20%
20%

Ana Karenina I tomas

Анна Каренина

Lev Tolstoj

SKU: 000000000002148851, EAN kodas: 9789955133568, ISBN kodas: 9789955133568, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Rusų, Puslapių skaičius: 464, Leidimo metai: 2013-02-07, Formatas: 24,2x17,5x3,8, Knygyne: 16.95, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Pranas Povilaitis

Ypatinga kaina 13,56 € Knygyne 16,95 €

Sutaupote 3,39 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip.“ Tokiu sakiniu, vėliau tapusiu plačiai žinomu chrestomatiniu priežodžiu, L. Tolstojus pradeda savo nemirtingąjį romaną „Ana Karenina“, nepranokstamos psichologinės gelmės, subtiliai niuansuotą žmogiškųjų jausmų dramą, pasaulinės literatūros šedevrą, kuris nesensta jau kone įpusėjus antram šimtmečiui po jo pasirodymo. Nes juk perfrazuojant rašytoją, kiekviena epocha turi savąsias laimingas šeimas, panašias viena į kitą, ir tas „nelaimingąsias“, nepanašias, išgyvenančias skirtingas dramas, bet vis dėlto labai panašius, universalius, bendražmogiškus jausmus, kuriuos „Anoje Kareninoje“ pavyko apnuoginti ir įprasminti didžiajam rusų literatūros klasikui.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  "Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima yra nelaiminga savaip" - taip pradedamas nerealus dviejų knygų romanas (arba vienos knygos); tai lyg sukelia ašį apie kurią suksis visas romanas: laiminga šeima, nelaiminga šeima. Vienaip ar kitaip tai sukelia minčių audrą ir imi lyginti kuo šeimos laimingos, o kuo nelaimingos. Galvoje sukasi nė vienas atsakymas, kurie netrukus pateikiami vienas po kito veikėjų gyvenimuose. Kas neištikimas, kas vėl įsimyli, kieno meilė nelaiminga, kas įsimyli ne tą asmenį, kas emocionalus, kas atvirkščiai, o kas tiesiog nepritampa visuomenėje, kitas jaučiasi kaip tik savo vietoje, kam svarbus darbas, o kam šeima. Romanas toks spalvingas bei iškalbingas, jog palieka begales minčių bei klausimų (nagrinėjami ne tik šeimos, ar asmenys, bet ir juos supanti aplinka, aukštuomenė, žemesnis luomas, gyvenimas mieste, kaime, išsilavinimas bei mužikizmas). Neleidžia būti abejingam nė vienam veikėjui, kiekvienas sukelia vis kitokius jausmus ir norus, kaip turėtų užsibaigti jų likimas paskutiniame puslapyje.
 2. 100%
  Labai džiaugiuosi būtent šia perskaityta knyga.. Ech, perskaityti "Ana Karenina" svajojau jau iš ties senokai. Kažkaip ši knyga labai traukė ir viliojo. Anos Kareninos vardas ir pavardė man visada siejosi su kažkokia labai gražia, ypatinga moterimi, ir neklydau! Ši knygos veikėja tikrai neeilinė. O dar rašytojas nukėlė į mano taip mėgstamus senus laikus, kai moterys dabinosi ištaigingom suknelėm ir važinėdavo į skoningai rengiamus balius, kur visi šokdavo poromis... Taip taip, aš nepataisoma romantikė numeris 1. :D Apie knygą turbūt galėčiau kalbėti ilgai, bet tuo pačiu ir trumpai, aiškiai galiu pasakyti, kad ji man LABAI patiko. Tikrai, rašau ją į savo mėgstamiausiųjų sąrašiuką. Susiskaitė labai skaniai, greitai ir įdomiai. Manau, svarbu paminėti ir tai, kad knygoje yra ne vien Anos Kareninos siužeto linija, man taip pat be galo patiko Kiti ir Levino draugystė ir jų meilės istorija. Tikrai kiekvienas skyrius buvo savaip žavingas ir įdomus. :) Knyga tuo pačiu ir pamokanti. Nors aš asmeniškai nesu mėgėja kalbėti apie tai, kad knyga kažko moko, ( nes manau, kad kiekvienam nereikia to aiškinti, žmogus praturtina save pats skaitydamas, o ne kai kažkas su pirštu pradeda rodyti ką turi pastebėti, ką išmokti ir apmąstyti), tačiau Lev'o Tolstoj'aus knyga man aiškiai parodė daug gyvenimo tiesų, daug įvairių žmonių charakterių. Tai tikrai tikrai vertinu puikiai šią knyga ir jau nekantrauju pradėti antrąją dalį.
  Iš tų minčių kratinio parašyto aukščiau turėjot suprasti vieną: rekomenduoju! Tikrai čiupkit ir skaitykit. Ir pasikartosiu..Klasika yra klasika, o klasiką aš mėgstuuuuu. :) labai labai.

  Mano įvertinimas: 5/5
 3. 100%
  Itraukianti istorija
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...