ŽEMA KAINA

Arbatos mergaitė iš Kolibrių skersgatvio

ISBN kodas: 9786094444234, EAN kodas: 9786094444234

The Tea Girl of Hummingbird Lane

Lisa See

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786094444234, EAN kodas: 9786094444234, SKU: 000000000002187350, Puslapių skaičius: 448, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-06-18, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,6x14,4x3,5, Knygyne: 19.99, Vertėjas: Milda Baronaitė, Leidykla: SOFOKLIS, UAB

Ypatinga kaina
11,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tai jaudinantis pasakojimas apie šeimą, kurios išsiskyrimą lėmė per amžius nusistovėję papročiai ir netikėti likimo vingiai. Sodrus nuošalaus Kinijos regiono paveikslas bei stiprus motinų ir dukrų ryšys nepaliks abejingų.

Atokaus Kinijos kalnų kaimelio gyvenimo tėkmė paklūsta gamtai ir metų laikų kaitai, mat čionykščiai pragyvenimui užsidirba augindami arbatą. Ritualai ir rutina – akhų genties kasdienybė, tad jų gyvenimas iš kartos į kartą teka vienodu ritmu. Kol vieną dieną ramybę sudrumsčia atlėkęs džipas – pirmasis automobilis, kurį išvysta vietos gyventojai akhai.

Lijan, viena iš nedaugelio išsilavinusių kaimelio merginų, ilgainiui ima priešintis papročiams, formavusiems ankstyvą jos gyvenimą. Susilaukusi nesantuokinio kūdikio, ji negali paklusti tradicijai, reikalaujančiai, kad toks naujagimis būtų nužudytas. Vietoj to, kartu su puero arbatos plokšte suvynioja dukrelę į antklodę ir, pirmąkart nusigavusi į miestą, palieka ryšulėlį dėžėje ant atsitiktinio pastato slenksčio.

Ir taip nelengvą Lijan kasdienybę dabar paženklina gilus sielvartas dėl prarastos dukters. Nors skiriamos jūrų marių, ilgainiui motina ir dukra, siekdamos atrasti visa ko prasmę, pasineria į puero – arbatos, formavusios jų šeimos istoriją šimtmečiais, – tyrimus ir paslaptis.

Lisa See (g. 1955) – amerikiečių rašytoja, turinti kiniškų šaknų, „The New York Times“ bestselerių „Baltoji gėlelė ir paslaptingoji vėduoklė“ bei „Nepaprasta Peonės meilė“ („Sofoklis“, 2020) autorė, pelniusi ne vieną apdovanojimą už kūrybą. Domėjimasis kinų kultūra ir tradicijomis atsispindi jos romanuose.
„Spalvingame ir ryškiame pasakojime apie arbatos augintojus ir gyvenimą Kinijos kaimelyje Lijan kelionė, siekiant surasti prarastą dukterį, veriasi prieš akis tarytum nuostabus ryškių spalvų paveikslas.“ – Publishers Weekly

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Istorija, kuri pasakoja mums apie nepaprastą Lijan gyvenimą bei puero arbatos subtilybes. Be galo buvo įdomu skaityti apie akhų papročius, o ypač apie arbatos rinkimą, gaminimą bei visą ragavimo ceremoniją. Perskaičiusi šią knygą tikrai jaučiuosi papildžiusi savo žinių bagažą įdomiais faktais apie kinijos gyventojų gyvenimą bei arbatą. Skaitydama šią knygą žavėjausi Lijan stiprybe bei drąsa būti tuo, kuo jai norisi būti bei siekti savo tikslų. Ši jauna moteris tikrai daug paaukojo, jog pasiektų tai, ką turi dabar. Knyga buvo kupina meilės, nusivylimų, džiaugsmo bei atradimų. Nežinau kaip galima atsispirti Lisos See pagauliam bei sodriam pasakojimui, kurio dėka aplankai vietas, kuriuose kiekvienas norėtų pabuvoti. Rekomenduočiau šią knygą mėgstantiems spalvingas, kupinas jaudulio bei šeimos peripetijų istorijas.

 2. 100%
  Patiko, kiek neįprasta bet verta dėmesio knyga
 3. 80%
  Gana įdomi knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...