20%
20%

Atsakinga tėvystė

Jūratė Bortkevičienė

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 10)

SKU: 000000000002171477, EAN kodas: 9786090402207, ISBN kodas: 9786090402207, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 256, Leidimo metai: 2017-04-01, Formatas: 21x15,5x2,3, Knygyne: 12.99, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB

Ypatinga kaina 10,39 € Knygyne 12,99 €

Sutaupote 2,60 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ar norėtumėte, kad jūsų vaikas elgtųsi tinkamai? TAIP – atsakytų absoliučiai visi tėvai, tačiau, kaip tą pasiekti, žinome ne visi. Auklėjimo rekomendacijų, metodų, patarimų yra tiek daug ir įvairių, kad išsirinkti tinkamiausią ir žinoti, kas labiausiai tinka jūsų šeimai, – sudėtinga.

Viskas bus kur kas paprasčiau, jei vadovausitės dviem kriterijais – meile ir atsakomybe, o šimtus taisyklių pakeisite keliomis auksinėmis: turėti kantrybės, skirti laiko, dėmesio ir pamėginti suprasti savo vaikus. Tai yra pagrindiniai atsakingos tėvystės principai, kuriais vadovautis ir siūlo šios knygos autorė – psichologė, edukologė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos sumanytoja ir organizatorė, trijų vaikų mama Jūratė Bortkevičienė. 

Per patirtis, pažįstamas kiekvienam vaikus auginančiam žmogui, autorė atskleidžia, kaip kurti darnius, meile ir pagarba pagrįstus santykius su savo atžalomis. Tai paprasti ir veiksmingi patarimai, konkretūs žodžiai ir veiksmai, padedantys suprasti netinkamą vaikų elgesį, žaidimai ir gausybė pavyzdžių, kurie ne vienam tėvui atmerks akis. Šioje knygoje naudingos informacijos ras ne tik tėveliai, bet ir seneliai ar pedagogai. 

Skaitydami šią knygą sužinosite: 

 • kaip spręsti konfliktines situacijas ir suvaldyti vaiko emocines audras;
 • kokie drausminimo metodai efektyviausi;
 • kaip palengvinti vaiko adaptaciją darželyje;
 • kaip skatinti brolių ir seserų bendradarbiavimą, o ne konkurenciją;
 • kaip paruošti vaiką naujam šeimos nariui ateinant;
 • kaip ugdyti vaiko emocinį intelektą;
 • kaip kalbėti su vaikais, kad jie mus išgirstų ir suprastų;
 • kokie yra ikimokyklinio amžiaus vaikų raidos etapai ir kas jiems būdinga. 

Gimus vaikui – kad ir kaip norėtume – instrukcijos, kaip su juo elgtis, prie jo pridėtos nebūna. Patys turime išsiaiškinti ir patirti, kas yra tėvystė, mokytis, tobulėti kartu su savo augančiu vaiku. Šioje knygoje pateikti patarimai, kuriuos galima taikyti nuo pat kūdikystės. Nors daugiausia kalbama apie ikimokyklinio amžiaus vaikus, visi nurodyti metodai tinka ir vyresniems. Juk ieškoti geresnio santykio su savo vaiku – niekada nevėlu! Ir nenusiminkite, jeigu nepasiseks iš pirmo karto. Pasitelkus kantrybę, humoro jausmą ir besąlygišką meilę jums tikrai pavyks!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pati geriausia knyga apie vaikų auklėjimą, labai lengvai skaitosi, daug pavyzdžių. Pradėjau pati taikyti su savo vaikais, tikrai daug lengviau bendrauti ir nesipykti ir juos suprasti. Rekomenduoju paskaityti dar prieš susilaukiant vaikų, bus tikrai lengviau.
 2. 100%
  Tai knyga gera, verta dėmesio net labai:) Žinoma , jei esi labai daug skaitęs apie vaikų auklėjimą ir su jais kaip bendrauti, tai atrodys visai kitaip. Man ši knyga atrodė, kaip stiprus konspektas iš daugelio knygų, kur nebereikia atsirinkit pagrindinių prioritetų. Viskas yra joje ir nėra nei perlenkta lazda, nei nueita į pievas. Logiškai ir tiksliai paaiškinta.

  Tai knyga koncentruota padėti tėvams jais rūpimais klausimais. Ir svarbiausia bendravimu, mokėti išgirsti vaiką. Ir kaip tam tikromis aplinkybėmis spręsti problemas.

  Visad sakau paėmus tikslią knygą apie vaikų auklėjimą.Perprasti vaikų psichologija, perprasi ir suaugusiuosius. Juk mes suaugę žmonės esame tie patys vaikai, tik viską jau pamiršę.

  Mylėkime vaikus ir girdėkime ką jiems mums sako. Nubrėždami sveiko proto taisykles
 3. 100%
  Puiki knyga tėveliams! Rekomenduoju!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...