21%
21%
Nauja
Nauja

Angelų medis

The angel tree

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 8)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094664380, ISBN kodas: 9786094664380, SKU: 000000000002182396, Puslapių skaičius: 640, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2019-10-31, Formatas: 22,1x14,7x5,2, Knygyne: 19.29, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Jovita Liutkutė

Ypatinga kaina 15,28 € Knygyne 19,29 €

Sutaupote 4,01 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Lucinda Riley (Liusinda Raili) gimė Airijoje. Pirmą savo knygą ji parašė būdama dvidešimt ketverių metų, baigusi ankstyvą karjerą kine, teatre ir televizijoje. Jos knygos išverstos į 37 kalbas, visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 20 milijonų egzempliorių, jos nuolat yra Sunday Times ir New York Times bestselerių sąrašuose. Šiuo metu ji rašo “Septynių seserų” ciklą, pasakojantį įvaikintų seserų istorijas ir paremtą mitu apie garsųjį Plejadžių žvaigždyną. Kiekviena šio ciklo knyga tampa bestseleriu visame pasaulyje. Šiuo metu Holivudo kompanija ruošiasi pagal šį ciklą statyti serialą.

Romanas „Angelų medis” – vienos šeimos moterų ir jų paslapčių istorija. Greta Marčmont po trisdešimties metų grįžta į namus, kuriuose kadaise rado prieglobstį ir buvo priimta į šeimą. Tačiau grįžusi į Marčmonto dvarą Kalėdoms, ji nebepamena savo praeities. Prieš du dešimtmečius įvykus avarijai Greta prarado atmintį; ji nebežino, kad Marčmonto dvaro valdytojas ir senas jos draugas Deividas tebemyli ją, ji nepamena įvykių, dėl kurių buvo priversta palikti šiuos namus, ji nebeatpažįsta savo dukros Českos… Tačiau kartą išėjusi pasivaikščioti, ji suranda didžiulę eglę, po kuria – mažo berniuko antkapis. Angelų medis išduoda Gretai, kad po juo guli… jos sūnus. Šokas po truputėlį grąžina atmintį, ir Greta mintimis leidžiasi į praeities paieškas. Padedama Deivido, ji rikiuoja dėlionės gabalėlius, pasakojančius ne tik apie ją pačią, bet ir apie jos dukrą Česką, tapusią tragiškai susiklosčiusių aplinkybių auka. Tačiau ar tikrai Česka yra toks angelas, kaip stengiasi atrodyti?

„Angelų medis” – romanas apie Gretą, Česką ir Avą, tris vienos šeimos moteris. Tris labai skirtingus charakterius ir labai skirtingus gyvenimus. Istorija apie sugebėjimą atsitiesti po nelaimių, bekraštį egoizmą ir meilę, kuri, po pelenais rusenusi visą gyvenimą, gali įsiliepsnoti po daugybės metų.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi knyga.
 2. 100%
  Nuostabi knyga, labai gaila, kad jau pabaigiau ją:)
 3. 100%
  Tikėjausi, kad pati istorija bus daugiau vystoma praeityje, bet klydau. Istorija dėstoma gražiai, daug likimo vingių, tūrinys stebina. Mėgavausi kiekvienu knygos skyriumi.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...