18%
18%
TOP
TOP

Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai

Nijolė Nijolė Narmontaitė

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 37)

ISBN kodas: 9786090121085, EAN kodas: 9786090121085, SKU: 000000000001110476, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 296, Leidimo metai: 2015-11-20, Formatas: 24x17,3x3,5, Knygyne: 15.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Irma Šlekytė

Ypatinga kaina 13,11 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 2,88 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Viena moteris man prisipažino, kad pirmąją mano knygą „Aktoriai, režisieriai ir kasininkės. Ko nematė žiūrovai“ skaitė naktimis ir taip juokdavosi, kad savo vyrą prižadindavo. Šis, pabudintas iš gilaus saldaus miego, pašokdavo lovoje:

– Kas nutiko? Ar išprotėjai? Ko čia žvengi vidury nakties? 

– Nieko nenutiko. Knygą skaitau...

– Po savaitės, – pasakoja ta pati moteriškė, – jau vyras mane žadina vidury nakties, jau pats kvatoja iki ašarų. Pasirodo, skaito tą pačią knygą. Klausiu: „Kurią vietą skaitai?“ Tik pacituoja, ir jau abu juokiamės.

Kuo toliau, tuo dažniau sulaukiu tokių prisipažinimų. Todėl išleisdama į gyvenimą antrą knygą „Aktoriai, režisieriai ir studentai. Ko nematė žiūrovai“, pridedu instrukciją.

Knygą skaitykite:

1. Kai esat blogos nuotaikos.

2. Kai jaučiat, jog gyvenimas šipuliais eina.

3. Kai svajojat, bet „šūds gaunasi“.

4. Kai šalia niekas nemiega.

5. Kai norit, kad ir kaimynai nemiegotų.

O jei rimtai, rekomenduoju: nesilaikykit visų aukščiau išvardytų rekomendacijų – skaitykit knygą visur ir visada! Ir net jei besijuokdami prižadinsit sutuoktinį ar kaimyną – nesijaudinkit. Nėr čia ko miegoti – gyvenimas ir taip trumpas. Tegu kvatoja, tegu mėgaujasi istorijomis kartu su jumis. Gero skaitymo, geros nuotaikos!

Tego joukas dūšė!

 

Nijolė Narmontaitė

 

P. S. Visas pulkas mano pašnekovų dalijasi nuotykiais, patirtais per egzaminus, kai stojo į aktorinį, režisūrą arba dainavimą. Skirtingi žmonės, skirtingos patirtys ir laikas, todėl nėra ko stebėtis, kad pakeliausime ir sovietmečio šunkeliais su visomis to meto kalbos šiukšlytėmis. Taip gyvenom, taip kalbėjom, ką girdėjau, tą užrašiau.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 37)
TOP komentarai
 1. 100%
  šaunu skaityti smagias istorijas, laukiam kitų knygų
 2. 100%
  Lengvai skaitoma knyga
 3. 100%
  Seniai nebuvo taip smagu skiatyti. Nepamenu kada balsu juokiausi viešąjme transporte. Tokios paprastos ir žemiškos istorijos iš tų kuriuos matome tv ekranuose, scenose. Ir nors nesu didelė Narmontaitėsm karp artistėsm gerbėjam tačiau gerbiu už šią knygą. Nekantrauju pradėti skaityti trečiąją dalį ir tikiuosi dar rasti pirmąją
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...