Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Alisa Stebuklų šalyje

ALICE‘S ADVENTURES IN WONDERLAND

Lewis Carroll

Iš anglų k. vertė Vilija Vitkūnienė,

192 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

24x20,3x2,3 cm,

Nieko rimto UAB, 2015,

ISBN 9786094413353,

Prekės kodas 9786094413353.

Klubo kaina:
11,48
Knygyne:
13,05
Sutaupote:
1,57  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Živilė
 
Šis leidimas iš tiesų labai puikus, iliustracijos skoningos ir ne veltui aukštai įvertintos, pateikta ir informacijos apie patį autorių. Labai lauksim ir tęsinio - Alisos nuotykių Veidrodžio karalystėje.
Asta
 
Nuostabi vaikystės pasaka :)

Apie knygą

– Bet aš nenoriu turėti reikalų su pakvaišėliais, – pareiškė Alisa.
– Na, nieko nepadarysi, – tarė Katinas, – visi mes čia kvaištelėję. Aš kvaištelėjęs. Tu kvaištelėjusi.
– Iš kur žinai, kad aš kvaištelėjusi? – paklausė Alisa.
– Turėtum tokia būti, – tarė Katinas, – antraip nebūtum čia atsidanginusi.
 
Tvankią vasaros popietę Alisa nusekė paskui Baltąjį Triušį ir atsidūrė įstabioje Stebuklų šalyje. Taip prasidėjo neįtikėtinas nuotykis, po kurio gyvenimas niekad nebeatrodys nykus. Vaizduotės meistras Lewisas Carrollis sukūrė nepakartojamą keisčiausių įvykių ir personažų puotą, kuria viso pasaulio pakvaišėliai mėgaujasi iki šiol.
 
Kas slypi giliame Triušio urve? Kodėl varnas panašus į rašomąjį stalą? Stebuklų šalyje gali gerokai ūgtelėti atsikandęs pyragaičio, čia gudriai šypsosi Češyro katinas, o beprotiškos arbatėlės metas niekad nesibaigia. Leiskis į nepamirštamą kelionę su Alisa ir tu!
 
Britų rašytojo, matematiko, fotografo ir diakono Lewiso Carrollio (1832–1898) istorija apie smalsią ir drąsią mergaitę Alisą, paskui Baltąjį Triušį nukeliavusią į Stebuklų šalį, iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius. Čia nonsensas, juokai, žodžių žaismai ir keistenybės pinasi su Viktorijos laikų visuomenės kritika, parodijuojami to meto papročiai ir netgi matematikos mokslo naujovės. Fantastiški Alisos nuotykiai nepalieka abejingų, o literatūros tyrinėtojai kūrinyje kaskart randa naujų netikėtų prasmių.
 
Šį išskirtinį „Alisos Stebuklų šalyje“ leidimą iliustravo australų dailininkas Robertas Ingpenas (g. 1936), už savo kūrybą apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu.

Pati ryškiausia ir žinomiausia autoriaus  Charles Lutwidge Dodgson  knyga – „Alisa stebuklų šalyje“, spėjusi tapti klasika visame pasaulyje. Istorija apie smalsią ir drąsią mergaitę Alisą, paskui Baltąjį Triušį nukeliavusią į Stebuklų šalį, iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius. Juokai, žodžių žaismai ir keistenybės knygoje susipina su Viktorijos laikų visuomenės kritika, parodijuojami to meto papročiai ir netgi matematikos mokslo naujovės. Knyga „Alisa stebuklų šalyje“ nepalieka abejingų, o literatūros tyrinėtojai kūrinyje kaskart randa naujų netikėtų prasmių.

 

Apie Lewis Carroll

Anglų rašytojas, matematikas, logikas, fotografas, geriausiai žinomas kaip knygos „Alisa Stebuklų šalyje“ ir jos tęsinio „Alisa Veidrodžio karalystėje“ autorius. Autorius buvo garsus fotografas ir padarė nemažai žinomų žmonių portretų, dar būdamas jaunas dažnai rašė poeziją ir apsakymus, kuriuos siuntė įvairiems leidiniams. Knyga „Alisa Stebuklų šalyje“ pelnė Lewis Carroll pripažinimą, o jau 150 metų jubiliejų atšventusi istorija populiari ir šiandien.

Komentaras