20%
20%

Atpirkimas

ISBN kodas: 9789955137535, EAN kodas: 9789955137535

Atonement

Ian McEwan

Vertinimas nėra galimas:
20% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002176808, EAN kodas: 9789955137535, ISBN kodas: 9789955137535, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 416, Leidimo metai: 2018-07-04, Formatas: 22x15x3,5, Knygyne: 14.49, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Darius Kaunelis

Ypatinga kaina 11,59 € Knygyne 14,49 €

Sutaupote 2,90 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Karštą 1935 metų vasaros dieną trylikametė Brioni pro langą išvysta, kaip jos sesuo Sesilija nusivelka drabužius ir pasineria į dvaro sode esančio fontano baseiną, o netoliese stovi Robis Terneris, jos vaikystės draugas, kaip ir Sesilija, neseniai grįžęs iš Kembridžo.

Iki šios dienos pabaigos trejeto jaunų žmonių likimas pasikeis visam laikui. Robis ir Sesilija peržengs ribą, kurios egzistavimo iki tol jie nė neįsivaizdavo, ir taps daug jaunesnės mergaitės vaizduotės aukomis. 

Apie autorių

Ianas McEwanas gimė 1948-ųjų birželio 21-ą Alderšote, Anglijoje. Mokėsi Sasekso universitete, kur 1970 m. įgijo anglų literatūros bakalauro laipsnį. Siekdamas anglų literatūros magistro laipsnio Ist Anglijos universitete, jis lankė kūrybinio rašymo kursą, kurį dėstė novelistai Malcolm Bradbury ir Angus Wilson. Ianas McEwanas yra Karališkosios literatūros ir Karališkosios meno ir mokslo bendrijų narys. 1999-aisiais, Hamburge, Alfredo Topferio fondas įteikė jam Šekspyro premiją. Ianas McEwanas taip pat yra Britų humanistų asociacijos Garbės rėmėjas. 

Atsiliepimai
McEwanas yra neprilygstamas Anglijos literatūros gigantas... Nuostabiai keistas, unikalus ir dėmesį prikaustantis romanas.
* Independent On Sunday

Kūrinio stilius pasižymi pavyzdinga disciplina. Jo proza tokia aiški ir tiesmuka, kad pertvara, skirianti kūrybą nuo tikrovės, atrodo beveik neregima, o veikėjų mintys tampa skaitytojų mintimis...
* Evening Standard

McEwano pasakojime tvyro vos juntamas grėsmės šešėlis. Skaitydamas žinai, kad netgi aptakūs siužetai slepia dinamitą, kuris paprastai vieną akimirką sprogsta.
* The Times

Kritikui retai kada kyla noras pavartoti žodį „šedevras“, bet Iano McEwano knyga tikrai nusipelno šio titulo.
* Economist

Nepaprastai sudėtingas ir subtilus... Romane meistriškai valdomi kaltės, gėdos ir pykčio srautai, nuolatos grasinantys sugriauti trapų knygos veikėjų laimės rūmą... Kol kas geriausias, tobulai išbaigtas McEwano kūrinys.
* Scotsman

I. McEwanas nepaprastai virtuoziškai manipuliuoja pasakojimo medžiaga... Istorija pareikalauja skaitytojo dėmesio nuo pat pirmųjų sakinių ir išlaiko jį iki pabaigos. Ši knyga yra didžiulis autoriaus laimėjimas.
* Financial Times

Niekas nesugeba rašyti apie Angliją ir anglus geriau nei McEwanas , o ši knyga yra viena iš įstabiausių jo romanų.
* Sunday Express

Subtilus ir įtaigus, meistriškai jungiantis komiškumo ir žiaurumo elementus, „Atpirkimas“ yra daugeliu aspektų turtingas romanas... Įspūdingas autoriaus pasiekimas.
* Sunday Times

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 20%
    Reto nuobodumo knyga. Puikus skaitinys mėgstantiems išsamius aplinkos aprašymus - ištisi trys puslapiai pažinčiai su vaza, palydėti dar tiek apie dangų ir debesis, po to dar pašnara užuolaidos. Nuoširdžiai tikėjausi, kad tai tik pradžia ir siužetas įsibėgės bei atsiras kažkokio veiksmo, bet deja. Labai ne mano stiliaus kūrinys.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...