Apie meilę ir kitus demonus

ISBN kodas: 9786090126110, EAN kodas: 9786090126110

Del amor y otros demonios

Gabriel García Márquez

Vertinimas nėra galimas:
82% of 100
(įvertinimai 11)

ISBN kodas: 9786090126110, EAN kodas: 9786090126110, SKU: 000000000001110740, Puslapių skaičius: 168, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-11-20, Kalba, iš kurios versta: Ispanų, Originalo kalba: Ispanų, Formatas: 23,5x14,3x1,5, Knygyne: 11.49, Vertėjas: Valdas Petrauskas, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,42 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 1949 m., griaudami senovinį vienuolyną vienoje kriptoje darbininkai atranda keletą pabirų kaulų ir skaistaus vario spalvos plaukus. Išskleisti ant aslos, jie buvo dvidešimt dviejų metrų ilgio...

Taip prasideda nepaprasta meilės istorija XVIII a. Kartachenoje, Kolumbijos mieste. Vienintelė markizo de Kasalduero duktė Sierva Marija de Todos los Ancheles, įkąsta šuns su žvaigžde kaktoje, atsiduria Inkvizicijos kalėjime. Apkaltinta ryšiais su šėtonu, nelaimingoji gyvens ten kartu su savo egzorcistu donu Kajetanu Delaura, kol įsiliepsnos nežabota ir pragaištinga meilė...

Tolimos istorijos įvykiai, papasakoti metraščio stiliumi, persipina su legendomis, mistika susilieja su erotika.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 11)
TOP komentarai
 1. 100%
  labai slogi, sykiu labai įdomi istorija. gražus pasakojimo būdas, kai lengva atsidurti ne tik aprašomoje aplinkoje, bet ir susilieti su kone kiekvienu, net visai nesvarbiu, veikėju.
 2. 100%
  ,,Apie meilę ir kitus demonus" yra pirma mano perskaityta Marquezo knyga. Vos tik gavau knygų siuntą, ėmiau ir vienu prisėdimu perskaičiau. Puiki! Pradžia buvo lėtoka, sunkiai sekėsi įsiminti vardus, mat dar neteko susidurti knygose su tokiais kaip Sierva Marija de Todos los Angeles, bet nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Labai greitai nė nepastebėjau, kaip įsivažiavau, puslapis po puslapio gėriau į save kiekvieną žodį.

  Veiksmas vyksta XVIII a. Kolumbijoje. Čia susiduriama su unikaliais veikėjais, kiekvienas jų yra kitoks, tvirtų charakterio bruožų, dėl kurių puikiai perimamos kiekvieno emocijos, išgyvenimai. Supažindinama ir su daugelio gyvenimo istorijomis, iš kurių kiekviena savaip žavi, kiek sukrečianti, dirgli. Pagrindinė istorija sukasi apie mergaitę, vienintelę markizo de Kasalduero dukterį, kuri apkaltinta šėtono apsėdimu, atsiduria Inkvizicijos kalėjime.

  Nebuvo tai pati pačiausia knyga, bet užvertus knygą liko kažkoks gumulas sudirginęs sąmonę, kas verčia norėti dar. Iš knygos galima tikėtis dramos, erotikos ir meilės, magiško realizmo, taiklių minčių. Patikėkite, šiai istorijai prieskonių netrūksta.
 3. 100%
  Knyga, leidusi suprasti žmonių mąstymo "tamsumą". Marquez ir šioje knygoje nenustoja stebinęs siužetu ir istorijos pabaiga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...