Aštrūs pjūviai

ISBN kodas: 9786090118139, EAN kodas: 9786090118139

Sharp Objects

Gillian Flynn

Vertinimas nėra galimas:
81% of 100
(įvertinimai 42)

EAN kodas: 9786090118139, ISBN kodas: 9786090118139, SKU: 000000000001110107, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-04-10, Formatas: 24,3x15x2,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Valdas Petrauskas

Ypatinga kaina
10,98 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Psichologiniame trileryje Gillian Flynn naujai pažvelgia į „nedarnios šeimos“ sąvoką.  Laikraščio korespondentė Kamilė Priker išvyksta pirmam rimtam reportažui į gimtąjį Vind Gapą, kai  viena po kitos nužudomos dvi paauglės. Nors vietinė policija ir tyrėjas tvirtina, kad žudikas – prašalaitis, Kamilė įsitikinusi, kad jis vietinis. Apklausdama senus pažįstamus ir atvykėlius, ji nejučia prisimena savo nelaimingą vaikystę, pamažu atskleisdama šeimos paslaptis, tokias pat pasibaisėtinas, kaip ir randais išmargintas jos kūnas. Autorei sumaniai vedžiojant apgaulingais keliais, įtampa palengva auga, kol pasiekia kraupią ir įsimintiną atomazgą.

Viena geriausių ir įspūdingiausių knygų, kokių seniai neteko paimti į rankas... Flynn niekada nenusipigina, ir jos skausmingos vaizduotės sukurti personažai ilgai neina iš galvos užvertus knygą. Meistriškai pindama vieną tragediją prie kitos, autorė nesiliauja stulbinti iki pat pabaigos. Ši knyga mane tiesiog pribloškė.

San Jose Mercury News

 

Gillian Flynn (Gilijana Flin), sėkminga kino scenaristė, garsių bestselerių „Dingusi“ ir „Tamsumos“ autorė, viena labiausiai vertinamų šiuolaikinių rašytojų. Pelniusi deramą vietą tarp elitinių trilerių ir psichologinių romanų autorių, Flynn sulaukė tarptautinio pripažinimo ir apdovanojimų, jos knygos ekranizuojamos.

Knyga „Aštrūs pjūviai“ – autorės debiutas, sužavėjęs skaitytojus ir kritikus talentu, meistriška pasakojimo maniera, įtikinamai nutapytais veikėjų portretais psichologinėmis įžvalgomis, dėmesį kaustančia įtampa. Romanas nominuotas „Mystery Writers of America“ geriausiam debiutui, laimėjo „The Crime Writers‘ Association“ apdovanojimą dviejose nominacijose. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 42)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomo,su visiškai netikėta pabaiga
 2. 100%
  Įtraukianti knyga su nestandartiniais veikėjais. Visi veikėjai turi savo istorijas ir juodas paslaptis
 3. 100%
  Ne pirma autorės knyga paimta į rankas, žaviuosi jos rašyno stiliumi. Bet dar niekada neskaičiau knygos, su tiek daug skausmo, ir sutrikusiu žmonių, jokios laimingos pabaigos, jokio išgijimo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...