Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
Naujiena klube

Angelai neverkia

Jolita Herlyn

288 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,5 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090129319,

Prekės kodas 9786090129319.

Klubo kaina:
10,11
Knygyne:
11,49
Sutaupote:
1,38  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Meilė gali pasivyti ir po dvidešimties metų. Tada, kai nieko iš gyvenimo nebesitiki ir nebelauki.

Ar įmanoma tą patį žmogų įsimylėti antrą kartą, nors jis kadaise sudaužė širdį ir gyvenimą į šipulius? Ką daryti, kai peržengus penkių dešimčių metų slenkstį įsisuka beprotiškų jausmų verpetai?

Žengti į tą pačią upę – tikriausiai kvailas pasirinkimas. Bet... kodėl ne?

Knygos heroję Jurgą pasiveja ne tik meilė, bet ir liga, nešanti kitokių jausmų sumaištį. Skausminga patirtis  jai padeda naujai pamatyti pasaulį ir artimus žmones.

Jolita Herlyn romanus pradėjo rašyti su šeima apsigyvenusi Hamburge. Praeityje palikusi filosofijos dėstytojos, valdininkės, žurnalistės, televizijos laidų vedėjos ir rinkodaros specialistės karjerą, ji ėmė kurti istorijas, kurių herojės – moterys, ieškančios savo kelio, mylinčios ir abejojančios, klystančios, bet nepalūžtančios. „Angelai neverkia“ – šeštasis autorės romanas.

 

Apie Jolita Herlyn

Žymi rašytoja, lietuvė, gimusi 1966m. Autorė studijavo filosofijos mokslus Maskvos Lomonosovo universitete, vėliau dirbo viešųjų ryšių skyriuje Klaipėdos savivaldybėje, vedė kanalo „Balticum“ laidą „Proto aistros“. Jolita Herlyn dėstė Klaipėdos universitete filosofiją ir logiką, rašė straipsnius leidiniams „Klaipėda“, „Vakarų ekspresas“, 2006m. persikėlė į Daniją, kur vadovavo banko rinkodaros skyriui, o dabar gyvena Vokietijoje.
Veiklioji Jolita Herlyn dabar gyvena ramų, kūrybišką gyvenimą – jau yra parašiusi penkis romanus „Geismo spąstuose“, „Trys mano vieninteliai“, „Mano vyrai ir jų žmonos“, „Svaigulys“, „Atsargiai – moteris!“, kuriose plačiai aptariamas moters vidinis pasaulis, svarbi meilės tema. Jolitos Herlyn kūryba autobiografiška, gausi tikrų istorijų iš jos pačios ar artimųjų gyvenimo, kelionių epizodų. Pati autorė sako rašanti apie tai, ką pažįsta geriausiai: „apie moterį ir jos kelią, apie vyrus jos gyvenime, apie meilę, kuri nuskraidina į džiaugsmo aukštikalnes ir neretai nubloškia į skausmo bedugnę, apie ilgesį, laimės paieškas ir dar apie daugelį dalykų, kurie vienu žodžiu vadinami Gyvenimu“.

Komentaras