18%
18%

Apie gyvybės ir visatos kilmę

ISBN kodas: 9786090139424, EAN kodas: 9786090139424

THE BIG PICTURE

Sean Carroll

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9786090139424, ISBN kodas: 9786090139424, SKU: 000000000001111859, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-11-25, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 23,5x16,5x3,7, Knygyne: 21.79, Vertėjas: Daumantas Gadeikis, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
17,87 €
Knygyne
21,79 €

Sutaupote 3,92 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vienas įdomiausių šių dienų mąstytojų Seanas Carrollas sudėtingas fizikos teorijas aptaria išmoningai derindamas mokslinius faktus ir žmogaus patirtis. Jungdamas kvantinę fiziką, astronomiją, biologiją, teoretikų išvadas ir gyvenimo pavyzdžius, Carrollas kuria intriguojantį pasakojimą ir siūlo alternatyvų būdą apmąstyti ir suvokti žmonijos prigimtį. Jis pateikia įžvalgių filosofinių ir mokslinių argumentų, pasakoja stulbinamas, susimąstyti verčiančias istorijas, suteikia galimybę pažvelgti į daugelį žmogaus gyvenimo aspektų ir kartu palieka vietos abejonei.
Tai kupina atradimų knyga, parodanti, kad mokslu grįstas požiūris į pasaulį leidžia į save ir savo egzistenciją pasižiūrėti kitomis akimis.
Sužinosite:
 kaip pasaulis veikia kvantiniame lygmenyje;
• kodėl esame įsitikinę, kad visi įvykiai turi turėti priežastį;
• ar sąmonė tėra iliuzija;
• ar tiesa, kad Didysis sprogimas žymi visatos pradžią.

Šias ir daugybę kitų kertinių visatos egzistavimo idėjų atskleidžia ši intriguojanti knyga.

„Mums kylantys sunkūs klausimai apie gyvenimą tiesiogiai priklauso nuo požiūrio į visatą. Daugelis žmonių jį netiesiogiai perima iš aplinkos, o ne susidaro iš asmeninių apmąstymų. Paveldime ilgą laiką kurtas idėjas ir vertybes. Šiuo metu vyrauja toks požiūris į pasaulį, pagal kurį žmonių gyvybė visatoje yra ypatinga ir svarbi, ji nėra tik judanti materija. Turime labiau pasistengti suderinti savo požiūrį į gyvenimo prasmę su žiniomis apie mokslinį mūsų visatos paveikslą.”
Sean Carroll

Seanas Carrollas yra teorinės fizikos mokslininkas Kalifornijos technologijų institute, tinklalaidės „Mindscape“ vedėjas ir knygų „Nuo amžinybės iki šiandienos“ (From Eternity to Here), „Dalelė visatos gale“ (The Particle at the End of the Universe) ir „Apie gyvybės ir visatos kilmę“ (The Big Picture) autorius.

Apdovanotas Nacionalinio mokslo fondo, NASA, Amerikos fizikos instituto ir Londono karališkosios draugijos premijomis ir stipendijomis, yra gavęs daugybę kitų apdovanojimų. 
„Seanas Carrollas keri mus žmonijos sukauptomis žiniomis apie visatą ir kelia pagarbią nuostabą pasakodamas, ko dar nesuprantame. Bet galų gale jūsų sielos smalsumą papeni viso to prasmė.“
– Neilas deGrasse’as Tysonas, „Cosmos: A Spacetime Odyssey“ vedėjas

„Knyga „Apie gyvybės ir visatos kilmę“ parodo, kaip mokslinė pasaulėžiūra praturtina mūsų visatos ir savęs pačių suvokimą. Šį leidinį turėtų perskaityti visi.“
– Carlas Rovellis, knygos „Septynios trumpos fizikos pamokos“ autorius.

„Seanas Carrollas sulieja mokslą ir filosofiją ir pateikia žmogišką visatos ir mūsų vietos joje perspektyvą. Knyga yra ir įtraukianti, ir reikšminga, ji gali pakeisti jūsų požiūrį į pasaulį.“
– Neilas Shubinas, knygos „Žuvis tavyje“ autorius
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Viena geriausių pastaruoju metu skaitytų knygų. Skaičiau originalą ir net nesitikėjau, kad bus verčiama į lietuvių kalbą. Būtų mano valia, tokios knygos būtų įtrauktos į privalomąją mokyklos programą, šalia David Deutsch "Beginning of the Infinity", Nick Bostrom "Superintelligence", Sam Harris "End of Faith", Max Tegmark "Our Mathematical Universe". Štai, kur tikrosios "biblijos", kurių fone religiniai paistalai išrodo kaip nevykusios pasakėlės darželinukams. SKAITYKITE ir žavėkitės mūsiške ir kitomis visatomis!
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...