20%
20%

Alisa Stebuklų šalyje

ALICE‘S ADVENTURES IN WONDERLAND

Lewis Carroll

Knyga, virtusi filmu

SKU: 000000000002163168, EAN kodas: 9786094413353, ISBN kodas: 9786094413353, Leidimo metai: 2015-07-31, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Spalvotas, Puslapių skaičius: 192, Formatas: 24x20,3x2,3, Knygyne: 13.05, Vertėjas: Vilija Vitkūnienė, Leidykla: Nieko rimto UAB

Ypatinga kaina 10,44 €
Knygyne 13,05 €

Sutaupote 2,61 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

– Bet aš nenoriu turėti reikalų su pakvaišėliais, – pareiškė Alisa. 
– Na, nieko nepadarysi, – tarė Katinas, – visi mes čia kvaištelėję. Aš kvaištelėjęs. Tu kvaištelėjusi.
– Iš kur žinai, kad aš kvaištelėjusi? – paklausė Alisa.
– Turėtum tokia būti, – tarė Katinas, – antraip nebūtum čia atsidanginusi.
 
Tvankią vasaros popietę Alisa nusekė paskui Baltąjį Triušį ir atsidūrė įstabioje Stebuklų šalyje. Taip prasidėjo neįtikėtinas nuotykis, po kurio gyvenimas niekad nebeatrodys nykus. Vaizduotės meistras Lewisas Carrollis sukūrė nepakartojamą keisčiausių įvykių ir personažų puotą, kuria viso pasaulio pakvaišėliai mėgaujasi iki šiol.
 
Kas slypi giliame Triušio urve? Kodėl varnas panašus į rašomąjį stalą? Stebuklų šalyje gali gerokai ūgtelėti atsikandęs pyragaičio, čia gudriai šypsosi Češyro katinas, o beprotiškos arbatėlės metas niekad nesibaigia. Leiskis į nepamirštamą kelionę su Alisa ir tu!
 
Britų rašytojo, matematiko, fotografo ir diakono Lewiso Carrollio (1832–1898) istorija apie smalsią ir drąsią mergaitę Alisą, paskui Baltąjį Triušį nukeliavusią į Stebuklų šalį, iki šiol žavi viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius. Čia nonsensas, juokai, žodžių žaismai ir keistenybės pinasi su Viktorijos laikų visuomenės kritika, parodijuojami to meto papročiai ir netgi matematikos mokslo naujovės. Fantastiški Alisos nuotykiai nepalieka abejingų, o literatūros tyrinėtojai kūrinyje kaskart randa naujų netikėtų prasmių.
 
Šį išskirtinį „Alisos Stebuklų šalyje“ leidimą iliustravo australų dailininkas Robertas Ingpenas (g. 1936), už savo kūrybą apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. Živilė
  100%
  Šis leidimas iš tiesų labai puikus, iliustracijos skoningos ir ne veltui aukštai įvertintos, pateikta ir informacijos apie patį autorių. Labai lauksim ir tęsinio - Alisos nuotykių Veidrodžio karalystėje.
 2. Asta
  100%
  Nuostabi vaikystės pasaka :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...