Aktoriai, režisieriai ir kasininkės.Ko nematė žiūrovai

Nijolė Narmontaitė

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 33)

ISBN kodas: 9786090116333, SKU: 000000000001110024, Originalo kalba: Ne, Spalvingumas: Spalvotas, Kalba, iš kurios versta: Ne, Leidimo metai: 2014-10-24, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 336, Formatas: 24x17,3x3,2, Knygyne: 14.89, Vertėjas: Ne, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 13,10 € Knygyne 14,89 €

Sutaupote 1.79€ (12%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jeigu nori sau ar kam kitam pakelti nuotaiką, čiupk šią knygą. Čia sudėtos smagios, keistos, kartais mistiškos istorijos, kurios nutiko aktoriams, režisieriams ir kasininkėms. Užrašytos ir teatrinės legendos, keliaujančios iš lūpų į lūpas. Aktorės Nijolės Narmontaitės kalbinti kolegos papasakojo savo nuotykius scenoje, filmavimo aikštelėse, gastrolėse. „Klausydamasi tų istorijų tiek juokiausi... Kaip niekada gyvenime“, – sako knygos autorė.

Nutikimus iš savo gyvenimo pasakoja Vytautas Anužis, Gražina Balandytė, Andrius Bialobžeskis, Juozas Budraitis, Olita Dautartaitė, Eglė Gabrėnaitė, Sergejus Gamovas, Vytautas Juozapaitis, Jurgita Jurkutė, Rimgaudas Antanas Karvelis, Dainius Kazlauskas, Albinas Keleris, Virginija Kochanskytė, Oskaras Koršunovas, „Liūdni slibinai“, Nijolė Narmontaitė, Jūratė Onaitytė, Gytis Padegimas, Algirdas Paulavičius, Algimantas Puipa, Nelė Savičenko, Vytautas Tomkus, Rimas Tuminas, Viktoras Valašinas.

Nuo jų neatsilieka ir kasininkės.

Istorijas šmaikščiai iliustravo dailininkas Rimas Valeikis.

Aš, kaip ta Pepė Ilgakojinė, visą gyvenimą ieškau DŽIUGENOS – žiūrėdama gerą filmą ar spektaklį, skaitydama knygą, vairuodama automobilį, kalbėdama telefonu, kepdama pyragus, megzdama, gerdama kavą su kolegomis, kurių seniai nebuvau mačiusi. Taip kiekviena diena man tampa šviesesnė, o kartais ir didele švente pavirsta.

Bendraudama su žiūrovais visada papasakoju vieną kitą smagią istoriją, man pačiai nutikusią teatro scenoje ar filmuojantis. Ir tas užkrečiantis juokas salėje man pakišo puikią mintį: juk tokių istorijų neabejotinai gali papasakoti ir mano kolegos – aktoriai, režisieriai, o gal net teatro kasininkės.

Ir dar. Aš nuolat girdžiu: „Nijole, tu taip skaniai gamini. Na parašyk receptų knygą, parašyk.“

Aš – žmogus praktiškas, tad viską pateikiu vienoj lėkštėj: ir per gyvenimą sugaudytas džiugenas, ir juokingas savo kolegų gyvenimo akimirkas, ir mūsų visų gerumo receptus.

Ir tegu džiaugiasi Tavo širdis, mielas skaitytojau. Arba, kaip mes, žemaičiai, sakom – tego joukas dūšė.

Nijolė Narmontaitė, teatro ir kino aktorė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 33)
TOP komentarai
 1. Virginija
  100%
  Puiki knyga, smagios istorijos apie žinomus žmones. Labai patiko.
 2. Justina
  100%
  Lengviems skaitiniams prieš miegą
 3. Dale
  100%
  Gera prisiminti mūsų jaunystės teatro ir kino žvaigždes, kurias matėme scenoje, gaudėme nauienas apie jas. Vytautas Tomkus, pirmasis aktorius, kurį įsidėmėjau Kauno teatro scenoje.Tai knyga, kuri priverčia atsipalaiduoti, nustebti ir nuoširdžiai pasijuokti, pamiršti kasdienybę ir sušukti: kokie tai buvo laikai, matyti spektakliai, filmai, įstrigę atmintin sukurti aktorių personažai. ta jaunoji karta su savo atvirumu, nuoširdumu. Virginija Kochanskytė - neeilinė skaitovė, nuoširdi ir paprasta. Būtinai šią knygą įsigysiu, nors nesu gerbėja Nijolės Narmontaitės, bet šaunuolė, kad sumąstė prakalbėt apie tai, ko nematė žiūrovai.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Nijolė Narmontaitė

  Populiari kino, televizijos ir teatro aktorė, knygų "Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai", "Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai" autorė.


  Jums taip pat gali patikti...