Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai

Nijolė Narmontaitė

Vertė: Irma Šlekytė,

296 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

24x17,3x3,5 cm,

Alma littera, 2015,

ISBN 9786090121085,

Prekės kodas 9786090121085.

Klubo kaina:
13,10
Knygyne:
14,89
Sutaupote:
1,79  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 12,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Lina
 
Nuotaiką pakeliančios istorijos - kvajotausi kaip ir pirmojoje N. Narmontaitės knygoje :)
Greta
 
Esu romanų mylėtoja. Ne publicistikos, ne poezijos, ne..., o romanų. Taigi tai, kad skaičiau šią knygą - kažkas keisto. Ši knyga man paliko neišdildomą įspūdį. Skatino susipažinti su Lietuvos aktoriais, režisieriais, solistais. Labai įdomi patirtis, kai nepažįstamų "pasakotojų" ieškai google. Taip su jais susipažįsti, susidraugauji. Knyga - tarsi puikus istorijos vadovėlis mokiniams. Įdomios istorijos, mūsų istorijos apie kurią kartais net nesusimąstome.

Apie knygą

Nusišypsok ir organizme mirs vienas mažas mikrobas!

Viena moteris man prisipažino, kad pirmąją mano knygą „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“ skaitė naktimis ir taip juokdavosi, kad savo vyrą prižadindavo. Šis, pabudintas iš gilaus saldaus miego, pašokdavo lovoje:

– Kas nutiko? Ar išprotėjai? Ko čia žvengi vidury nakties?

– Nieko nenutiko. Knygą skaitau...

– Po savaitės, – pasakoja ta pati moteriškė, – jau vyras mane žadina vidury nakties, jau pats kvatoja iki ašarų. Pasirodo, skaito tą pačią knygą. Klausiu: „Kurią vietą skaitai?“ Tik pacituoja, ir jau abu juokiamės.

Kuo toliau, tuo dažniau sulaukiu tokių prisipažinimų. Todėl išleisdama į gyvenimą antrą knygą „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“, pridedu instrukciją.

Knygą skaitykite:

1. Kai esat blogos nuotaikos.

2. Kai jaučiat, jog gyvenimas šipuliais eina.

3. Kai svajojat, bet „šūds gaunasi“.

4. Kai šalia niekas nemiega.

5. Kai norit, kad ir kaimynai nemiegotų.

O jei rimtai, rekomenduoju: nesilaikykit visų aukščiau išvardytų rekomendacijų – skaitykit knygą visur ir visada! Ir net jei besijuokdami prižadinsit sutuoktinį ar kaimyną – nesijaudinkit. Nėr čia ko miegoti – gyvenimas ir taip trumpas. Tegu kvatoja, tegu mėgaujasi istorijomis kartu su jumis. Gero skaitymo, geros nuotaikos!

Tego joukas dūšė!

Nijolė Narmontaitė

Stojamųjų pasiutpolkės ir teatro užkulisiai: iki nukritimo komiškos istorijos iš Lietuvos teatro padangės žvaigždžių, egzaminuotojų ir egzaminuojamųjų lūpų. Skirtingi žmonės, skirtingos patirtys ir laikas, todėl teks pakeliauti sovietmečio šunkeliais su visomis to meto kalbos subtilybėmis.

 

 

Apie Nijolė Narmontaitė

Nijolė Narmontaitė

Populiari kino, televizijos ir teatro aktorė, knygų "Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai", "Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai" autorė.

Komentaras