Atsakymas

ISBN kodas: 9786090128008, EAN kodas: 9786090128008

Answer. How to discover what you want from life then make it happen

Allan Pease, Barbara Pease

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786090128008, EAN kodas: 9786090128008, SKU: 000000000001111017, Puslapių skaičius: 312, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2017-01-01, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x2,6, Knygyne: 11.99, Vertėjas: Margarita Bautrėnienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,83 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Sužinosite, kaip iš ten, kur dabar esate, nukeliauti ten, kur norėtumėte būti. Atskleisime jums patikrintus sėkmės principus, kurių per visą istoriją laikosi vyrai ir moterys, siekdami didžių tikslų ir atsigaudami po nesėkmių ar jas įveikdami.

Bestselerių autoriai Allanas ir Barbara dalinasi asmeniniais pasakojimais apie tai, kaip jie įveikė sunkumus. Kai jų gyvenimą užgriuvo nesėkmės, jie susidomėjo naujausiais moksliniais tyrimais, rodančiais, kaip galima perprogramuoti savo mąstyseną ir pradėti matyti savo galimybes, o ne vien sunkumus. Šioje knygoje Pease’ai atvirai ir su humoru pasakoja savo patirtis ir rodo, kaip gyvenimą padaryti tokį, kokį nori nugyventi.

Jūsų gyvenimo keitimasis prasideda nuo teisingų klausimų.

 • Kaip nuspręsti ko iš tiesų norite, ir kaip žengti pirmąjį žingsnį permainų link?
 • Susipažinkite su naujausiais mokslo tyrimais, atskleidžiančiais smegenų gebėjimą skatinti sėkmę.
 • Ar žinote kas suteikia pasitikėjimo keisti darbą, santykius ar gyvenimo būdą?
 • Sužinokite, kaip nesėkmę paversti didžiausia sėkme.
 • Nuspręskite, ko norite, ir keliaukite tikruoju savo gyvenimo keliu.

„Ką tik protas įsivaizduoja ir kuo tiki, tą kūnas gali pasiekti.“

Napoleonas Hillas

Ar nekantraujate pabusti ryte ir pradėti darbo dieną? Ar kiekvieną rytą šokate iš lovos apimti džiugaus jaudulio dėl galimybių, galinčių atsiverti tą dieną? Jei ne (ir tikėtina, kad taip nesidžiaugia mažiausiai 80 proc. žmonių), tai ką gi reiktų daryti su savo profesiniu gyvenimu?

***

Nuspręskite ko, o ne kaip

Daugelis žmonių negauna to, ko nori gyvenime, nes sutelkia dėmesį į tai, kaip galėtų kažko pasiekti. Jie žiūri į tai, ko pasiekė kiti, ir galvoja: „Nežinočiau, kaip tai padaryti.“ Todėl jie nieko nedaro. O iš tikrųjų jiems reikėtų apsispręsti, ko norėtų siekti.

***

Jūsų gyvenimas – tai jūsų padarytų pasirinkimų rezultatas. Nepatinka savas gyvenimas? Pradėkite daryti geresnius pasirinkimus.

***

Nesileiskite spiriami savo problemų. Leiskitės vedami savo svajonių.

Allanas ir Barbara Pease’ai – lektoriai, sėkmės lydimi autoriai, parašę aštuoniolika bestselerių. Jų knygos išverstos į penkiasdešimt penkias kalbas, o pardavimai viršija 27 milijonus egzempliorių. 

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, joje galime rasti daug patarimų, kad sulaužytume savo įskiepytas blogybes galvoje, viskas išbandyta autorių ir parodomos tam tikros situacijos ir tyrimai.
 2. 100%
  Labai <3
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...