IŠPARDAVIMAS
-10% su kodu: RUDUO

Akimirka

ISBN kodas: 9786090142004, EAN kodas: 9786090142004

The Moment

Douglas Kennedy

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 9)

ISBN kodas: 9786090142004, EAN kodas: 9786090142004, SKU: 000000000001111997, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 560, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-08-03, Formatas: 21,3x14,3x3,9, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Regina Šeškuvienė

Ypatinga kaina
11,24 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tai tik praeitis. Praeitis, kurią jau seniai norėjau palaidoti. Bet štai ji vėl atgijo ir sugrįžusi drumsčia mano jau ir taip neramią dabartį.

Tomas Nesbitas, išsiskyręs amerikietis rašytojas, vienas gyvena atokiame name Meino valstijoje, bendrauja tik su vienturte dukra ir bando atsigauti iširus šeimai.  Vėjuotą žiemos rytą jo gyvenimą sujaukia iš Berlyno gautas siuntinys. Siuntėja – Petra Dusman, moteris, su kuria prieš dvidešimt šešerius metus jis turėjo karštą meilės romaną Berlyne, kai miestas dar buvo padalytas į Rytų ir Vakarų ir bet kokios asmeninės ar politinės simpatijos dažnai būdavo persekiojamos tamsių šaltojo karo šešėlių.
Tomas priverstas stoti į akistatą su praeitimi ir darsyk išgyventi tai, ką patyrė per kelis Berlyne praleistus mėnesius, kai pirmą ir vienintelį kartą gyvenime pažino nepakartojamą tikros meilės jėgą. Petra Dusman, kurią jis pamilo visa širdimi, buvo pabėgėlė iš policinės valstybės, kamuojama begalinio sielvarto. Tas susitikimas iš esmės pakeitė jų abiejų likimus.
Romane „Akimirka“ Douglas Kennedy pasakoja jausmingą meilės istoriją, morališkai sudėtingą ir verčiančią susimąstyti. Tai itin jautrus pasakojimas apie romantišką ištikimybę ir prieštaringų jausmų kovą, įsiplieskusią vaizdžiai aprašomame Berlyne paskutiniaisiais niūriais metais prieš nugriaunant Berlyno sieną.

Dvylikos romanų ir trijų itin sėkmingų kelionių knygų autorius Douglas Kennedy (Daglas Kenedis) gimė 1955 m. Niujorke. Iki šiol pasaulyje parduota daugiau nei 14 milijonų jo knygų, o kūryba išversta į dvidešimt dvi kalbas. Ypač autorius mylimas Prancūzijoje, kur kiekviena D. Kenedžio knyga sulaukia didžiulio populiarumo, o 2007-aisiais jam suteiktas Meno ir literatūros kavalieriaus ordino titulas.

 „Netikėtas posūkis įpusėjus romaną – tarsi smūgis žemiau juostos, apverčiantis aukštyn kojomis viską, ką autorius iki šiol atskleidė, ir leidžiantis romanui toliau rutuliotis nė kiek ne mažiau įdomiai.“
Klubas „The Onion A. V.“

„Kennedy moka nepaprastai taikliai perteikti savo personažų emocinę sumaištį, užduodamas mums ne vieną skaudų moralinį klausimą, priversdamas susimąstyti apie „akimirkas“, galinčias viską pakeisti, taip pat ir apie meilės prigimtį.“
„Library Journal“

„D. Kennedy itin vaizdžiai perteikia sienos padalyto Berlyno atmosferą. Romano veiksmui rutuliojantis tarp dviejų laikmečių ir pasakojant dviem pagrindiniams veikėjams, mums sudaroma puiki galimybė grožėtis pokyčiais, atsiradusiais sienai sugriuvus ir miesto dalims susijungus, taip pat suvokti ilgalaikes pasekmes blogio, kuris tvyrojo abiejose miesto pusėse, klestint senajam režimui.“
„Historical Novel Society“
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  10 iš 10. Labai Stipri, labai gerai parasyta knyga. Nepalyginamai geresnė už to pačio autoriaus "Besivejant laimę" Kažkaip naiviai iki šiol tikėjau, kad gyvenimas anais laikais VDR skyrėsi nuo gyvenimo pas mus...Panašu, kad buvo tas pats. Bus proga pasidomėti daugiau.Puikus romanas!
 2. 100%
  Autorius Douglas Kennedy meistriškai įveda skaitytoją į pasakojimą, kuris pradžioje atrodo lėtas ir kasdieniškas, tačiau tai tik pirmas įspūdis... Puslapis po puslapio ir istorija magiškai įtraukia... Joje ir puolusio meniniko ,,šėlsmas'', ir žmonių gyvenimai Rytų Berlyne ir Vakarų Berlyne, ir amerikiečio rašytojo, pagrindinio herojaus, klajonės...staiga - Petra. Kas ji? Kodėl ji ?...Nuo čia istorijoje prasideda tikras ,,minų laukas'' ir kuo toliau, tuo jos ,,sproginėja'' dažniau... Knyga šokiruoja... Patrauklus stilius, yra daug gilių minčių, pvz: ,, Jie pamiršta, kad gyvenimas - lankstus dalykas... kad žmogus pats renkasi: griežti suvaržymai ar platūs horizontai." Gera knyga brandesniam skaitytojui.
 3. 100%
  Labai skaudi istorija, priverčianti susimąstyti, kaip reikia branginti kiekvieną akimirką.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...