Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

ATRASKITE JAPONIJĄ

Aurelijus Zykas Japonijos spalvos ir skoniai trečiasis papildytas leidimas, Knygų klubas.
 
Mieli Knygų klubo skaitytojai,
 
Leidykla „Aukso pieva“ rekomenduoja: Aurelijaus Zyko knyga „Japonijos spalvos ir skoniai“.
 
Nuostabi, kerinti ir įvairiapusė Japonija!
 
Remiantis asmenine autoriaus patirtimi, su nostalgija ir humoru pasakojama apie gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tarp skyrių įterpiamos lyriškos tekstinės miniatiūros, inspiruotos japoniškos kultūros aspektų, taip pat pateikiami nuotaikingi japoniškų patiekalų aprašymai. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis ir pasakojimais turtingas leidinys privers įsimylėti Japonijos kultūrą, jos žmones ir… pačią Japoniją! 
 
Atraskite Japoniją, kurios dar nematėte!
 
Kviečiame plačiau susipažinti su autoriumi ir jo knyga:
 
Aurelijus Zykas Japonijos spalvos ir skoniai, Knygų klubas.
Knyga pristato nuostabią, įvairiapusę ir turtingą Japoniją, jos žmones, gyvenimo būdą. Remdamasis asmenine patirtimi, autorius su nostalgija ir humoru pasakoja apie savo gyvenimą dviejuose skirtinguose Japonijos miestuose: Tokijuje ir Kanadzavoje. Tai vienas iš nedaugelio lietuvių autorių leidžiamų kūrinių apie Japoniją. Gausiai iliustruotas spalvotomis nuotraukomis, turtingas pasakojimų leidinys nepaliks abejingų skaitytojų. Knygoje susipažinsite su UNESCO globojamais pasaulio paveldo objektais. Čia rasite ir gardžių japoniškų patiekalų receptų, kuriuos galėsite išbandyti savo virtuvėje. Naująjį leidimą autorius papildė tam tikromis praktinėmis pastabomis ir patarimais, kurie skirti keliaujantiems į šią Tekančios saulės šalį. Japonijos ambasadorė Lietuvoje Kazuko Shiraishi rekomenduoja: – Tikiuosi, jog ši knyga skaitytojus supažindins su Japonijos grožiu ir kultūriniu turtingumu. Knyga verta ne vieno leidimo. Buvusiems Japonijoje ji vėl padeda prisiminti japoniškus kvapus ir skonius, o nebuvusiems – juos užuosti ir pajausti. Knygų klubas
AURELIJUS ZYKAS – Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centro vadovas, politikos mokslų daktaras. Japonijoje praleido ketverius metus, studijuodamas prestižiniuose univer-sitetuose, atliko mokslinius tyrimus, dirbo Lietuvos Respublikos ambasadoje Tokijuje. Pastaruoju metu dėstė Azijos universitetuose, išleido mokslinių darbų užsienio kalbomis. Puikiai moka japonų kalbą. Knygų klubas.

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60

Rūšiuoti pagal

Rodyti po

20 40 60