GERA KAINA

Aploti ne tą medį. Stulbinamas tyrimas, atskleidžiantis, kodėl (beveik) viskas, ką žinote apie sėkmę − netiesa

ISBN kodas: 9786094373930, EAN kodas: 9786094373930

Barking up the Wrong Tree: The Surprising Science Behind Why Everything You Know

Eric Barker

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002183376, ISBN kodas: 9786094373930, EAN kodas: 9786094373930, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 424, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2020-02-26, Formatas: 22x15x3,6, Leidykla: UAB "Eugrimas" , Vertėjas: Dalia Janušaitienė

Ypatinga kaina
13,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ar geri pažymiai mokykloje tikrai lemia profesinę sėkmę? 
Ar perdėtas kruopštumas ir ilgos darbo valandos padeda kilti karjeros laiptais?
Ar genialumas ir profesinė sėkmė visada garantuoja gerus santykius šeimoje?
Ar užsispyrimas ir pasitikėjimas savimi visada reiškia laimėjimą, o suklupimas ir pasidavimas –  pralaimėjimą? 
Ar ekstravertai vis dar valdo pasaulį ir kur slypi introvertų galia?
Jei galvojate, jog žinote atsakymus į šiuos ir panašius klausimus, labai gali būti, kad  klystate. Ir šios Wall Street Journal bestseleriu išrinktos knygos autorius Ericas Barkeris pasirengęs Jums tai įrodyti. 
Aštuonerius metus rinktus mokslinių tyrimų duomenis autorius apipina tikromis istorijomis ir kviečia į kelionę, kurios metu susipažinsite su gerokai kvaištelėjusiais dviratininkais, žmonėmis, kurie nejaučia skausmo ar baimės, ekscentriškais pianistais, serijiniais žudikais ir kalinių gaujomis, ypatingojo būrio jūrų pėstininkais, Šaolino vienuoliais, Niutonu, Einšteinu ir jo šeima, derybininkais dėl įkaitų, per daug savimi pasitikinčiais šachmatininkais, japonų imtynininku oranžiniais plaukais, Čingischanu ir žmogumi, kuris išmaišė visą pasaulį tik tam, kad pasakytų ačiū.
Neįtikėtinos, humoro kupinos istorijos ne tik atskleis visą tiesą apie tai, kas iš tikrųjų lemia gyvenimo sėkmę, bet ir paskatins į daugelį dalykų pažvelgti kitu kampu, išmokys silpnybes paversti stiprybėmis, o svarbiausia – įkvėps noro kažką keisti...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 60%
    Man patinka knygos, kurios kaip pavyzdžius naudoja realias istotijas. Ši knyga kaip tik tokia, tačiau nepaisant daug įdomių pasakojimų pastebėjau, kad skaitant mintys vis kažkur nuklysdavo, protarpiais būdavo sunku susikaupti tolesniam skaitymui.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...