20%
20%

Amžinoji Roma

Dalia Dilytė

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002146236, EAN kodas: 9786094440953, ISBN kodas: 9786094440953, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 208, Leidimo metai: 2012-09-30, Formatas: 24,7x17,8x1,8, Knygyne: 7.19, Leidykla: Metodika, UAB

Ypatinga kaina 5,75 € Knygyne 7,19 €

Sutaupote 1,44 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Antikos tyrinėtoja Dalia Dilytė išsamiai ir patraukliai pasakoja apie didingą Romos gyvenimą I a. po Kr. Paprastai ir suprantamai parašyta knyga bus patraukli kiekvienam, siekiančiam pažinti romėnų gyvenimą ir buitį, religiją, meną, valstybės santvarką, kariuomenę, knygų leidybą ir bibliotekas. Kad skaityti būtų smagiau, kai kuriuos personažus autorė išgalvojo, tačiau daugelis knygos veikėjų yra realūs asmenys.

Nedideliame Šiaurės Italijos mieste gyvena kilmingas ir visų gerbiamas Gajus Kalvizijus Severas. Jo namuose auga trys anūkai – Gajus, Kalvizija ir mažasis Publijus. Senelis moko juos pažinti romėnų tradicijas bei atskleidžia daugelio dalykų ir įvykių prasmę.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko knyga, nors tai ne romanas ar pasakojimas. Patiko detalus nuoseklus dėstymas, daug faktų, įdomių įžvalgų. Autorė kuria savitą Romos įvazdį, atskleisdama ne tik kultūros pasiekimus, bet ir nuosmukį.
 2. 80%
  Įsivaizduokite, jog gaunate vienus metus pabūti senovės Italijoje, susipažinti su romėniška buitimi, kultūra, gyvensena, visu supančiu pasauliu. Vieną rytą tiesiog stebite, kaip Gajus Kalvizijus Severas ruošiasi dienai. Jai ruošdamasis jis velkasi togą, kurią padeda užsidėti vergas, tuo pat metu pasakojama rūbo istorija bei papročiai kaip prasideda rytas, jog Gajus turi pasveikinti savo šeimą, taip pat klientus. Papasakojama kaip šeimoje vaikai gauna vardus, kaip jie sudaromi ir kokie įmanomi variantai. Vėliau susipažįstate su namais, sužinoma kiekvienos vietos paskirtis, kaip tai kito per visus amžius. Tai tiesiog paprastas, bet kartu ir informatyvus vienos šeimos vienų metų pasakojimas supažindinant su juos supančia aplinka.
  Man asmeniškai tikrai nemažai dalykų buvo naujienos, kaip ir labai patiko pateikiami lotyniški pavadinimai, ištakos. Viskas taip įtikinamai bei informatyviai, jog informacija gan lengvai sugula galvoje bei kursto norą plačiau pasidomėti romėniška kultūra, prigriebti paskaityti apie Spartaką bei kitokius istorinius įvykius. Kas domisi istorija ir nenori visiškai sauso skaitalo, verta griebti šią knygą ir lyg skaitant romaną nemažai apsišviesti apie romėnus ir jų gyvenseną, apsilankyti senuose miestuose, paspoksoti bei panagrinėti pateiktus paveiksliukus, tiek su realiais vaizdais tiek su rekonstrukcijomis, maketais.
 3. 60%
  Istorinis konspektas, kartais labai naudingas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...