20%
20%

Anapus uždarų durų

Behind Closed Doors

B. A. Paris

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 46)

SKU: 000000000002172570, EAN kodas: 9789986399490, ISBN kodas: 9789986399490, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 360, Leidimo metai: 2017-06-01, Formatas: 21,7x14,5x3,5, Knygyne: 14.89, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla , Vertėjas: Anita Kapočiūtė

Ypatinga kaina 11,91 € Knygyne 14,89 €

Sutaupote 2,98 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Žaibiškas New York Times ir USA Today bestseleris.
Džekas – išvaizdus, talentingas advokatas, mylintis sutuoktinis.
Greisė – žavinga, ideali namų šeimininkė. Belaisvė.
Visi pažįsta tokių porų kaip Džekas ir Greisė. Jis – patrauklus ir turtingas, ji – žavi ir elegantiška. Juos pamėgstate tarsi nejučia, net visai to nenorėdami. Mielai artimiau susipažintumėte su Greise.
Bet tai nelengva. Mat, kaip netrukus įsitikinsite, jie visada būna kartu. Kai kas gal pavadintų tai tikra meile. Bet kiti galbūt imtųsi svarstyti, kodėl Greisė niekad neatsiliepia telefonu. Kodėl negali susitikti su draugėmis kavos, nelydima Džeko. Ir kodėl ant vieno miegamojo lango įtaisytos grotos. Kartais tobula santuoka yra tobulas melas.


OHO. Puikios knygos ženklas – kai staiga susizgrimbi, kad per visą skyrių buvai pamiršęs kvėpuoti. Perskaitykite... tik neužmirškite palikti šviesą įjungtą!
– Tracy Fenton, „The Book Club“ feisbuke įkūrėja.


Šiaušiasi plaukai, apima nerimas, bet negali atsispirti... kraują stingdantis trileris, kurį skaitysite iki paryčių.
– Mary Kubica, rašytoja.


Jei jums patiko „Mergina traukiny“, perskaitykite „Anapus uždarų durų“
– ELLE Magazine.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 46)
TOP komentarai
 1. 100%
  Kažkas nuostabaus..
 2. 100%
  Įtraukė ir nepaleido. Nuostabus psichologinis trileris!
 3. 100%
  Ši knyga paliko labai gerą įspūdį. Kadangi esu visokių „psycho“ dalykų gerbėja, todėl nuo pradžių iki galo skaičiau „didelėmis akimis“. Siužetas, veikėjai, įtampos išlaikymas, veiksmo eiga, pabaiga – man buvo visko, ko reikia tikrai geriam psichologiniam trileriui. Veikėjų charakteriai tiesiog puikiai atitiko siužetui, išpildyti ir įtaigūs. O kur dar tie visi personažų veidmainiavimai, manipuliavimai ir pnš. Netgi turbūt labiausiai ir patiko šioje knygoje, kad buvo tik minimaliai aprašomos smurtinės scenos, o daugiausiai pasitelkiama manipuliacija. Galėčiau pasakoti ir pasakoti apie šią knygą, tačiau nesinori išduoti per daug...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...