20%
20%
TOP
TOP

Aktoriai, režisieriai ir kasininkės.Ko nematė žiūrovai

Nijolė Narmontaitė

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 38)

SKU: 000000000001110024, EAN kodas: 9786090116333, ISBN kodas: 9786090116333, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2014-10-24, Puslapių skaičius: 336, Spalvingumas: Spalvotas, Formatas: 24x17,3x3,2, Knygyne: 14.89, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 11,91 €
Knygyne 14,89 €

Sutaupote 2,98 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Jeigu nori sau ar kam kitam pakelti nuotaiką, čiupk šią knygą. Čia sudėtos smagios, keistos, kartais mistiškos istorijos, kurios nutiko aktoriams, režisieriams ir kasininkėms. Užrašytos ir teatrinės legendos, keliaujančios iš lūpų į lūpas. Aktorės Nijolės Narmontaitės kalbinti kolegos papasakojo savo nuotykius scenoje, filmavimo aikštelėse, gastrolėse. „Klausydamasi tų istorijų tiek juokiausi... Kaip niekada gyvenime“, – sako knygos autorė. 

Nutikimus iš savo gyvenimo pasakoja Vytautas Anužis, Gražina Balandytė, Andrius Bialobžeskis, Juozas Budraitis, Olita Dautartaitė, Eglė Gabrėnaitė, Sergejus Gamovas, Vytautas Juozapaitis, Jurgita Jurkutė, Rimgaudas Antanas Karvelis, Dainius Kazlauskas, Albinas Keleris, Virginija Kochanskytė, Oskaras Koršunovas, „Liūdni slibinai“, Nijolė Narmontaitė, Jūratė Onaitytė, Gytis Padegimas, Algirdas Paulavičius, Algimantas Puipa, Nelė Savičenko, Vytautas Tomkus, Rimas Tuminas, Viktoras Valašinas.

Nuo jų neatsilieka ir kasininkės.

Istorijas šmaikščiai iliustravo dailininkas Rimas Valeikis.

Aš, kaip ta Pepė Ilgakojinė, visą gyvenimą ieškau DŽIUGENOS – žiūrėdama gerą filmą ar spektaklį, skaitydama knygą, vairuodama automobilį, kalbėdama telefonu, kepdama pyragus, megzdama, gerdama kavą su kolegomis, kurių seniai nebuvau mačiusi. Taip kiekviena diena man tampa šviesesnė, o kartais ir didele švente pavirsta.

Bendraudama su žiūrovais visada papasakoju vieną kitą smagią istoriją, man pačiai nutikusią teatro scenoje ar filmuojantis. Ir tas užkrečiantis juokas salėje man pakišo puikią mintį: juk tokių istorijų neabejotinai gali papasakoti ir mano kolegos – aktoriai, režisieriai, o gal net teatro kasininkės.

Ir dar. Aš nuolat girdžiu: „Nijole, tu taip skaniai gamini. Na parašyk receptų knygą, parašyk.“

Aš – žmogus praktiškas, tad viską pateikiu vienoj lėkštėj: ir per gyvenimą sugaudytas džiugenas, ir juokingas savo kolegų gyvenimo akimirkas, ir mūsų visų gerumo receptus.

Ir tegu džiaugiasi Tavo širdis, mielas skaitytojau. Arba, kaip mes, žemaičiai, sakom – tego joukas dūšė.

Nijolė Narmontaitė, teatro ir kino aktorė

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 38)
TOP komentarai
 1. Dovilė
  100%
  Puiki, lengvai skaitoma knyga, norintiems praskaidrinti savo gyvenimą.
 2. Birute
  100%
  Labai gera paskaityti tokio tipo knygą po sudėtingesnių skaitinių. Buvo ir juokingų pasakojimų, knyga patiko.
 3. Brigita
  100%
  Pirmoji serijos knyga tapo paskutiniaja persaityta, tad au nebenustebino manes taspacios nevaldomas juokas viesajame transporte ar tai kad knyga privercia pamirsti visus dienos rupescius vos pradejus skiatyti. Nuostabios personaijos ir tas paprastas, zaismingas rasymo stilius tiesiog itraukia ir nepaleidza.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...