20%
20%
Nauja
Nauja

Atpildas

The Reckoning

John Grisham

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 4)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002181736, EAN kodas: 9789955138419, ISBN kodas: 9789955138419, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 464, Leidimo metai: 2019-09-26, Formatas: 22x15x3,7, Knygyne: 16.49, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina 13,19 € Knygyne 16,49 €

Sutaupote 3,30 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

1946-ųjų spalis, Klantonas, Misisipės valstija

Pitas Beningas buvo numylėtas Klantono sūnus — medaliais apdovanotas Antrojo pasaulinio karo didvyris, ūkininkas, tėvas, kaimynas ir ištikimas metodistų bažnyčios narys. Vieną ankstyvą spalio rytą jis atsikėlė iš lovos, nuvažiavo į miestą ir įvykdė sukrečiantį nusikaltimą. Šerifui, advokatams, teisėjui, prisiekusiesiems ir šeimai tepareiškė: „Aš neturiu ką pasakyti.“ Jis nebijojo mirties ir savo motyvą ketino nusinešti į kapus. 

Rimtame romane, nepanašiame į jokias kitas anksčiau jo parašytas knygas, Johnas Grishamas surengia mums neįtikėtiną kelionę — nuo segregacijos laikų Jungtinių Valstijų iki Filipinų džiunglių, į kurias patenkame per Antrąjį pasaulinį karą; nuo paslapčių kupino beprotnamio iki Klantono teismo rūmų salės.

Atsiliepimai

Johnas Grishamas ne tik meistriškai palaiko įtampą, bet ir nuovokiai gilinasi į žmogaus būseną. Šie puikūs įgūdžiai susilieja „Atpilde“ — originaliame, intriguojančiame, įžvalgiame romane, turbūt geriausiame jo kūrinyje. 
* The New York Times

Paslaptinga kriminalinė istorija, teisminė drama, šeimos saga... „Atpildas“ — tai J. Grishamo įrodymas, kad jis nėra vien šabloniškų trilerių rašytojas.
* USA Today

Skaitant „Atpildą“, mano galvoje vis sukasi mintys apie Harper Lee didįjį romaną „Nežudyk strazdo giesmininko“...
* Chicago Sun-Times

Nuostabiai parašytas... išties užburiantis. 
* Daily Mail

Johnas Grishamas — teisinių romanų specialistas, ir naujausias jo kūrinys prasideda nuo driokstelėjimo, tiesiogine žodžio prasme. Paskui autorius perkelia įvykių eigą į praeitį, į karo siaubus, tyrinėdamas, kas paverčia žmogų didvyriu, dėl ko jis tampa piktadariu ir kokio plonumo yra šias dvi priešingybes skirianti riba. 
* Jodie Picoult, The New York Times bestselerių autorė

Kai autorius, kuris puikiai geba vystyti siužetą ir kurstyti įtampą, imasi vienos iš labiausiai už širdies griebiančių istorijų, jo darbo rezultatu tampa knyga, kurią skaitant jus užlieja sielvartas, gyslomis tvinkčioja kraujas, viena mintis veja kitą, ir jūs aikčiojate iki paskutinio puslapio. Perskaičius „Atpildą“, man vis dar sunkiai sekasi atsikvošėti. 
* Candice Millard, The New York Times bestselerių autorė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ne visos šio autoriaus knygos man patinka, bet "Atpildas" sudomino ir įtraukė iki pat netikėtos pabaigos.
 2. 100%
  John Grisham - rašytojas, kurio visas knygas skaitau su dideliu malonumu. Nenuvylė ir ši, šiek tiek kitokia, nei ankstesni jo kūriniai. Įtraukianti, intriguojanti ir gal tik pabaiga šiek tiek nuvylė, nes matyt tikėjausi daugiau. Bet nežiūrint to, rašo jis tikrai gerai :)
 3. 100%
  Puiki knyga. Intriga islaikoma iki galo, taciau pabaigoje tokio didelio "wow" nebuvo, Nedaug teisiniu dalyku arba jie pateikti labai glaustai, savo forma daugiau panasi i Dazytas namas knyga.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...