35%
35%

Antroji Evangelija pagal Užkalnį

Andrius Užkalnis

Vertinimas nėra galimas:
76% of 100
(įvertinimai 11)

SKU: 000000000002160943, EAN kodas: 9786094037535, ISBN kodas: 9786094037535, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Lietuvių, Leidimo metai: 2015-01-01, Formatas: 22x15x2,4, Knygyne: 14.69, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 9,55 € Knygyne 14,69 €

Sutaupote 5,14 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Antrojoje savo knygoje apie Tarybų Lietuvos kasdienybę Andrius Užkalnis aptaria temas, kurias nuslėpė nuo pirmosios knygos skaitytojų: kiną, sportą, vaistus, hobius, bendravimą, ir net detaliai aprašo tarybinių žmonių tipus – čia rasite ir save, ir savo giminaičius.

Tarybinis gyvenimas nebuvo toks gražus, kaip to meto animacija, ar toks blogas, koks buvo baisumu nepralenkiamas ligoninių maistas. Tą saldžiarūgštę praeitį ir aprašo A. Užkalnis su būdingu kandžiu humoru bei taikliomis įžvalgomis. Nepamenantiems to meto realijų jas suprasti padės daugybė šio laikotarpio fotografijų.

Būna taip, jog turi įkopti į kalną, kad pamatytum visus kitus kalnus, į kuriuos dar neįkopei.
Kai parašiau „Naujųjų laikų Evangeliją pagal Užkalnį“, knygą apie tarybinius laikus, ją perskaitę žmonės teigė, jog ji lengvai skaitoma, tik per greitai baigiasi. Dar tiek visko neparašyta, ką buvo galima parašyti. Tad reikia ir rašyti.
Tie laikai verti aprašymo, nes jie yra mūsų praeitis, ir kuo daugiau kilnoji, tuo įdomiau darosi.
Ši knyga – istorijos apie Tarybų Lietuvą ir tarybinius žmones tęsinys – apie mus pačius, kurie tada buvom suaugę, apie paauglius, vaikus arba dar negimusius.
                                                                           - Andrius Užkalnis

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ir antroji knyga labai man patiko.Be to iliustracijas taipogi ydomu buvo pažiurėti.
 2. 100%
  Patiko, tiek pirma, tiek antra knyga. Patiko nes kai ko nežinojau, kai ką prisiminiau. Nepatiko Užkalnio ciniški pasisakymai ir tas maisto skonio aprašymas. Norisi pasakyti, jeigu jau taip dantis skauda vien prisiminus, kam tai aprašyti? Čia jau toks sadomazochistinis požiūris :D Bet iš kitos pusės, jei tai būtų paprastas aprašymas, turbūt nepaliktų tokio įspūdžio. Žodžiu duodu 4 žvaigždes ;)
 3. 100%
  Gera knyga,malonus praeities prisiminimai :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...