20%
20%

Apsėdimas

The Obsession

Nora Roberts

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 21)
Nominuota!

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955136064, ISBN kodas: 9789955136064, SKU: 000000000002167552, Puslapių skaičius: 496, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2016-06-28, Formatas: 22x15x4,2, Knygyne: 15.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Vilma Krinevičienė

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Naomė Bouz prarado sielos ramybę tą naktį, kai nusekė paskui savo tėvą į mišką. Išlaisvinusi merginą, įkalintą rūsyje, dvylikametė atskleidė siaubingą savo tėvo nusikaltimų mastą ir iškėlė į viešumą jo šlykščius darbelius. Nepaisant visų bandymų būti laimingai, Naomė niekaip negali atsikratyti Tomo Deivido Bouzo nuodėmių.

Tapusi sėkminga fotografe Naomė už tūkstančių mylių nuo savo gimtųjų vietų susiranda širdžiai mielą kampelį ir įsigyja didžiulį seną namą. Mergina trokšta mėgautis vienuma, tačiau draugiški Sanrais Kòvo gyventojai verčia ją atsiverti — ypač atkaklusis Ksanderis Kitonas.

Naomė jaučia, kad jos sielos šarvai trūkinėja, ir supranta, jog ryšys, kurį jai siūlo naujasis gyvenimas, yra tai, ko visada paslapčia troško. Tačiau tėvo nuodėmės gali tapti apsėdimu, o kaip jau ne kartą įsitikino, jos praeitis seka įkandin.

Atsiliepimai

Šioje puikiai suregztoje istorijoje, Nora Roberts išlaiko savo aukštus standartus, dar kartą apstulbindama skaitytojus savo rafinuotu įtampos ir seksualios romantikos deriniu.
*Booklist

N. Roberts turi neprilygstamą gebėjimą tapyti vaizdą žodžiais. Skaitytojams lengva įsivaizduoti meniškas Naomės fotografijas ir jos seną palaikį namą su nuostabiu vaizdu pro langą. Karšti jausmai, patrauklūs charakteriai ir viliojanti nežinomybė — tikras pasigardžiavimas skaitytojams.
*Publishers Weekly

Itin patrauklūs veikėjų charakteriai ir puikiai subalansuotas įtampos bei romantikos derinys. O reti trumpi žvilgtelėjimai į žudiko psichiką suteikia pasakojimui papildomų šiurpuliukų, kurie neleidžia padėti knygos į šalį.
*Library Journal

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 21)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dar vienas tobulas šios autorės darbas! Knyga verta dėmesio. 10/10
 2. 100%
  Puiki, lengvai skaitoma knyga. Net ir banaliausiems reiškiniams autorė randa neįtikėtinų išsireiškimų. Šilta knyga, neskaitant maniakiškų nusikaltimų, daug gražaus ir šilto bendravimo, paramos ir pagalbos, gražių daiktų ir vaizdų aprašymų.
 3. 100%
  Nuostabi ,bei labai itraukianti knyga !
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...