Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Akcijos

VELNIŠKAS PASIŪLYMAS

Velniškas pasiūlymas iš pragaro gelmių. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kol Vilnių drebina knygų mugė, negalintiems į ją atvykti turime velnišką pasiūlymą – net 13 kraują stingdančių ir šiurpą keliančių detektyvų, kuriuos siūlome įsigyti po 6,66 eurus! Pasiūlymas tikrai nedoras, tiesa? Todėl nieko nelaukite ir čiupkite išsirinktą detektyvą dabar, nes tokių pasiūlymų nerasite net knygų mugėje!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. vasario 24 – 26 d.
 

GILLIAN FLYNN GIMIMO DIENA

 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kviečiame visus psichologinių trilerių mėgėjus gimtadienio proga sušukti tris kartus VALIO bestselerių autorei Gillian Flynn! Siunčiame pačius gražiausius žodžius ir šilčiausius linkėjimus šiai nepaprastai rašytojai, kurios knygas tik 2017 m. vasario 24 – kovo 2 d. įsigysite net -40% pigiau! Atraskite stulbinantį autorės talentą kurti šiurpą keliančią įtampą, kuri suteiks Jūsų vakarams aštraus skaitymo prieskonio!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja 2017 m. vasario 24  – kovo 02 d.
 

KNYGŲ MUGĖ JŪSŲ NAMUOSE!

Nemokamas pristatymas visomis mugės dienomis. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai, 
 
Su dideliu džiugesiu pranešame, kad pagaliau prasidėjo taip ilgai laukta viena didžiausių knygų mylėtojų švenčių – Vilniaus knygų mugė! Knygų klubo stende paruošėme Jums ne vieną ypatingą pasiūlymą, todėl labai kviečiame užsukti. Tiems, kurie į mugę atvykti negali – neliūdėkite, nes mugėje galite dalyvauti net neperžengę durų slenksčio! Visomis mugės dienomis dovanojame Jums NEMOKAMĄ* pristatymą, todėl nevaržykite savęs ir naudokitės specialiais mugės pasiūlymais. Jeigu Jūs negalite atvykti į mugę – mugė atvyksta pas Jus!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. 
*Pasiūlymo sąlygos galioja tik 2017 m. vasario 23 – 26 d. pateiktiems užsakymams, pasirinkus pristatymą Lietuvos teritorijoje. 

 
Knygų klubas rekomenduoja perskaityti:
 

TREČIADIENIO TOP 15

Trečiadienio TOP15 -30%. Visas realybės ribas peržiangianti fantasy ir fantastika. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Knygų klube skelbiame 4 – ąją vasario mėnesio TREČIADIENIO TOP 15 | -30% akciją! 
Šią savaitę Jūsų dėmesiui pristatome TOP 15 visas realybės ribas peržengiančias fantasy ir fantastikos knygas net -30% pigiau! 
Kviečiame nedelsti rinktis. Knygų kiekis ribotas. Akcija galioja tik 2017 m. vasario 22 – 28 d.
 

TARPTAUTINĖ GIMTOSIOS KALBOS DIENA

Tarptautinė gimtosio skalbos diena! Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Kalba, kuria mes kalbame nuo gimimo – pati brangiausia, todėl nenustokime jos mylėti, vertinti ir puoselėti. Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga dovanoja -30% nuolaidą lietuvių autorių knygoms – juk nėra nieko nuostabiau už gimtąja kalba parašytą gerą ir įtraukiančią knygą.
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. vasario 21 – 26 d.
 

ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO

Žiema bėk iš kiemo. Knygų klubas
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Jeigu jau skaičiuojate paskutines žiemos dienas nekantriai laukdami pavasario, atsisveikinkite su žiema tinkamai – juk šiemet ji tikrai mums nepagailėjo sniego ir saulėtų dienų! Prieš pasitinkant paskutinę žiemos šventę – Užgavėnes, pasirūpinkite, kad žiemos palydėtuvės būtų sočios! Tik 2017 m. vasario 21 – 28 d. visas receptų ir kulinarijos knygas įsigysite net -25% pigiau, todėl nieko nelaukite ir pasirūpinkite, kad nepritrūktumėte idėjų gausiam vaišių stalui!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. vasario 21 – 28 d.
 

LIETUVIŠKI ŽENKLAI PASAULYJE

Turtinga lietuvių kūryba. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Skaitydami lietuvių autorių knygas, neretai žavimės mūsų tautiečių kūrybiškumu ir gebėjimu puikiai valdyti rašytojo plunksną. Paradoksalu, tačiau talentingi lietuvių autoriai gyvena ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje! Jeigu dar neteko prisiliesti prie užsienyje gyvenančių ir rašančių  lietuvių autorių kūrybos, kviečiame tai padaryti dabar, nes tik 2017 m. vasario 13 – 28 d. užsienio lietuvių knygas įsigysite nuo -25% iki -60% pigiau. Susipažinkite su lietuvių kūryba, atkeliavusia iš pačių įvairiausių pasaulio kraštų!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. vasario 13 – 28 d.
 

ŽIEMOS SPALVŲ TERAPIJA

Žiemos spalvų terapija. Knygų klubas
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Žiema nebūtinai turi būti balta – suteikite jai daugiau spalvų kartu su suaugusiųjų spalvinimo knygomis, kurias tik 2017 m. vasario 07 – 28 d. įsigysite net -30% pigiau! Tegul besibaigianti žiema prasiskleidžia pavasario spalvomis!
Skubėkite rinktis. Knygų kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja 2017 m. vasario 07 – 28 d. 

Mėnesio pasiūlymas

Vasario MĖNESIO PASIŪLYMAS: Chiara Gamberale „Prašau keturis šimtus gramų meilės“.
 
Tereikia tiek mažai: trupučio MEILĖS sau, artimiesiems ir mus supančiam pasauliui.
 
Erika ir Tėja mato viena kitą prekybos centre beveik kasdien. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog moterys gyvena nepriekaištingus gyvenimus, iš tiesų yra visiškai kitaip. Abi moterys, slapčia viena kitą stebėdamos ir kritiškai vertindamos savo gyvenimą, suvokia, kad kaltę ne visada galima suversti likimui – už kai kuriuos sprendimus atsakingi esame patys, tik dažnai susigalvojame visokių priežasčių, kaip išvengti pokyčių, ir toliau kenčiame.
 
Užuot trypčiojus vietoje, pagaliau atsikratykite nevilties ir ženkite iš užburto rutinos rato. 
 
Užsisakykite Knygų klube su 25 % NUOLAIDA! 
Taip pat  rinkitės naujausias ir populiariausias knygas su 20 % nuolaida!

Chiara Gamberale PRAŠAU KETURIS ŠIMTUS GRAMŲ MEILĖS. Romanas apie savęs praradimą ir suradimą. Knygų klubas.
 

STIPRIOS MOTERS PASLAPTYS

Nauja bestselerio BĖGANČIOS SU VILKAIS autorės knyga. Clarissa Pinkola Estes IŠLAISVINTI STIPRIĄ MOTERĮ. Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „Alma littera“ REKOMENDUOJA: bestselerio „Bėgančios su vilkais“ autorės Clarissa Pinkola Estés knyga „Išlaisvinti stiprią moterį“.
 
Pažinkite Tyros Meilės jėgą!
 
„Išlaisvinti stiprią moterį“ – nepamirštamas pasakojimų, maldų ir palaiminimų rinkinys, kuriame rasite net 5 istorijas: „Girtuoklis ir ponia“, „Gvadalupė – mergaičių grupuotės lyderė Rojuje“, „Nė vienas nėra pernelyg blogas, pernelyg bjaurus ir beviltiškas“, „Strėlių marškiniai“ bei „Juodoji Madona“. Atsigręžkite į globojančią Motiną, nesvarbu, kokiame pavidale ji pasirodytų: Madonnos, Gvadalupės Mergelės ar bet kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamo skaičiaus pavidalų.
 
Tegul į Jūsų širdį prasiskverbia suvokimas apie Tyros Meilės kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę.
 
Kviečiame plačiau susipažinti su autore ir jos knyga:
 
Nauja bestselerio BĖGANČIOS SU VILKAIS autorės knyga. Clarissa Pinkola Estes IŠLAISVINTI STIPRIĄ MOTERĮ. Tyra Palaimintosios Motinos meilė laukinei sielai.
Clarissa Pinkola Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, „kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę“. „Išlaisvinti stiprią moterį“ – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų. „Šiek tiek poezijos, šiek tiek prisiminimų, socialinių komentarų ir paveikiai perteiktų dvasinių tiesų – „Išlaisvinti stiprią moterį“ yra meilės giesmė Šventajai Moteriai. Turtinga kalba ir drąsus pasakojimo būdas – dr. Clarissa Pinkola Estés plačiai atveria širdies duris ir kviečia visus tokiam glaudžiam ryšiui, kokį pati palaiko su Dievu ir Motina.“ MIRABAI STARR, rašytoja. „Knyga „Išlaisvinti stiprią moterį“ – tarsi išgaląstas kirvis perskrodžia širdį, Clarissa Pinkola Estés įkvepia savo Madonoms gyvybės. Šioje epinėje knygoje dr. Estés suteikia mums raktą ir įžvalgų, leidžiančių atverti Stiprios Moters paslaptis ir pažinti mūsų laikų Madoną.“ GEORGE YEPES, dailininkas. Lietuvoje parduota beveik 30 tūkst. egžempliorių! CLARISSA PINKOLA ESTÉS – tarptautinį pripažinimą pelniusi filosofijos daktarė, psichoanalitikė, turinti keturiasdešimties metų praktikos patirtį, bestselerio „Bėgančios su vilkais“ autorė. Už viso gyvenimo kūrybą ir darbus apdovanota Las Primeras premija. CLARISSA PINKOLA ESTÉS – tarptautinį pripažinimą pelniusi filosofijos daktarė, psichoanalitikė, turinti keturiasdešimties metų praktikos patirtį, bestselerio „Bėgančios su vilkais“ autorė. Už viso gyvenimo kūrybą ir darbus apdovanota Las Primeras premija.
Daugiau informacijos apie Clarissa Pinkola Estes