Astrologo Senijaus horoskopas

ISBN kodas: 9789934897634, EAN kodas: 9789934897634

Nėra Autoriaus

ISBN kodas: 9789934897634, EAN kodas: 9789934897634, SKU: 000000000002186716, Puslapių skaičius: 1, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2021-05-03, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 15x10x0,5, Knygyne: 17.49, Leidykla: Maris Melnis

Ypatinga kaina
13,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Astrologas Seniumas yra viena paslaptingiausių asmenybių astrologijos istorijoje, nes apie jį žinoma labai nedaug. Svarbiausias ir žinomiausias faktas jo biografijoje yra bendradarbiavimas su garsiuoju karo vadu Albrechtu von Vallensteinu , kuris vadovavo Vokietijos imperatoriaus kariuomenei vadinamajame trisdešimties metų kare ir Senijos patarimų bei spėjimų dėka iškovojo daug pergalių.

Prieš daugiau nei 350 metų sukurtos „ Senium“ kortelės yra labai ypatingos ir unikalios - jose derinami tiek individualūs žmogui sukurti astrologiniai žemėlapiai, tiek likimo skaitymo principai su būrimo kortomis!

Astrologijoje manoma, kad kiekvienas žmogus, būdamas skirtingų savybių, gebėjimų ir talentų įsikūnijimas, yra tarsi mažas mikrokosmosas , kuris nematomais siūlais yra glaudžiai susijęs su makrokosmosu - didžiąja visata. Žmogus, kaip ir gyvūnai, augalai bei vanduo, jaučia ir reaguoja į Saulės, Mėnulio ir kitų planetų poveikį.

Grybų kortelės sudarytos iš kruopščiai sukurtos simbolių sistemos. Tai apima ne tik Saulę, Mėnulį ir kitas pagrindines astrologijos planetas - Merkurijų , Venerą, Marsą, Jupiterį, Saturną, Uraną ir Neptūną, bet ir:
• šių planetų palydovai;
• įvairūs dangaus žvaigždynai, įskaitant Didįjį lokį („Big Greisi e“ vežimėlį) ir 12 gerai žinomų 12 zodiako ženklų, taip pat daug diskutuotą 13 zodiako gyvatės žvaigždyną;
• Ryto žvaigždė ir Vakarinė žvaigždė;
• asteroidai Ceresas ir Pallasas;
• atmosferos reiškiniai - vaivorykštė ir debesys, nes Senium manė, kad jie taip pat veikia žmones ir įvykių eigą. Ar nėra taip, kad debesuotomis ir ūkanotomis dienomis žmonės nusiteikę kitaip? Tačiau kalbant apie vaivorykštę - daugelis tautų visame pasaulyje netgi įsitikinę, kad pamatyti vaivorykštę gamtoje ar sapne - laimei!

Kadangi dauguma žmonių neturi žinių apie astrologiją ir astronomiją, Senium kortelėse šiuos dangaus kūnus pavaizdavo kaip visiems gerai žinomus ir suprantamus simbolius .

Iš viso yra 36 kortelės, ant kurių yra 72 simboliai, kiekviename iš jų yra keturi prasmės paaiškinimai (iš viso 288) - priklausomai nuo to, kurioje pusėje vaizdas suformuotas - aukštyn, dešinėn, kairėn, žemyn. Šios keturios kortų pozicijos simboliškai atspindi dangaus sferos dinamiką.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...