nuolaida* su kodu: NORIU-DAUGIAUSIAI
 
Pasirūpinkite pavasario skaitiniais, kurie neleis nuobodžiauti belaukiant vasaros!
 
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymo sąlygos galioja 2017 m. gegužės 22 – 24 d.
*Nuolaida netaikoma mok. literatūrai, e-knygoms, dovanų kortelėms.
 
Kaip pasinaudoti nuolaidos kodu Knygų klube? 
Išsirinkite sau patinkančias knygas, kelkite jas į prekių krepšelį ir pirmajame jo žingsnyje suveskite nuolaidos kodą. Spauskite mygtuką „Panaudoti nuolaidos kodą“ ir palaukite kol nuolaida bus pritaikyta. 

 
Knygų klubas rekomenduoja perskaityti:
  

VASAROS MUST-HAVE

TOP10 vasaros must-read -40%. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Vasara sparčiais žingsniais jau atskuba pas mus, todėl jos sutikimui reikia pasiruošti tinkamai! Kremas nuo saulės, stilingi akiniai, naujas maudymosi kostiumėlis, bilietai į išsvajotą šalį ir neatsiejama atostogų draugė Knyga – viskas, ko reikia nepakartojamai vasarai. Kad tinkamos knygos išsirinkimas netaptų galvos skausmu, pristatome TOP 10 šios vasaros must-have knygų, kurias tik 2017 m. gegužės 22 – 31 d. galite įsigyti net -40% pigiau! 
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas.  

ŠIS TAS NAUJO!

Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Turime Jums stulbinančių, intriguojančių ir įdomių NAUJIENŲ! Negana to, jų net 15! Nieko nelaukdami pristatome Jums kiekvieną iš jų ir dovanojame joms nemokamą pristatymą! 2017 m. gegužės 19 – 25 d. užsisakykite bent vieną iš Knygų klubo rekomenduojamų naujienų ir visą Jūsų siuntą visoje Lietuvoje pristatysime NEMOKAMAI! 
Knygų klube visos naujienos geros – skubėkite išsirinkti, kuri Jums pati geriausia! 
 
PAVASARIS SU „SOFOKLIU”

Leidyklos SOFOKLIS knygų dienos! -30% leidyklos knygoms. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Pavasarinis leidyklų pasiūlymų maratonas tęsiasi! Šį kartą kviečiame atlaisvinti lentynoje vietą leidyklos „Sofoklis“ knygoms, nes tik 2017 m. gegužės 19 – 28 d. Knygų klube jas įsigysite net -30% pigiau! Neabejojame, kad iš spalvingos „Sofoklio“ knygų paletės išsirinksite knygą, kuri nuspalvins Jūsų skaitymo akimirkas dar niekur neregėtomis spalvomis!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. gegužės 19 – 28 d.
 

JODI PICOULT GIMTADIENIS

Jodi Picoult gimimo diena. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Bestselerių autorės Jodi Picoult gerbėjai turėtų suklusti – rašytoja mini savo gimimo dieną! Šia gražia proga J. Picoult linkime neprarasti įkvėpimo rašant, o jos esamiems ir būsimiems gerbėjams dovanojame -40% nuolaidą visoms šios autorės knygoms! Tai puiki proga įsigyti savo mėgstamos autorės knygas už provokuojančiai žemą kainą bei palepinti save emocionaliais ir kontraversiškais skaitiniais. Paskubėkite, pasiūlymas galioja tik 2017 m. gegužės 19 – 23 d! Knygų kiekis ribotas.
 

GERIAUSI PASAULIO CIKLAI JAUNIMUI

Nepamir6tamai skaitymo kelionei... Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kai knyga užvaldo ne tik mūsų mintis, bet ir širdį, norisi joje gyventi net ir užvertus paskutinį puslapį. Todėl savaime suprantama, kad geros knygos turi turėti tęsinius! Tik 2017 m. gegužės 17 – 31 d. populiariausi pasaulio ciklai ir trilogijos jaunimui net -40% pigiau, tad nieko nelaukite ir papildykite artėjančios vasaros laisvalaikį skaitytojų pamėgtomis istorijomis!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. gegužės 17 – 31 d.
 

TREČIADIENIO TOP 15

Trečiadienio TOP15. Senus įpročius skatinančios keisti sveikos gyvensenos knygos. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Knygų klube skelbiame 3 – ąją gegužės mėnesio TREČIADIENIO TOP 15 | -30% akciją! 
Šią savaitę Jūsų dėmesiui pristatome TOP 15 sveikos gyvensenos knygų net 30% pigiau!
Kviečiame nedelsti rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja tik 2017 m. gegužės 17 – 23 d.
 

„BALTŲ LANKŲ“ KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

Baltos lankos knygų išpardavimas. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Norime pasidžiaugti, kad pavasaris pagaliau nusprendė pasidalinti saulės spinduliais ir atnešė taip ilgai kiekvieno mūsų lauktą šilumą! Kartu su tikruoju pavasariu dosnumu pražydo ir leidykla „Baltos lankos“ – tik 2017 m. gegužės 09 – 22 d. skelbiame DIDĮJĮ šios leidyklos knygų IŠPARDAVIMĄ, kuriame jūsų laukia daugiau nei 200 knygų nuo -40% iki -70% pigiau! Palepinkite save knygomis, kurių ilgai troškote.
Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. gegužės 09 – 22 d.
 

SUSPINDĖK SAVO VESTUVIŲ DIENĄ

Knygos, atstojančios asmeninę vestuvių planuotoją net -60 % PIGIAU + DOVANA RAPID WHITE balinamojo dantų pasta „Daily“ išlaisvink savo šypseną, Knygų klubas
 
Mielos Knygų klubo skaitytojos,
 
Vestuvių planavimas – didžiulis iššūkis, reikalaujantis nemažai žinių ir įgūdžių. Jeigu vis dar kamuoja klausimas „nuo ko pradėti?“, nepulkite į isteriją – įsigykite tobulą vestuvių padėjėją net -60% pigiau. Tegul vestuvių planavimas būna ne galvos skausmas, o malonumas!
 
Kviečiame nedelsti rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja tik 2017 m. gegužės 16 – 31 d. 
 
Be to, pirmosioms 50 nuotakų, įsigijusioms bent vieną akcijos knygą, padovanosime RAPID WHITE balinančiąją dantų pasta „Daily“ – kad vestuvių dieną jus puoštų plati šypsena! 

PIRMYN Į GAMTĄ!

Knygos poilsiui gamtoje nuo -30 % iki -50 %, Maistas gamtoje, Iškylos Lietuvoje, Super Pietūs dėžutėje; Knygų klubas
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kai už lango oras džiugina, nėra geresnio laiko ištrūkti iš namų ir atsipalaiduoti gamtos apsuptyje. Pritrūkus fantazijos, kaip paįvairinti poilsį gamtoje, kelionių po Lietuvą vadovai pasufleruos ne vieną jaukų kampelį iškyloms, o įdomių ir skanių idėjų atrasite receptų knygose. Nepatingėkite naujų ir dar neišmėgintų idėjų iškyloms paieškoti kelionių po Lietuvą vadovuose bei receptų knygose, kurias tik 2017 m. gegužės 16 – 24 d. įsigysite nuo -30% iki -50% pigiau! Pasikvieskite į iškylą artimiausius žmones, susikraukite pintines ir... pirmyn į gamtą!
 
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. gegužės 16 – 24 d. 

Mėnesio pasiūlymas

Gegužės MĖNESIO PASIŪLYMAS: E. O. Chirovici „Veidrodžių knyga“.
 
Meilės, neapykantos ir mirties veidrodžiuose ryškėja nauji atspindžiai...

Literatūros agento rankose atsidūrusiame „Veidrodžių knygos“ rankraštyje pasakojami autoriaus prisiminimai apie universiteto laikus, meilę studentei Lorai ir pažintį su garsiu universiteto profesoriumi, kuris vieną 1987 m. naktį žiauriai nužudomas. Nusikaltimą tiriantiems pareigūnams taip ir nepavyko aptikti žudiko, tačiau rankraštyje autorius mini, jog yra pasiryžęs atskleisti tikruosius nusikaltėlius. Nesulaukus tolimesnės rankraščio dalies, paaiškėja, kad knygos autorius mirė, o jo rankraštis mįslingai dingo...

Galbūt kai kurioms istorijoms tiesiog lemta likti neparašytoms?
 
Užsisakykite Knygų klube su 25 % NUOLAIDA! 
Taip pat  rinkitės naujausias ir populiariausias knygas su 20 % nuolaida!

Mėnesio pasiūlymas. Detektyvinė mįslė sudrebinusi literatūrinį pasaulį. E.O. Chirovici VEIDRODŽIŲ KNYGA. Istorija apie neaprėpiamą žmogaus proto galią pagražinti ir net suklastoti prisiminimus. Knygų klubas.