20%
20%
Nauja
Nauja

Amžinai mano

Our Kind Of Cruelty

Araminta Hall

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 6)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111206, EAN kodas: 9786090136348, ISBN kodas: 9786090136348, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-03-05, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Formatas: 23,5x14,3x2,9, Knygyne: 18.59, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vytautas Petrukaitis

Ypatinga kaina 14,87 €
Knygyne 18,59 €

Sutaupote 3,72 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Aistra, apsėdimas ir tamsioji meilės pusė. Jausmai, temdantys protą ir atimantys gebėjimą mąstyti racionaliai. Veiksmai ir jų pasekmės. Plonytė linija tarp objektyvios tiesos ir įsivaizduojamos realybės. „Amžinai mano“ – niūri, tamsi ir šiurpulį kelianti meilės istorija.

Maikis ilgai nežinojo, kas yra meilė. Jo gyvenimas buvo ramus, paprastas, gal netgi pilkas. Tačiau viskas pasikeitė, kai universitete jis sutiko Veritę. V – kaip jis ją vadino – išmokė Maikį mylėti ir vaikino gyvenimas įgavo prasmę. Maikis susirado gerai apmokamą darbą, sukūrė jaukius namus, ėmė lankytis sporto salėje ir darė viską, kad V būtų laiminga. Nes Veritė buvo jo gyvenimo moteris.
Gyvenimas buvo nuostabus. Ypač Geismas – jų susikurtas žaidimas. Naktiniame klube, stovėdamas nuošaliau, Maikis palaukdavo, kol Veritė užkaitins kraują kokiam nors seilę varvinančiam vaikinui, ir, jai davus ženklą, netikėtai išdygdavo šalia, kad ją apgintų. Jų aistra niekuomet nebūdavo tokia stipri, kaip tokiomis akimirkomis.
Tačiau kartą suklydusį ir praradusį pasitikėjimą Maikį Veritė atstumia. Maža to, ji rengiasi tekėti už kito. Ši žinia vaikinui – tarsi žaibas iš giedro dangaus.Atsipeikėjęs po pirmojo šoko, Maikis nusprendžia, kad tai negali būti tiesa. Nesvarbu, kad Veritė neatsakinėja į jo laiškus ir neatsiliepia į skambučius. Vyras įsitikinęs, kad visa tai – tik žaidimas. Jam tereikia atidžiai stebėti Veritę ir pamatyti jos siunčiamus ženklus. Sekti kiekvieną jos žingsnį ir nepraleisti slapto signalo, rodančio, kad atėjo laikas ją išgelbėti.

Vos išleistas, Didžiosios Britanijos rašytojos Aramintos Hol (Araminta Hall) romanas „Amžinai mano“ iš karto sulaukė daugybės palankių atsiliepimų. Skaitytojai knygą šluoja nuo lentynų, o kritikai vadina puikiu psichologiniu trileriu ir crime-noir bei suspense žanrų pavyzdžiu. Tinklalapis „CrimeReads“ romaną išrinko geriausia 2018 m. knyga.
----------------------------
„Vienas nejaukiausių ir žiauriausių trilerių, kiek yra tekę skaityti. Trumpai tariant – nuostabi knyga iki pat paskutinės kraują stingdančios eilutės.“ – Gillian Flynn (romanų „Dingusi“, „Tamsumos“ ir „Aštrūs pjūviai“ autorė)
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. Greta
  100%
  Nuostabi !!! Nors veiksmo nėra itin daug, nemaža dalis knygos rašoma monologu, kažkokią nuspėjamą įtampą kūrinys visgi sukelia.
  Istorija pasakojama vyro lūpomis, tačiau momentais viskas atrodo taip pažįstama ar net gi patirta.
  Rekomenduoju turėti savo bibliotekose.
 2. Skaitytoja
  100%
  Patiko labai šis psichologinis trileris.
 3. Justina
  100%
  Neįtikėtinai emocinga knyga. Skaitant kilo pyktis, neviltis. Pagrindinis veikėjas kėlė gailestį ir tuo pačiu žiauriai erzino. Ir taip beviltiška buvo suprasti, kad knyga visai neišgalvota, kad gyvenime tikrai būna tokių situacijų, kai kito įsitikinimai, prieraišumas, akla meilė ir nesveikas noras savintis žmogų, gali sukelti tiek pasekmių..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()