Arkašono mėnuo

ISBN kodas: 995508801X, EAN kodas: 9789955088011

Arkašon

Andrej Turgenev

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955088011, ISBN kodas: 995508801X, SKU: 000000000001101107, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Rusų, Puslapių skaičius: 230, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Rusų, Leidimo metai: 2005-07-01, Formatas: 15x24, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Sigitas Parulskis

Ypatinga kaina
7,81 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

A.  Turgenevo romanas “Arkašono mėnuo” – smagus ir labai originalus ironiškas trileris. Jo svarbiausi veikėjai – Ala ir Šokėjas, išeiviai iš naujosios Rusijos, klaidžiojantys po “Europutę”. Šokėją pikantiška sutartis nuneša į Arkašono kurortą. Savo klientei Elzai jis turi...vaidinti velionį jos vyrą. Bet kuo toliau, tuo įtartiniau. O gal tas vyras tebėr gyvas?..
 
Apie autorių:
 
Po Andrejaus Turgenevo slapyvardžiu slepiasi Viačeslavas Kuricinas (g. 1965), žurnalistas, literatūros ir meno kritikas, meno parodų kuratorius, interneto svetainės “Šiuolaikinė rusų proza su Viačeslavu Kuricinu” įkūrėjas, Rusijos PEN klubo narys. Gyvena Sankt Peterburge. Iki “Arkašono mėnesio” iš margos jo kūrybos išsiskyrė romanai “Akvarelė Matadorui” ir “Matadoras mėnulyje”.

“Arkašono mėnuo” lyginamas su H. Murakamio proza, buvo ryškus 2004 m. literatūrinis įvykis Rusijoje. Nominuotas Nacionalinio bestselerio premijai. Po Akunino ir galbūt Pelevino kūrybos ši knyga – dar vienas sėkmingas bandymas “sukryžminti” intelektualų ir komercinį romaną, įtikti priešingų polių skaitytojams.
Romano veikėjas, vadinamas tiesiog Šokėju, užsidirba pragyvenimui Europos miestų gatvėse šokdamas scenas iš populiarių filmų ir kartais teikdamas intymias paslaugas ponioms. Priimdamas jaunos moters kvietimą apsigyventi jos viloje Arkašono kurorte, jis nė nenutuokia, kokie lemtingi ir keisti žaidimai jo laukia. Pasirodo, Elza nori, kad jis jai “vaidintų” jos velionį vyrą. Kokie šios makabriškos užmačios tikslai? Ir ar jos vyras tikrai miręs? Palengva ima aiškėti šeimos paslaptys ir į idilišką austrių augintojų miestuką įžengia Mirtis...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Įdomi knyga, siužetas supintas taip, kad net pabaigoje lieka intriga
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...