20%
20%
Nauja
Nauja

Anyta

The Mother-in-Law

Sally Hepworth

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 7)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786098233339, ISBN kodas: 9786098233339, SKU: 000000000002181088, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 368, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-06-13, Formatas: 22x15x3, Knygyne: 16.99, Leidykla: BALTO , Vertėjas: Nomeda Berkuvienė

Ypatinga kaina 13,59 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ar yra pasaulyje moteris, kuriai nors kartą nekilo mintis atsikratyti savo anytos?

Liusė mamos neteko paauglystėje, tad buvo kupina vilčių, kad būsima anyta galės užpildyti jos širdyje atsivėrusią tuštumą. Deja... Elegantiška ir santūri Dajana yra mylinti žmona ir atsidavusi besilaukiančių pabėgėlių globėja, tačiau šalta savo vaikams ir anūkams. Laikui bėgant, marčios ir anytos santykiai tampa vis sudėtingesni.

Praeina dešimt metų ir Dajana savo namuose randama negyva. Stalčiuje – atsisveikinimo laiškas, kuriame ji prisipažįsta nebeturėjusi jėgų kovoti su vėžiu.
Tačiau po skrodimo paaiškėja, kad jokio vėžio nebūta.

Kas gi vis dėlto nutiko? Ar tikrai Dajana pasitraukė iš gyvenimo pati? O gal kam nors jos mirtis buvo naudinga?

Daugiasluoksnis romanas apie šeimos santykius ir lemtingus pasirinkimus. Galima jį skaityti kaip painią detektyvinę istoriją, bet greičiau tai – psichologinė drama, atskleidžianti sudėtingus veikėjų charakterius ir veiksmų motyvus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai gera knyga, paliko įspūdį. Rekomenduoju.
 2. 100%
  Puiki knyga. Labai įdomus anytos personažas.
 3. 100%
  Prieš pradėdama skaityti šią knygą didelių lūkesčių jai neturėjau. Nors teko girdėti keletą gerų atsiliepimų, mane labiau suviliojo šios knygos anotacija. Tema pasirodė kiek neįprasta, jog visos šios knygos centre yra anyta.
  Ir kaip džiaugiuosi, jog pagaliau ją perskaičiau! Man knyga patiko nuo pat pirmųjų puslapių iki pat knygos pabaigos.
  Labai įdomūs bei išraiškingi knygos veikėjai (tiesiog negalėjau nesižavėti Tomu) , įtraukiantys bei realistiški istorijos įvykių posūkiai. Tiesiog puiki šeimos drama, kurioje tikrai galėsite atrasti bent mažą dalelę ir savęs. Šioje knygoje buvo paliesta daug skaudžių temų. Taip pat puikiai pateikta, kaip nesikalbėjimas bei nutylėjimai gali privesti prie siaubingų poelgių. Galiu garantuoti, jog negalėsite atsitraukti nuo šios istorijos, kol neperskaitysite jos visos!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()