20%
20%

Aplink mane - vien tik psichopatai

ISBN kodas: 9786094840401, EAN kodas: 9786094840401

Thomas Erikson

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002181228, EAN kodas: 9786094840401, ISBN kodas: 9786094840401, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 272, Leidimo metai: 2019-07-04, Formatas: 21x14,5x2, Knygyne: 15.69, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 12,55 € Knygyne 15,69 €

Sutaupote 3,14 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Thomas Erikson APLINK MANE – VIEN TIK PSICHOPATAI

Jie suvilioja ir apmulkina. Jie meluoja ir manipuliuoja, jie yra vagys ir parazitai. Jie semiasi energijos žlugdydami kitus žmones. Tai jų svarbiausias energijos šaltinis. Jie – psichopatai. Ir jie kažkur šalia

Pavadinimas Aplink mane – vien tik psichopatai buvo pasirinktas neatsitiktinai, nes aplink mus psichopatų yra daug daugiau, nei daugelis žmonių įsivaizduoja. Ši knyga padės Jums atpažinti manipuliacijų meistrą, ir, su tokiu susidūrus, nuo jo apsisaugoti.

Dažnai psichopato auka tapęs žmogus net praranda norą gyventi. Jis pasiduoda ir atrofuojasi psichologiškai arba, blogiausiu atveju, užsineria kilpą ant kaklo.
Perskaičius šią knygą kurį laiką gali būti sunku užmigti naktį.

Knygos paskirtis - ne gąsdinti ar paskatinti pradėti įtarinėti supančius žmones. Priešingai - išmokyti atskirti, kuriais žmonėmis galite pasitikėti, o kurie – piktavaliai manipuliatoriai. Nesvarbu, ar esate įmonės vadovas, ieškantis naujo pavaduotojo, ar moteris, mananti sutikusį tą vienintelį – išmoksite atskirti, kurie iš aplinkinių yra nuoširdūs, o kurie ne. Sveikas požiūris į supančius žmones padės jums išvengti santykių katastrofos, tausos jūsų emocijas, apsaugos jūsų pasitikėjimą savimi ir jūsų pinigus. 
      
Įdomioje kelionėje didesnio sąmoningumo link, sužinosite:
 • Kas iš tiesų yra psichopatas?
 • Kaip nuo jų apsiginti?
 • Kaip atsikratyti jus supančių idiotų?
 • Kodėl norime vienas kitą apgaudinėti?

Kaip žmonėmis manipuliuoja skirtingų „spalvų“ individai:
      Ar tarp psichopatų tikrai daugiausia raudonųjų?
      Geltonieji manipuliatoriai yra psichopatai! 
      Ar pasyvieji žalieji gali būti psichopatai…?
      Šaltas mėlynas perfekcionistas – manipuliatorius iš prigimties!
Kaip psichopatai manipuliuoja raudonaisiais, geltonaisiais, žaliaisiais ir mėlynaisiais?
Konkrečias ir gerai žinomos technikas, kuriomis gali naudotis įgudęs manipuliatorius
Kaip išvengti manipuliacijos, kai manipuliatorius nėra psichopatas?
Ir ką daryti, jei niekas nepadeda?
     
      Tai jau antroji lietuvių kalba leidžiama šio autoriaus knyga ir pasaulinio bestselerio Aplink mane – vieni idiotai fenomenalus tęsinys.

      Thomas Eriksonas – žmonių elgesio specialistas, kriminalinių romanų autorius ir lyderystės treneris. Daugelį metų specializuojasi organizacijų elgesio tyrimuose ir konsultuoja stambiausias Švedijos kompanijas. Žmonių elgesį ir manipuliacijas nagrinėjančios jo knygos Aplink mane – vien tik idiotai ir Aplink mane – vien tik psichopatai tapo sensacija Švedijoje ir visoje Skandinavijoje, o netrukus užkariavo visą pasaulį. 2019 m. pradžioje Aplink mane – vien tik idiotai buvo išleisti beveik 40 kalbų, daugiau, nei 1,5 mln. egzempliorių ir kas mėnesį pasirodo vis nauja kalba, įskaitant – japonų.

Vertė: Lina Balsevičienė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Niūresnė knyga nei pirmoji dalis "aplink mane - vien tik idiotai", tačiau tikrai netrūksta naudingos informacijos ir išlaikomas autoriaus lengvas ir aiškus rašymo stilius.
 2. 60%
  Knyga šiaip visai nieko, bet labai jau lėkštas stilius, labai kur pavyzdžiai naudojami iš darbinės aplinkos, kažkaip ši knyga nuvylė, nes pirmoji tikrai buvo žymiai geresnė.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...