Angelo žaidimas

ISBN kodas: 9789986168126, EAN kodas: 9789986168126

El juego del angel

Carlos Ruiz Zafon

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 15)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132494, ISBN kodas: 9789986168126, EAN kodas: 9789986168126, Puslapių skaičius: 556, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Ispanų, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 15,7x22,2x4,5, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
4,50 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Įspėk mane, ir aš nuvesiu tave į slaptą vietą, kur knygos niekada nemiršta ir kur niekas negali jų sunaikinti.

Carlos Ruiz Zafón (Karlosas Ruisas Zafonas) gimė Barselonoje 1964 m., užaugo Gaudi katedros bokštų šešėlyje. Atrodo, kad aukštyn besiveržianti paslaptinga architektūra padarė būsimam autoriui didžiulį įspūdį, nes baisias, paslapčių kupinas istorijas rašyti jis pradėjo dar mokykloje, būdamas aštuonerių, ir, jo paties žodžiais, niekada nesiliovė to daryti.


2001 m. parašytas jo romanas „Vėjo šešėlis“ (lietuviškai 2001 m. išleido „Tyto alba“) tapo geriausiai pasaulyje parduodama ispanų literatūros knyga, ji išversta į daugiau nei 30 kalbų ir nenustoja jaudinti viso pasaulio skaitytojų.


„Angelo žaidimas“ glaudžiai siejasi su „Vėjo šešėliu“: vėl svaiginanti Barselona, vėl Užmirštų knygų kapinės. Vėl daugybė šio romano gerbėjų, tvirtinančių, kad jis toks pat nuostabus kaip „Vėjo šešėlis“. Vėl paslaptys, mirtis ir meilė. Barselona XX a. pradžioje: jaunas laikraščio reporteris Davidas Martinas gauna savo gyvenimo šansą: jam leidžiama laikraštyje spausdinti savo „Barselonos paslaptis“. Skaitytojai greitai pamėgsta siaubingas ir mįslingas istorijas, tačiau sėkmė turi savo kainą...


Greitai Davidas imasi nebe apsakymų, o romano, tačiau gyvenimas skurdžiame pensione ir meilė be atsako jam pakerta sveikatą. Bet vieną dieną jis gauna labai keistą pasiūlymą iš keisto leidėjo; tai viltis išsikapstyti ar sandoris su velniu?


„Angelo žaidimas“ – savotiška pasaka, meilės, detektyvo ir siaubo romanų mišinys. Knyga apie meilę, knygas ir jų rašymą. Aistrą istorijoms, virstančioms tikrove. Pasakojama taip gudriai ir su tokiu įkarščiu, kad skaitytojas nebegali atskirti fikcijos nuo realybės, paslaptingos vietos ir metafiziniai įvykiai kelia įtampą tol, kol viskas virsta žūtbūtine kova tarp mirties ir gyvenimo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomiai susiskaitė
 2. 100%
  5 iš 5, nes ir perskaičius knygą liko daug klausimų, meginimas nuspėti ar viskas buvo realu, ar tik žaidė su Davido Martino mintimis, gyvenimu, ar tikrai buvo mistikos, o gal jam tik pasimaišė protas, galbūt jis buvo du asmenys viename, ar viskas vyko būtent taip, kaip jam ir atrodė.
  Lisabona. XX a. pradžia, jaunas vyras Davidas Martinas dirba žurnalistu, įtakingas žmogus-draugas-globėjas padeda iš žurnalisto žengti žingsnį link knygų rašymo, kas išties buvo jo arkliukas. Greitai jo meno skiltis susilaukia gerbėjų, ypač vieno Andreso Korelio. Paslaptingo gerbėjo, kuris jam padovanoja vakarą su jo knygos veikėja, įsimintiną ugningą vakarą. netrukus jo skiltis nutraukiama, tačiau ir vėl globėjas jam padeda. Prisidengęs slapyvardžių jis rašo toliau pagal griežtą sutartį, tačiau jo gyvenime nutinka ir kitų reikšmingų įvykių: draugystė ir santykių plėtojimas su knygyno savininkų Samperė, meilės objektų Kristina, palengva įsivyrauja mistikos prieskonis su Korelio vardu, išsinuomotu namu. Kupino peripetijų istorija, kuri susuks protą ir privers pasimesti, bet sužavės.
 3. 100%
  Labai džiaugiuosi, kad būtent šita knyga pateko į mano rankas. Perskaičiau per dvi dienas. Negaliu atsistebėti, kaip liko suręsta įvykių seka, kaip viskas supainiota. Skaitant viską supranti, bet prie staigaus situacijos posukio supranti - kad apsirikai. Iki galo negalėjau nuspėti istorijos pabaigos. Keletą kartų bandžiau - bergždžios pastangos. REKOMENDUOJU
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...